|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
jutro Bydgoszcz ma idealna okazje do przelamania sie Gwardia 2x po 1-3 w pucharze z Azerkami, teraz jeszcze podroz do Baku.. i w myslach, ze znow beda musialy tam jechac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
korver ..pytanie off top ... ile Pin rozlicza kupony z polskiej siatki? bo mi jeszcze skra wisi Oj nigdy nie zwracałem na to uwagę. Nie mam pojęcia.  ale na pewno krócej niż w 24h heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jutro Bydgoszcz ma idealna okazje do przelamania sie Gwardia 2x po 1-3 w pucharze z Azerkami, teraz jeszcze podroz do Baku.. i w myslach, ze znow beda musialy tam jechac  Też tak myślę. Tylko lekko zastanawia mnie to, że baardzo dużo osób poszło w tę stronę. A jak wiele osób myśli na dany temat podobnie to wiadomo jak się kończy. Ale co by nie było, Centrostal +2,5seta @1,35 kończy kilka kuponów. Czystą wygraną też mam jako singla, ale póki co delikatnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Aluprof 3-0 izi :jupi: no to pewa 10/10 siadła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
AZS Nysa - Ślepsk Suwałki 2:0 i w trzecim secie 20:22, na razie przerwa bo oświetlenie częściowo nie działa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka