Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 23 1 2 5 6 7 8 9 22 23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Lepiej zmoczyc na ML zatem niż wygrać na +2,5 po kursie o 0,2 mniejszym ... bez jaj tym bardziej że Thunder są 4-1 ATS w ostatnich 5 pojedynkach smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Dzis jakos mecze mnie nie przekonuja, ale za to expekt wystawil bardzo fajna oferte na graczy:

Arenas over 21,5
Agent 0 swoje rzuty oddaje,dzis przeciwnik biegajacy, i niezbyt znany z mocnej obrony, jezeli bedzie go kryl TJ FORD, to ma nad nim zdecydowana przewage fizyczna.
Blake over 11,5 pkt i asysty
W Portland ograniczona rotacja, Blake rzuca za 3, doklada pare asyst. Wiecej czasu gry, to wiecej szans:)
Bogut over 23,5 pkt i zbiorki
Bogut to bardzo dynamiczny i ruchliwy center, bardzo fajnie graja pick'n'rolle z Jenningsem. Nad Przybila ma zdecydowana przewage szybkosci. Portland tytanami w zbiorkach tez nie sa, duze problemy w zastawianiu takich ruchliwych graczy.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 36
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 36
Graty znalezienia Boguta, faktycznie z tym matchupem to był świetny typ i sporo na nim zarobiłem, gilberta nie ruszałem, bo ja się czaje na jego under laugh A Blake szkoda ze nie z rebami hehe tongue

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Na dzis poprosze:

Russel Westbrook over 22,5 pkt i asysty.
Oklahoma to BIG 3, a raczej Durant i jego dwoch pomocnikow Green oraz Russel. Oni rzucaja najwiecej. Russel rzuca i za 3, i wymusza faule. Podawac tez ma komu mysle ze 15 pkt i 8 asyst lekko do zrobienia. Realnie widzialbym tutaj linie 25,5

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
"Vince Carter missed practice Sunday with the flu, and was unable to test his sore left knee and hip that he injured on Friday. Coach Stan Van Gundy thinks Carter will play on Monday"

-> rotoworld.com

Mnogość shooterów świetnie czujących się na obwodzie (Lewis, Barnes, Anderson, Redick, Pietrus) powoduje, że Air Canada bez problemów może sobie pozwolić na słabszy/krótszy wystep.

Carter under 20,5 pkt

kosz

Warriors grają 3-ci mecz w ciągu 4 dni (w tym OT @CHI), przy ich stylu gry i wąskiej kadrze musi się to odbić na ich postawie (Ellis praktycznie w ogóle nie schodzi z parkietu).
76ers czekaja na przerwanie fatalnej passy 12 wtop. Już nie raz byli dosłownie o krok od wygranej.
Iverson narzeka na uraz, ale długi czas radzili sobie i bez niego.

PHI 76ers (-3,5)

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
do typów na ten mecz, dorzucił bym jeszcze under 209.5

GSW rzucają sporo, ale z Philą nie będzie takiego tempa, + zmęczenie może o sobie dać znać.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Hornets @ MAvericks

Taki mecz na dzis rzucil mi sie w oczy, obie druzyny praktycznie w najsilniejszych skladach. W dotychczasowych pojedynkach mecze byly raczej wyrownane. W tym roku Hornets ewidetnie nie zachwycaja, ale po powrocie CP3 jakby odbili sie od dna, ostatnie 4 spotkania to 3 zwyceistwa. Przegrali z NYK co prawda, ale mecz byl wyrownany, i ostatnie 3 minuty przesadzily o tak wysokiej przegranej, Knicks trafili 6 trojek z rzedu. Mavs mialem okazje ogladac kilka razy, i to druzyna bez pomyslu na gre wg mnie, wysokie pick'n'rolle z Dirkiem, duzo glupiej gry Barea'y. Wg mnie linia hc jest przesadzona, a i jako tak duzy underdog, moze szybko wzrosnac jak Dallas beda prowadzili.
Gram Hornets +9.

Oprocz tego Wizards wygladaja bardzo ciekawie, LAC nie graja nic nadzwyczajnego w tym sezonie.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
ja w meczu dallas skusilem sie na Kidd over 8.5 pkt
Jason w ostatnich czterech meczach bardzo słabo (nie przekraczał linii 8 pkt)
dzis licze na lepsza skutecznosc (przede wszystkim w trojkach) .. do tego minimum 36 minut na parkiecie powinny zrobic swoje
w pierwszym spotkaniu z NO , Kidd rzucil 9 pkt (z dogrywka)
dzis gram przeciwko formie tego zawodnika smile ... najlepsza pora aby odzyskac skutecznosc

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
kewin dopisałbyś jeden wyraz - gdzie to grasz?!
Podajesz typ nie podając bukm., który to wystawia, rozumiem, gdy podajesz kurs na drużynę - zazwyczaj jest w większości bukm. ale specjalne na graczy nie są wszędzie dostępne, tym bardziej Kidd ov. 8,5.

Dzięki.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
To taka nowa moda Master nie tylko w tym dziale ale praktycznie wszędzie, podają typy-egzotyki (oczywiście chwała im za to, ale ogarnąc też by się mogli jak już podają) bez buka a potem szukaj wiatru w polu.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
No ale jaki problem jest poszukac sobie samemu??? przeciez jesli ktos sie interesuje nba to wie gdzie daja akurat linie na zawodnikow, jesli nie wiecie to prosze bardzo: expekt, unibet, tobet,betsson z naziemnych fortuna. itp itd...

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
w tym sezonie jeszcze ani razu nie widzialem zakladu na zawodnikow w Unib ecie.

Dołączył: May 2008
Posty: 3,183
Roberto Carlos
Roberto Carlos
Dołączył: May 2008
Posty: 3,183
Originally Posted by bazyl
w tym sezonie jeszcze ani razu nie widzialem zakladu na zawodnikow w Unib ecie.

Proponuje wejść w : Koszykówka--->NBA-->Zakłady na statystyki

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
wczoraj Kidowi siadlt trojki i spokojnie przekroczyl linie smile

na dzys wybralem taki typek na sume punktow zawodnika
Mo Williams (Cle) under 15.5 @1.95 bwin
zauwazylem ze w meczach przeciwko NJN zdobycze punktowe poszczegolnych zawodnikow rozkladaja sie mniej wiecej rownomiernie ... Mo duzo rzuca za 3 (srednio 5-6 rzutow) z roznym skutkiem ... w ostatnim pojedynku tafil 3 z 7 plus dwojki i wolne co dalo 22 pkt ... co sie dalo zauwazyc patrzac na statystyki Williamsa ... nie zdarzylo sie w tym miesiacu aby zagral dwa mecze pod rzad z rownie dobra skutecznoscia (nie przekroczyl w dwoch meczach pod rzad 15 pkt)
w meczach u siebie 6:5 na korzysc over 15.5 zdobytych punktow (3 razy pod razd under 15.5)
licze na podtrzymanie serii under u siebie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Dzis sporo ciekawych spotkan,

Memphis (10-14) at Atlanta (17-6)
Dwa zespoly ewidetnie na fali wznoszacej. Wreszcie zaczal grac Mayo i uzupelnil Zacha i Rudego. JEzeli mialbym cos wybierac to Memphis +9,5, ale stawki niskie, raczej do jakiegos kombosa, niz singlem. Hawks bardzo mocni w tym sezonie, praktycznie 2 liderow. JJ i Crawford dyrygujacy 2nd unit. Interesujaco wyglada linia na ten mecz 206,5. Hawks bardzo polubili bieganie w tym sezonie, zakladajac ze jednym i drugim siedzi. Mysle ze do gry.


Utah (14-10) at New Jersey (2-23)
Utah po genialnym meczu przeciwko LAL, skompromitowali sie przegrywajac z Timberwolves, przegrywajac na wlasne zyczenie. Przerzucili chociazby az 16 rzutow wolnych.Takie porazki trzeba zmazywac, nie ma lepszego przeciwnika ku temu niz Nets. Pod koszem mimo swietnego sezonu Lopez nie poradzi sobie z koalicja wysokich Utah. CDR ciagnal troche atak z obwodu razem z HArrisem, raczej dzis nie wystapi. Utah -8 poprosze.


San Antonio (12-10) at Golden State (7-17)
SAS ciezki mecz za soba, gdzie Suns zagrali tak ze ciezko ich bylo ugryzc, mimo to SAS to nadal scisla czolowka, wszyscy zdrowi, spotkanie b2b, ale mimo wszystko szalonych Warioirs powinni wypunktowac, hc niezbyt wygorowany.


Washington (7-15) at Sacramento (10-13)
To chyba najciekawsza propozycja na dzisiaj. Wizards ostatnie 7 spotkan, wszystkie na styku. Jednak 5 ostatnich przegrali suma 11punktow. Sacramento gralo dzisiejszej nocy z Portland. Wizards bez kontuzji, grali 2 dni temu. Nie sadze ze powinni byc underdogiem w meczu z Kings. Zespol w duzej mierze oparty na grze rookie Evansie oraz Thompsonie drugoroczniaku. Ogromna przewaga doswiadczenia po stronie Wizards. 5L z rzedu tez pora przelamac. Wizards po 2.3



Dołączył: Dec 2007
Posty: 61
_
journeyman
journeyman
_ Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 61
BET 1:
Denver Nuggets - Houston Rockets
typ: under 211,5
kurs: 1,88

Spotkanie bardzo wyrównanych match-upów. Melo nie czuje się komfortowo przeciwko Rockets, a na dodatek będzie się użerał z Batierem. Billups/Lawson do spółki powinni choć trochę zwolnić Brooksa, zaś Ariza w sumie w dwóch ostatnich meczach rzucał tragedię 5/21 i wątpię, żeby dzisiaj pokazał coś specjalnego przeciwko niedocenianemu Afflalo. Pod koszem spodziewam się niezłej jatki pomiędzy Scolą/Martinem, a Nene/Hayesem. UNDER: W meczach wyjazdowych Rockets 5/5, u siebie Nuggets 4/5. Spodziewam się dużo walki, nieustępliwości i braku łatwych punktów, stąd under.

BET 2
Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers (-5)
typ: 2
kurs: 1,9
B-2-b game, kontuzja palca, utalentowany rookie, wolny Fischer, czyli sporo na niekorzyść Lakers....Krótko mówiąc idealne środowisko dla Bryanta, który tylko czeka aż coś pójdzie nie tak i w końcu poczuje wyzwanie. Im trudniej, tym lepiej dla "Czarnej Mamby". Druga rzecz to nie widzę w Bucks człowieka, który zatrzyma Gasola - nie chcę mi się wierzyć, żeby był to Ilyasova. Wiadomo, że Bucks przestają grać, kiedy Jennings ma gorszy dzień, kluczem do sukcesu jest spowolnienie go - Phil doskonale o tym wie.

Golden State Warriors - San Antonio Spurs (-5.5)
typ: 2
kurs: 1,9
No nie powiem, typ trochę z przekory, ale wciąż wierzę, że Spurs zagrają w końcu dobre spotkanie b-2-b. Pod koszem Warriors mają ser szwajcarski, zmęczony Duncan i tak będzie rządził w "pomalowanym", a w sukurs z ławki przyjdzie mu Blair. Deska, koszykarskie IQ i ławka po stronie Spurs. Również T.P. czuje się świetnie przeciwko Warriors - w 17 ostatnich spotkaniach z Golden średnio 23 pkt., 7 as. i 55% FG. Jest to także dobry mecz na przełamanie dla Antonio i Manu. Dodatkowo Spurs bez problemu pokonują zespoły poniżej 0,500. Pora na podrasowanie marnego, wyjazdowego bilansu 2-6.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 35
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 35
Troche pozno ale lepiej pozno niz wcale ;]

Golden State Warriors - San Antonio Spurs (12) 2 1.44
San Antotnio musi wygrywac u takich. W GSW kontuzje wiec gdzie jak nie tu. Mysle ze sie przebudzili juz troche i wygraja. Tutaj gola 2.
New Jersey Nets - Utah Jazz (12) 2 1.22
Wiadomo co gra New Jersey w tym sezonie a Utah na wyjazdach nie zachwyca ale solidna ekipa i tak jak Spurs powinni wygrac w gosciach tak mysle ze tu bedzie to samo.
Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers (12) 2 1.38
Philadelphia bez Willamsa, a Cleveland w pelni z LeBronem, Shaqiem itd powinno nie miec wielkich problemow ze zwyciestwem.
Orlando Magic - Toronto Raptors (12) 1 1.13
Tutaj chyba za duzo pisac nie trzeba, kurs niski ale troche do podbicia wiec zeby podbil. Wiadomo co gra Orlando i ze Toronto na wyjazdach szalu nie gra. Magic niedawno 2 mecze w plecy wiec trzeba od nowa zaczac wygrywac i sadze ze Toronto nie przeszkodzi im w przedluzeniu rozpoczynajacej sie serii.

Golden State Warriors - San Antonio Spurs H(5.5 - 0.0) 2 1.91
To co wyzej tylko ze -5,5 z ryzykiem.
Denver Nuggets - Houston Rockets (Poniżej/powyżej: 210.5) under 1.91
Co tu napisac? Po prostu przejrzalem ostatnie wyniki jednych i drugich oraz h2h i wyszlo ze powinien byc under 210.5 wiec poszlo.
New Jersey Nets - Utah Jazz (12) 2 1.22
Jak wyzej.
Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers H(6.0 - 0.0) 2 1.91
To co wyzej tylko ze Cleveland troche sie przejada po Philadelphii.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 35
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 35
Originally Posted by Player
Golden State Warriors - San Antonio Spurs (12) 2 1.44 WESZŁO
New Jersey Nets - Utah Jazz (12) 2 1.22 WESZŁO
Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers (12) 2 1.38 WESZŁO
Orlando Magic - Toronto Raptors (12) 1 1.13 WESZŁO

Golden State Warriors - San Antonio Spurs H(5.5 - 0.0) 2 1.91 WESZŁO
Denver Nuggets - Houston Rockets (Poniżej/powyżej: 210.5) under 1.91 NIE WESZŁO (2 pkt za duzo...)
New Jersey Nets - Utah Jazz (12) 2 1.22 WESZŁO
Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers H(6.0 - 0.0) 2 1.91 WESZŁO

Kupon za wieksza kase wszedl a wariata troche szkoda bo malo braklo ale trudno. Ogolnie pozytywnie i ladne wyniki bo 8/8 trafionych wynikow + 2/3 hc czy und/ov. Szkoda ze wiecej kuponow nie pogralem ;]

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
kosz Miami Heat - Orlando Magic

Magicy to jedna z bardziej zespołowych ekip w NBA. Brak tutaj jakiegoś jednego lidera, który by strasznie wychodził przed szereg. Oczywiście jest zmiennik Gortata (czyt. Howard), który dzisiejszej nocy albo wczorajszej (jak kto woli) popisał się genialnym występem. 18 pkt. i 14 zb. nie robi już takiego wielkiego wrażenie (który to już razy takie double - double), ale liczba bloków w ilości '8'... Polecam obejrzeć ich wykonanie. Podejrzewam, że Howard odnalazłby się m.in. jako środkowy w siatkówce lub w jednej z dyscyplin lekkoatletycznych (oby tylko w jednej). Punkty w tej ekipie rozkładają się w miarę równo po kilku graczach i zaraz obok '3 point shot' jest to ich główny atut. Dzisiaj na przeciwko stanie ekipa Wade'a. Ostatnimi czasy do nazwy można dołączyć Beasley'a, który wspiera swojego starszego kolegę. Nie będę pisał, że Orlando bardziej chce wygrać, że chcą się zrewanżować za porażkę u siebie (bodajże 98-99)... Są drużyną lepszą i jeśli nie będzie "Wade show" powinni dzisiaj wygrać.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Z pozoru ten mecz wygląda dośc fajnie, z i tych 3-ech rodzynków co mamy dzisiaj najbardziej przystępny do obstawiania. Ale...podobnie wydawało mi się wczoraj co do meczu Bucks - Lakers (woszczu opisał o co cho więc już się nie wyrywałem) gdzie również byli faworyzowani goście podobną różnicą punktową, i też było kilka czynników przeciw; jak się skończyło chyba każdy wie.
Jednakże Orlando ma mniej tych "słabych" punktów które można odnotowac... po niewyraźnym początku sezonu Howard jakby się obudził i wyraźnie stara grac się bardziej agresywnie. Nie da się tego niestety powiedziec o Wade'dzie - w wszystkich najwazniejszych kategoriach ma mniej niż w zeszłym sezonie, spadek FG o 6%, 3PT o 7%, punkty o 4 mniej. Jakby mu jeszcze asysty wzrosły to rozumiem, ale te też opadły (o 1.5as/mecz) - tak więc dużo tego, przejrzałem jego game logi i to chyba zaskakujące dosc, ale w meczach z drużynami z górnej połówki ligi, Wade cały 1 raz osiągnął 50% z gry (9/18 z PORT). Beasley zagrał przedwczoraj mecz kariery - 28p/11zb, co jak dla mniej jest jasną wskazówką, że dziś już mu tak dobrze szło nie będzie - zresztą Orlando, w przeciwieństwie do Toronto, ma kilku niezłych wysokich obrońców grających bliżej obwodu niż kosza (czyli tam gdzie rezyduje Beasley).
Oba teamy swoje ostatnie mecze grały z tym samym Toronto...to nam jednak nic nie powie, bo oba wygrały izi, po 20p i 19p różnicy.
Back-to-back ORL niby jest, ale nie za mocny, bo nie dośc że w obrębie terytorialnym Florydy, to jeszcze z TOR się specjalnie nie namęczyli.
Revenge spot jest przyzwoity, co ciekawe w tym 98-99 to Orlando lepiej rzucało i broniło, ale 7 strat na korzysc Heat i przegrana deska zabiło im wynik. Deske poprawili ostatnio, z L10 mają 9-1 w zbiórkach, a to 1 było w Utah, wiec fakt ten raczej wypadkiem przy pracy był aniżeli potwierdzeniem zależnosci.

...:::Think Twice:::... duch

Strona 7 z 23 1 2 5 6 7 8 9 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,748 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,262
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1