|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202 |
Teraz powie ze na poczte wyslal siostre i to ona zdefraldowala srodki przeznaczone na wplaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
kurde to jakaś farsa, typ jest WIELOKROTNYM oszustem, a spokojnie sobie działa dalej na forum i się śmieje, wystarczy zobaczyc jego posty (dzisiaj był na quasi czacie a wczoraj na wymianie Mb-mbank, a ktos tu pisał że on twierdzi ze ma zablokowane MB), to jest jakas absurdalna sytuacja, ukradł 2 tysiace a bawi sie i działa na foirum w najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Facet jakie 2 tysiace ukradłem czy Ty wies zo czym Ty wogue piszesz?? Jesli nie jestes w temacie to na chuj sie wogule udzielasz kurwa facet jakie do chuja 2 tysiace??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
zaczynają sie bluzgi jak ktos prawde powie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
zaczynają sie bluzgi jak ktos prawde powie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A co Ty kurwa Nostradamus jestes i wiesz o jakie pieniadze chodzi? BO tu anwet 1 tysiac nie wchodiz w gre wiec jesli nie wiem to z łaski swojej zamilcz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A może zamiast bluzgać na kolejne osoby wyjasnisz nam drogi Rafale co się tym razem z naszymi pieniążkami stało? Wujek przepił, siostra sobie nową sukienke kupiła czy się za nie świetnie bawiłeś w nocnym klubie?
Conrad może byś się tym wreszcie zajął?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
A może zamiast bluzgać na kolejne osoby wyjasnisz nam drogi Rafale co się tym razem z naszymi pieniążkami stało? Wujek przepił, siostra sobie nową sukienke kupiła czy się za nie świetnie bawiłeś w nocnym klubie?
Conrad może byś się tym wreszcie zajął?! NO za twoje 39 zł to było tyle picic ze hoho...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A jakie to ma znaczenie, że 39 zł a nie 1139 zł.
Jesteś ZŁODZIEJEM i takie są fakty!
Conrad zareaguj proszę!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 601 |
ale ten koleś rafał_TSV jest naiwny on myśli że jego nei da się na mierzyć. No poprostu śmiać mi się chce jak z nim gadam parada normalnie oby mniej takich dzieci. Jak już ustalimy miejsce zamieszkania zgłoście się kazdy komu UKRADŁ kase bo trzeba coś wynieść Moze jakiś Televizor, wieże nie wiem Myślę że gotówki mieć nie będzie. To trzeba coś o równowartości wynieś!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Tak Zielu a TY dalej wciskaj kity ze jestes Policcjantem..normalnie smieszny jestes..pozatym gdzie ja ci amtole napisałem ze nie da sie namierzyc??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
NIE DYSKUTUJ Z DEBILEM! NAJPIERW SPROWADZI DYSKUSJĘ DO SWOJEGO POZIOMU A POTEM POKONA CIĘ DOŚWIADCZENIEM!
To taka moja drobna rada dla wszystkich oszukanych, sam również nie mam zamiaru się więcej wdawać w dyskusję z tym cżłowiekiem gdyż jego zachowanie to czysta kpina.
Conradzie prosimy o działanie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 202 |
Koles bezczelny jakich malo najpierw naciagna ludzi ( lub cioteczny brat jego siostry) i jeszcze sie rzuca. Koles miales 3 tygodnie na zalatwienie sparawy i jak narazie nic sie nie ruszylo.Tak wiec nie dziw sie ze niektrozy sa lekko wkurzeni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
jak ktoś już napisał temu typowi chodziło o przedłużenie sprawy, może wyjeżdża niedługo za granice tak jak wiele osób teraz, oszukanym radzę działać szybko w sprawie odzykania należności, bo jak zwieje zagranicę to wszystko przepadnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 307 |
Tak Zielu a TY dalej wciskaj kity ze jestes Policcjantem..normalnie smieszny jestes..pozatym gdzie ja ci amtole napisałem ze nie da sie namierzyc?? Muszę przyznać, że poruszyła mnie twoja bezczelność. Kurcze, ale ty masz tupet. Nie dość, że oskubałeś kolesi to jeszcze na nich szczekasz. Normalnie i śmiesznie i smutno.Masz tupet ale nie masz jaj ani honoru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Od: RafaL_TSW Witam
Mam pytanie nie masz moze na MB jakiejs kasy bo jesli tak to chetnie bym sie wymienił wpłacam kase odrazu do dowonego banku:)Pozdrawiam
, :fuck: gdzie jest moje 300 baniek czekam już 3 tygodnie , Conrad działaj!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
Panowie na co wy czekacie jesli admin forum nie zadziala zgloscie sprawe na policje sami zglosza sie do admina a dalej do goscia i sprawa sie wyjasni poprostu wyludzenie szkoda wysluchiwac klamstw i chamstwa
chcesz miec problem pozycz komus pieniadze stare ale prawdziwe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 40 |
Conrad jak możesz tolerować jawne złodziejstwo na swoim forum. Jeżeli ktoś oszukał innych(w tym również mnie) i nadal bezkarnie działa to naprawdę czegoś tu nie rozumiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
widze ze nieprzyjemna bardzo ta sprawa, niezle koles sciemnial... jak czytalem jego posty tydzien temu:"ze brat ukradl, ze odda...", to nawet troche uwierzylem, ale teraz naprawde wszystkim ktorzy z nim wspolpracowali szczerze wspolczuje... pieniadze moze odzyskacie, ale ile nerwow juz straciliscie... ehhh... tylko czemu admin nie reaguje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Ja nie wiem jak to jest ze takie matoly sie rodza na tym swiecie. Koles zauwazyl ze mozna skrecic wala na wymianie piniedzy no i skrecil -to juz ludzkie pojecie przechodzi naprawde.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Oj jak ja bym chcial zeby kolesia udalo sie jakos udupić
Conrad liczymy na Ciebie, coś czego najbardziej nie lubie to takiego taniego cwaniactwa.
Skurwysynstwo trzeba tępić w zarodku
Do boju, niech wie, że nie jest bezkarny - bo nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 590 |
dzis rozmawialem z panem refalem i dowiedzialem sie ze chodzilo o kwote 750 zl z postow wynika ze zrobil was w balona z rozmowy z nim wynika że jest popędliwy tudzież agresywny bo dostałem 2 blokady od niego pozdrawiam naiwnych
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|