Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
ultra1978 #3560769 13/12/2009 17:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931

Bonus: Unibet
przemekwn #3561865 14/12/2009 03:16
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
[Linked Image]

szacunek dla kobiców Lechii Gdańsk piwo

przemekwn #3561867 14/12/2009 03:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
"ZATRZYMANO OŚMIU PEDOFILÓW! WŚRÓD NICH BYŁO TRZECH CZYTELNIKÓW GAZETY WSPÓŁCZESNEJ I DWÓCH KURIERA PORANNEGO"

z dzisiejszego meczu - odpowiedź kibiców Jagi na ostatnie materiały prasowe smile

Kura #3562210 14/12/2009 05:43
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947

s_LP #3562491 14/12/2009 17:52
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by s_LP
ale zupełnie nie trafiłeś - wyniki w tej całej zabawie są dla mnie najmniejważne
papa

Heh, to pewnie kwestia tego że od ostatniego tytułu (ukradziony i podany na talerzu przez PZPN) minęło kilkanaście lat i do dziś nie było następnego. grin Po prostu się przyzwyczaiłeś. papa

To co się dzieje na stadionach wydaje się być odwrotnie proporcjonalne do tego co się dzieje na murawie. Nasza liga nędzna poza kilkoma nazwijmy to "szlagierami", to i na trybunach trzeba się czymś zająć. W Anglii mają najlepszą ligę świata to nie mają czasu na jakieś polityczne pierdoły bo najważniejszy jest mecz. smile

Do tego nigdy nie widziałem aby angielscy kibice, nawet ci co lubią poza krajem porozrabiać, zamieniali się w beksa lale i stękali jacy to dziennikarze są źli, jaka okropna jest ta policja czy ochrona, że robi się na nich nagonkę, o jo joj... smirk

Conrad #3562619 14/12/2009 21:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778


Przypominam że jeszcze na wiosnę idioci z GW walczyli z kibicami Lecha Poznań. Myślę, że dla 10 latków coś takiego może im dać kopa na całe życie. Ale o tym GW nie napisze

jerome #3562790 15/12/2009 01:52
Dołączył: May 2006
Posty: 895
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 895
zgaduj dalej - może trafisz - póki co pudło

widać kiedy się zatrzymałeś - oj dawno, dawno...
angielscy kibice obecnie dla nikogo wzorem być nie mogą... może właśnie dlatego, że gdy mogli przeciwdziałać pewnym wprowadzanym regulacjom nic w tym kierunku nie robili, a teraz jest za późno

swoją drogą nieźle próbujesz ugryźć - wszak nic nie robią nie dobrze, robią źle

a co powiesz na temat Włoch czy Francji?
pytanie oczywiście retoryczne - nie odpowiadaj

dla mnie koniec dyskusji z tobą - po prostu nie masz elementarnej wiedzy w temacie

papa

s_LP #3562897 15/12/2009 02:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ale jaja. smile To właśnie regulacje angielskie są najlepsze na świecie.

Tam zrobiono właściwy porządek, każda jedna decyzja rządu oraz władz piłkarskich była właściwa, są wzorem godnym naśladowania i chyba pierwszym krajem, w którym całkowicie zdjęto ogrodzenie odgradzające kibiców od murawy. Ze straconej pozycji i wykluczenia z pucharów europejskich zbudowali najlepszą ligę świata i ucywilizowali sport pod względem kibiców.

Conrad #3563079 15/12/2009 04:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by Conrad
Ale jaja. smile To właśnie regulacje angielskie są najlepsze na świecie.

Tam zrobiono właściwy porządek, każda jedna decyzja rządu oraz władz piłkarskich była właściwa, są wzorem godnym naśladowania i chyba pierwszym krajem, w którym całkowicie zdjęto ogrodzenie odgradzające kibiców od murawy. Ze straconej pozycji i wykluczenia z pucharów europejskich zbudowali najlepszą ligę świata i ucywilizowali sport pod względem kibiców.
to ja wole mieć u nas ligę grecką, włoską lub turecką (gdzie poziom też jest bardzo dobry) niż tą maszynkę do robienia pieniędzy.

Conrad #3563492 15/12/2009 06:58
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Originally Posted by Conrad
Ale jaja. smile To właśnie regulacje angielskie są najlepsze na świecie.

Tam zrobiono właściwy porządek, każda jedna decyzja rządu oraz władz piłkarskich była właściwa, są wzorem godnym naśladowania i chyba pierwszym krajem, w którym całkowicie zdjęto ogrodzenie odgradzające kibiców od murawy. Ze straconej pozycji i wykluczenia z pucharów europejskich zbudowali najlepszą ligę świata i ucywilizowali sport pod względem kibiców.

Takie, iż wstać podczas meczu nie mogę poza akcją bramkową (przykład M'boro), bo dostane pisemko do chaty...Nie dzięki.
http://images34.fotosik.pl/415/02acf56e4c99d5df.jpg

jerome #3563569 15/12/2009 08:30
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by jerome
to ja wole mieć u nas ligę grecką, włoską lub turecką (gdzie poziom też jest bardzo dobry) niż tą maszynkę do robienia pieniędzy.

Ja bym mimo wszystko wzorował się na Premiership, jeśli chodzi o Grecję czy Włochy to nie widzę na czym można by się tam wzorować. Mowa oczywiście o tym co robią związek piłkarski i rząd a nie o doping czy podejście kibiców.

A propos Turcji to tam dopiero musi być świetna atmosfera jak jest derby typu Galatasaray - Fenerbahce. Kiedyś trzeba będzie się wybrać.

Conrad #3564056 15/12/2009 21:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Conrad
Ale jaja. smile To właśnie regulacje angielskie są najlepsze na świecie.

Tam zrobiono właściwy porządek, każda jedna decyzja rządu oraz władz piłkarskich była właściwa, są wzorem godnym naśladowania i chyba pierwszym krajem, w którym całkowicie zdjęto ogrodzenie odgradzające kibiców od murawy. Ze straconej pozycji i wykluczenia z pucharów europejskich zbudowali najlepszą ligę świata i ucywilizowali sport pod względem kibiców.
Tylko, że kibice w Anglii już od jakiegoś czasu sami narzekają na brak atmosfery na stadionach. Jak oglądam mecz ligi angielskiej w tv na boisku jest super.A poza....ludzie siedzą jak by byli przywiazani do krzesełka. Kiedyś czytałem artykuł napisany przez kibica Liverpoolu w ktorym stwierdził, że wszystkie decyzje w sprawie kibiców "zabiły" atmosfere na stadionach.Jak znajde ten artykuł to go tu podesle.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Zróbmy drugą anglię (irlandię już mamy), abyśmy mogli dostawać takie listy:

[Linked Image]

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Oprócz zmiany pokoleniowej to stadiony trochę inaczej wyglądają po zniesieniu miejsc stojących i wyśrubowanych cenach biletów. Na szczęście "gości korporacyjnych" zamyka się teraz w boksach między poziomami stadionu, ledwo co się z tym uporano a już azjatyccy turyści z aparatami nawiedzają stadiony Arsenalu czy Chelsea, oczywiście dalej śrubując już wysokie ceny.

W styczniu będę na Arsenal - Man U, sam jestem ciekaw jak się kibice zaaklimatyzowali na nowym, o wiele większym, obiekcie.

Conrad #3564293 16/12/2009 00:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
WNN, ciekawa sprawa, tak się to załatwia w cywilizowany sposób, heh. smile Po to są miejsca siedzące aby na nich siedzieć. Wstaje się gdy jest jakaś sytuacja podbramkowa, czasami i rzut rożny. Ale nie cały czas.

Kibice MU i nie tylko mają nawet swoją śpiewkę by wszyscy usiedli po ciekawej akcji.

P.S. Mi się osobiście podoba stanie przez cały mecz, ale to musiałoby być robione w sektorach gdzie wszyscy tak chcą.

Conrad #3564920 16/12/2009 05:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Najbardziej rozje.bał mnie ostatni akapit laugh Paranoja jakaś smirk

Jeszcze trochę i w UK tylko w smokingu będzie można wybrać się na stadion laugh

Szewa #3565332 16/12/2009 06:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425

Llama #3565357 16/12/2009 07:13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
nie zauważyłem żeby był ten link, więc:



piwo

Chaoz #3565381 16/12/2009 07:56
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

troszkę skwasił, bo rzewczywiście za szybko wyrecytował wyuczoną kwestię (w sumie podsumowanie materny przednie). pewnie był zestresowany, nie dziwię się i pewnie też dlatego tak szybko uciekł. można było zrobić to z jeszcze większą klasą, by uciszyć salonowe piszczenie elity.

ale sam inicjatywa genialna. i słowa mądrze dobrane.

nie łudźcie się jednak, że coś sie zmieni. kto miał zrozumieć zrozumiał sytuację już dużo wcześniej, a kto ma te rzeczy w dupie albo nawet nie chce zrozumieć, to dalej będzie tkwił przy swoim. jest takie banalne zdanie, że tylko kibic zrozumie kibica. sytuacja na Legii jest tak nieciekawa, a przyszłość na trybunach tak niepewna, że z tym zapełnieniem nowego stadionu mogą być spore problemy.

a koszerne ścierwo dalej będzie pluło na kibica z powodów, które już były tu opisane.

weekendowa oprawa Lechii pierwsza klasa, kibice wszystkich klubów łączcie się, będzie łatwiej rozbić ten burdel na wiejskiej, yyy miodowej smile heh, nierealne.

mura #3565475 16/12/2009 17:20
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Dodajmy do tego, iż Prezes początkowo był niemile widziany na gali i nie dostał imiennego zaproszenia, a C+ samo sobie wybrało odpowiednią im osobę.

Na filmiku widać, jak cieszy redaktorka Kołodziejczyka(?) z "szybkiej piłki" owa kategoria i jego mocne oklaski.

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, aker, Lukasz111), 2,762 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1