|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
ziutek (31-05-2005 14:00) jak tam ? kiedy ten przelew robiles? bo u mnie nie ma kasy jeszcze
Rafał (31-05-2005 14:50) czesc wtedy co rozmawialismy ze soba jesli dzis wieczor nie dojdzie to odesle Ci poprostu odrzu wieczor Kase z odsetkami ale musi byc przepraszam Cie bardzo ale teraz wszedłem tlyko an chwilke wysłac sms i spadam an amture ustna z geografi bo mama an 16 bede ok 21 napewno an GG cały czas mysle do minimm 24 pozdrawiamm ziutek (31-05-2005 14:52) ok - poczekamy do wieczora - ja jestem do 21.30-dam znac- skoro twierdzisz ze zrobiles przelew to musi byc a pisał że studiuje turystyke....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85 |
8 minut od dworca gluwnego ? czy od Kraków lobzów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Bezczelność niektórych osób nie zna granic.
Pogratuluj swoim rodzicom Rafale za tak wzorowe wychowanie syna...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891 |
sluchaj rafalku przebrales miarke nic nie jestes mi winien ale twoja bezczelnosc juz sie dzisiaj skonczyla do zobaczenia hahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Powiem jedno! RafaL_TSW spadaj zlodzieju z tego forum buahha jak to nie krakow to dlaczeo usunales spod avatara miejscowosc? buhahahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
a biedny DJ CACHI dostał bana za to że pisał za dużo postów buehheehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Conrad
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Otoz tak:
Wczoraj rzmawiałem poprzez priv z moderatorem tego forum czyli jak wszyscy doskonale wiedza Conradem, i teraz tak:
Przez ostatnie 2 tygodnie nie było mnie na terenie Polski poniewaz przebywałem w Holandi na co mam dowody ktore moge przedstawic takze nie ma problemu.
Pod moja nieobecnosc jeden z moich młodszych braci korzystajac z tego ze nie powylogowywałe sie na fornych forach i firmach bukmacherskich narobił na forum machlojow, jako ze jestem człowiekiem ktory swoje lata juz ma chciałbym ta sprawe wyjasnic i zwrocic ludzia UKRADZIONE przez niego pieniadze.
A wiec prosze wszystkie osoby ktore zostały okradzione aby najpierw napisały domnie na priv badz tez GG 8922097 ( ma to na celu wyeliminowac innych oszustow ktorzy tym razem beda chcieli wyłudzic jakas kwote pieniedzy) i podali swoj numer GG i kwoty z ktorej zostali okradzeni w celu dokonczenia tranzakcji zwrotu pieniedzy juz poprzez GG.
Cała suma kazdemu z Okradzionych zostanie zwrocona w terminie 10-14 dni roboczych ( w sobote i niedizele banki nie pacuja) wraz z odsetkami w wysokosci 10% od kazdej okradzionej sumy.
Jesli do 14 dni ktorys z Oszukanych forumowiczow nie bedzie miał pieniedzy na koncie wtedy Conrad przekazuje Logi Serwera prokuraturze.
Prosze aby w tym temacie wpisywali sie tylko ktorzy zostali oszukani i bez głupich komentarzy.
Pozdrawiam To tak dla przypomnienia. Szanowny pan moderator nie wnosił żadnego sprzeciwu odnośnie tej wypowiedzi, tak więc jak mniem jest ona dla Conrada zobowiązująca. Szanowny panie moderatorze - czekamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
Powiem jedno! RafaL_TSW spadaj zlodzieju z tego forum buahha jak to nie krakow to dlaczeo usunales spod avatara miejscowosc? buhahahah dokładnie meler gościu jush sra w galoty a jak zrobi sobie ta obdukcje to jeszcze musi wskazać winnego a jak winny pofatyguje sie i przyjedzie sobie z kielc to może go szukaććććććććććććć!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 307 |
Powiem jedno! RafaL_TSW spadaj zlodzieju z tego forum buahha jak to nie krakow to dlaczeo usunales spod avatara miejscowosc? buhahahah dokładnie meler gościu jush sra w galoty a jak zrobi sobie ta obdukcje to jeszcze musi wskazać winnego a jak winny pofatyguje sie i przyjedzie sobie z kielc to może go szukaććććććććććććć!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A jak 'gości' będzie kilku (i będą wystarczająco zmotywowani) to mogą sprawić, że potem sam siebie nie pozna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oczywiście żartuję, ale Rafał coraz skuteczniej wyzwala w ludziach tą 'motywację' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85 |
hmmmm znalem kiedys rafala z krakowa mial zajebiscie lepkie rence... i mieszkal bardzo blisko dworca PKP KRAKÓW GLÓWNY.. ale teraz powinien miec ok 31 lat...byB z niego straszny cwaniak, kombinator ,krentacz a przy tym zBodziej,,..
hmmm czyzby zbieg okolicznosci ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85 |
HMMM TAK PRZYPOMINAM SOBIE RAFAL P.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
czy świat jest aż tak mały? może....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 85 |
CYTUJE WIADOMOSC OD RAFAAKA:
8922097 (23:25) Facet ty sobie mozesz przyjechac do krakowa,warszawy,łodzi gdanska ciebie neokradlem nawet na jednego grosza wiec mozesz mi naskoczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Powiem jedno! RafaL_TSW spadaj zlodzieju z tego forum buahha jak to nie krakow to dlaczeo usunales spod avatara miejscowosc? buhahahah BUhaha dlamnie wazniejsze byłą ta druga meisjcowosc niz krakow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
przeciez wy osobiscie nie musicie jechac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) kase zabral niby wam jego brat ..... wiec wpuerdol moga mu sposcic niby wasi sasiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Apropo Conrad jest Adminem i wlascicielem tego forum a nie moderatorem tak jak pisze tomo
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Powiem jedno! RafaL_TSW spadaj zlodzieju z tego forum buahha jak to nie krakow to dlaczeo usunales spod avatara miejscowosc? buhahahah BUhaha dlamnie wazniejsze byłą ta druga meisjcowosc niz krakow... jakie smieszne ... tarzam sie do tej pory po dywanie ..... a tak na serio to milcz psie !! masz jeszcze czelnosc zlodzieju cos tutaj pisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Kolega po prostu zaczyna tracić grunt pod nogami to i zaczna się tak tłumaczyć... @meler Nie czepiaj się szczegółów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79 |
Powiem jedno! RafaL_TSW spadaj zlodzieju z tego forum buahha jak to nie krakow to dlaczeo usunales spod avatara miejscowosc? buhahahah BUhaha dlamnie wazniejsze byłą ta druga meisjcowosc niz krakow... Pewnie chodziło Ci o Staveren( zach. wybrzeże Holandii) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Powiem jedno! RafaL_TSW spadaj zlodzieju z tego forum buahha jak to nie krakow to dlaczeo usunales spod avatara miejscowosc? buhahahah BUhaha dlamnie wazniejsze byłą ta druga meisjcowosc niz krakow... Pewnie chodziło Ci o Staveren( zach. wybrzeże Holandii) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bład podobna anzwa sale o pewne miasto w Skandynawi roznica 1 literki:) tylko trzeba wiedziec w jakim kraju i ktorej:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
a swistak siedzi i zawija <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zlodziej !!!!!!!!!! zlodziej !!!!!!!!!!
jak mozna byc tak niedojebanym kolesiem !!!!!! opierdolil was na 1000 zl a tera pisze
blad podobna anzwa sale o pewne miasto w Skandynawi roznica 1 literki:) tylko trzeba wiedziec w jakim kraju i ktorej:)
ty jestes popierdolony koles rowno !!!!!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka