Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#35545 21/06/2003 22:20
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Ooo Dzieki, zaraz to zrobie.

Bonus: Unibet
#35546 21/06/2003 22:39
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Juz zalatwione, rozmawialem z pewnym panem na livechacie i zarejestrowal mi karte. W pewnym momencie napisal sorry Gerard- i ze nie akcepruje VE, ale zaraz sie poprawil i powiedzial "One moment", cos pewno sprawdzil i powiedzial ze chyba zarejestrowal mi nie jako debit card tylko zwykla credit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ale wazne ze wplacilem kase. Jeszcze raz dzieki Bogdan za info.

#35547 22/06/2003 05:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb]Juz zalatwione, rozmawialem z pewnym panem na livechacie i zarejestrowal mi karte. W pewnym momencie napisal sorry Gerard- i ze nie akcepruje VE, ale zaraz sie poprawil i powiedzial "One moment", cos pewno sprawdzil i powiedzial ze chyba zarejestrowal mi nie jako debit card tylko zwykla credit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ale wazne ze wplacilem kase. Jeszcze raz dzieki Bogdan za info.[/qb]
OK po jednym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#35548 22/06/2003 22:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Witam,
Możecie powiedzieć jak WH traktuje przerwane mecze tenisowe z powodu kontuzji gracza, zwrot czy przegrana kontuzjowanego ?
Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#35549 22/06/2003 22:31
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Witam,
Możecie powiedzieć jak WH traktuje przerwane mecze tenisowe z powodu kontuzji gracza, zwrot czy przegrana kontuzjowanego ?
Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Zwrot

#35550 28/06/2003 03:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Mam mały problem. 26.06 zleciłem wypłatę na ekartę u tego buka, odjęło mi kasę z konta u bukmachera i nic więcej się nie stało. Nie dostałem żadnego maila z prośbą o skany dokumentów, a kasa na ekarcie też się nie pojawiła. Ile czeka się na wypłatę od tego buka? Słyszałem, że podobno wypłacają prawie natychmiast, więc trochę się niepokoję. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#35551 28/06/2003 04:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał wik_1:
[qb]Mam mały problem. 26.06 zleciłem wypłatę na ekartę u tego buka, odjęło mi kasę z konta u bukmachera i nic więcej się nie stało. Nie dostałem żadnego maila z prośbą o skany dokumentów, a kasa na ekarcie też się nie pojawiła. Ile czeka się na wypłatę od tego buka? Słyszałem, że podobno wypłacają prawie natychmiast, więc trochę się niepokoję. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Spokojnie, pieniązki zwykle idą 3-5 dni.

#35552 28/06/2003 12:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!! mam pytanie musaielm założyć drugie konto U Hilla ponieważ zapomniałem jakie mam hasło i login <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i chciałbym się dowiedzieć czy Oni mogą mi zablokować konta ponieważ mam dwa czy musze do nich napisać pismo dlaczego mam dwa i zeby mi jedno zamknel ??

#35553 28/06/2003 14:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
[qb}Spokojnie, pieniązki zwykle idą 3-5 dni.[/QB]
Dzięki. Właśnie dotarły, bez żadnych prowizji. Niepokoiło mnie to, że nie chcieli żadnych dokumentów, ale jak widać to porządna firma.

#35554 28/06/2003 16:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał Marcin1234:
[qb]Witam!! mam pytanie musaielm założyć drugie konto U Hilla ponieważ zapomniałem jakie mam hasło i login <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i chciałbym się dowiedzieć czy Oni mogą mi zablokować konta ponieważ mam dwa czy musze do nich napisać pismo dlaczego mam dwa i zeby mi jedno zamknel ??[/qb]
Raczej powinieneś im to wyjaśni, później mogą mieć wątpliwości.

#35555 29/06/2003 02:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki serdeczne tak właśnie zrobię tylko nie wiem czy mam pisać w języku angielskim czy polskim bo angielskiego nie bardzo znam . Pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#35556 02/07/2003 17:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 94
założyłem konto w wh i na dobry początek
chciałem zainwestować w zwycięstwo allianssi
po kursie 1,8.
nie mam historii rachunku, nigdy hilla na nic nie
skubnąłem, a limit na to spotkanie to 0.25 USD
(słownie: dwadzieścia pięć centów !?)
czy to normalne + czy często hill ma takie
''promocje'' ? :eek:

#35557 02/07/2003 17:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
--------------------------------------------------------------------------------
założyłem konto w wh i na dobry początek
chciałem zainwestować w zwycięstwo allianssi
po kursie 1,8.
nie mam historii rachunku, nigdy hilla na nic nie
skubnąłem, a limit na to spotkanie to 0.25 USD
(słownie: dwadzieścia pięć centów !?)
czy to normalne + czy często hill ma takie
''promocje'' ?
--------------------------------------------------------------------------------
ja mogę postawić max 3116.25

#35558 05/07/2003 23:16
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
Witam wszystkich.Jestem tu nowym uzytkownikiem i mam pytania odnosnie Hila.
1. Ile kosztuje przelew (jaka prowizja) z mBanku do Hilla i jaka jest minimalna kwota wplaty ?
2. Czy w meczach bejsbola kiedy zaczyna sie 10 kolejka uderzen Hill traktuje to jako remis ?

#35559 05/07/2003 23:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]Witam wszystkich.Jestem tu nowym uzytkownikiem i mam pytania odnosnie Hila.
1. Ile kosztuje przelew (jaka prowizja) z mBanku do Hilla i jaka jest minimalna kwota wplaty ?
2. Czy w meczach bejsbola kiedy zaczyna sie 10 kolejka uderzen Hill traktuje to jako remis ?[/qb]
Minimalna kwota wpłaty jest 3,50 euro .
Przelew nic nie kosztuje.
Nie traktuje meczy jako remis wygrana albo przegrana i to jest wielki + dla Hilla.

#35560 06/07/2003 00:41
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
moze wiesz czy mozna u hilla przesłać przekaz komus jak masz tam konto to spytaj na live czat i daj znać.
sam nie wiem bogdan bo korzystam tylko z firmy expekt jezeli chcesz mi przeslac kase to moge sobie zalozyc ale musisz mi to powiedziec najpozniej jutro przed poludniem w poniedzialek rano wyjezdzam na 20 dni wiec licze ze jak wroce to...

nara

#35561 06/07/2003 04:17
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
mam problem nie wie ktos czy w Hill mozna przelac kase z konta na konto a i gdzie ten czat live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

pozdro
haz

#35562 08/07/2003 22:28
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał Haz$:
[qb]mam problem nie wie ktos czy w Hill mozna przelac kase z konta na konto a i gdzie ten czat live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

pozdro
haz[/qb]
Nie mozna z konta na konto.
Czat live: http://williamhill-lang.custhelp.com/cgi...*&p_li=cF91c2Vy [williamhill-lang.custhelp.com] aWQ9R3Vlc3QmcF9wYXNzd2Q9R3Vlc3QmcF9lbWFpbD1jdXN0b21lcnNlcnZpY2VzQHdpbGxpYW1oaWxsLmNvLnVrJnBfZmlyc3RfbmFtZT1HdWVzdCZwX2xhc3RfbmFtZT1HdWVzdCZwX2NjZl8xPSZwX2NjZl8yPSZwX2NjZl8zPSZwX2Nj Zl81PSZwX2NjZl82PSZwX2NjZl83PUd1ZXN0JnBfY2NmXzg9eHh4eHhYJnBfY2NmXzk9MDgwMCAxMjM0JnBfY2NmXzEwPTAxLzAxLzE5NjAmcF9jY2ZfMTE9Y3VzdG9tZXJzZXJ2aWNlc0B3aWxsaWFtaGlsbC5jby51ayZwX2NjZl8xMj0x NSBNYXJrIExhbmUmcF9jY2ZfMTM9JnBfY2NmXzE0PUxlZWRzJnBfY2NmXzE1PVVLJnBfY2NmXzE2PUxTMSA4TEImcF9jY2ZfMTc9TGVlZHMg

#35563 23/07/2003 03:31
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
ok dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

-----------------

Bogdan coraz bardziej mnie w****iasz !!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#35564 23/07/2003 22:02
Dołączył: May 2002
Posty: 229
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 229
Bogdan dlugi sie splaca!! Pozdrawiam!

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, Sensei, aker, forty, alfa), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1