|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 30 |
Czy z szanownych forumowiczów ogląda ktoś w miarę regularnie WWE - Raw, Smackdown i gale PPV? Może ktoś chętnie by podyskutował na ten temat...?
Po zakończonej gali TLC troche zmian przede wszystkim Cena nie jest już mistrzem. Dzień później rozdano nagrody WWE SLAMMY AWARDS 2009 i tak nagrody
WRESTLER ROKU:
- John Cena Nie mogłobyć inaczej osobiście do Ceny nic nie mam wole go bardziej od Shamusa, ale trochę przesadził John mówiąc, że zaczyna nową historię i nie przegra żadnej walki, czyli ludzie z WWE o to się postarają przez to coraz bardziej robi się beznadziejna gala. Dla mnie powinien Undertaker bez dwóch zdań
DIVA ROKU:
Maria Tu się nie wypowiadam, bo walki kobiet nie oglądam
WALKA ROKU:
- Shawn Michaels vs. Undertaker na WrestleManii 25
Innego wyboru po prostu nie mogło być kto widział ten wie
TAG TEAM ROKU:
- Jeri-Show (Chris Jericho i Big Show)
Cieszę się, że nie DX, bo to już za duża komercha i reżyserka te prezenty gwiazdkowe. Mam nadzieję, że dojdzie jednak do walki Jeri-Show z DX
"OH MY GOD!" MOMENT ROKU:
- Michael Cole wymiotujący na buty Chrisa Jericho podczas uroczystego przyjęcia z okazji 10-lecia Smackdown
Żenada wszysto (każda nominacja) wyreżyserowane, że nawet na kamerze nie było widać
GOSPODARZ ROKU NA RAW:
- Bob Barker
Dziadek dostał nagrodę pocieszenia ogólnie takż zbędna kategoria
NAJBARDZIEJ SZOKUJĄCY MOMENT ROKU:
- CM Punk zmusza Jeffa Hardy'ego do opuszczenia WWE po zwycięstwie w Steel Cage Matchu na Smackdown
Nie taki zły wybór, ale zdecydowanie lepszy byłby Randy Orton wykonuje Stephanie swoje firmowe DDT na oczach bezradnego HHH'a
NAJBARDZIEJ BŁYSKOTLIWY DEBIUT ROKU:
- Sheamus
Jest mistrzem, więc cieżko sięnie zgodzić poza tym Drew McIntyre i Yoshi Tatsu też całkiem ok
NAJBARDZIEJ EKSTREMALNY MOMENT ROKU:
- Jeff Hardy skacze na CM Punka z drabiny w trakcie ich pojedynku na SummerSlam
Może być, całkiem efektowna akcja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
W zasadzie od takich dyskusji luźnych to jest dział "to i owo" - raczej tam bym proponował założyć ten temat. Nie tylko ze względu na jakieś ramy regulaminu. Tam zagląda dużo więcej ludzi i temat powinien spotkać się z dużo większym odzewem niż tutaj.
A propos? Czy jakikolwiek bukmacher wystawia jakieś kursy na wrestling skoro wiadomo, że pojedynki są reżyserowane i udawane?
|
|
|
Link skopiowany do schowka