Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 26 1 2 15 16 17 18 19 25 26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ja na nic nie czekam, zrobiłem to co do mnie należało.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
ej moze on juz siedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
w srode u mnie byl napad na konwoj moze to Rafal_TS byl tym jednym z trzech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
obawiam sie ze skurwie... juz nie ma w kraju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam. Dopieor teraz zobaczylem powyzszy temat i nie wiem co bym zrobil na Waszym miescju. Z ta policja bym sobie odpuscil i wolalbym juz do chlopaka jechac i tak mu dupe skopac ze glowa boli. On ma kompletnie Was w dupie i smieje sie prosto w oczy. Szkoda, ze tacy sa tylko twardzi w sieci a w prawdziwym zyciu nie daja sobie rady.
Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych a temu pedalowi zycze aby ktos mu naprawde dupe skopal za to co zrobil

Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
Ja tak lekko offtopicznie. Niektorzy pisza tutaj ze znaja sie na prawie a tymczasem ta znajomosc mozna skwitowac powiedzeniem "wiem gdzie dzwoni ale nie wiem w ktorym kosciele"
Rafal wcale nie musial nikogo oszukac na kwote powyzej 250zl zeby moc mu zarzucic czyn z art. 286 par 1 kk. Jest to przestepstwo niezaleznie od wartosci i nigdy nie bedzie traktowane jako wykroczenie. Kwota ma ewentualny wplyw na przyjecie wypadku mniejszej wagi z art 286 par 3 kk (ale nie jest to jedyny wyznacznik).
Tak wiec idzcie spokojnie na Policje:)
zycze ustalenia jego danych i odzyskania pieniedzy

Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 67
Widzę , ze niektórzy z userów chcą pokazać jakimi sa kozakami ... Jeśli chodzi o sprawe Rafala_Tsw dla mnie zakończyła sie dzisiaj . Byłem , zgłosiłem przestępstwo i chyba koniec tematu . Jeśli sa osoby studiujace prawo niech się wypowiedza ( chetnie je sprawdzę ) .... Rafal_Tsw będzie żył spokojnie do czsu aż jego dzielnicowy nie wbije mu na chete i zaprosi go na psiarnie . Studiję prawo we Wrocławiu i z tego co się dowiedziałem od ludzi kumatych to chłopakowi nic nie grozi oprócz zwyklego Grodzkiego ( Oczywiście jeśli chodzi o sprawę z urzędu ) !!! Wiem , że to parodia polskiego prawa ale okolicznoiści które wykożystał działają na jego korzyść ( chłopak będzie się tłumaczył uzalerznieniem hazardowym ) . Nawet jeśli nas oszukał na kwotę powyżej 250 zł nie ma znaczenia jeśli chodzi o uzależnienie hazardowe . Temat " Zamienią MB -> mBank " nie ma osobnego regulaminu kontrolowanego co sprzyja Rafalowi_Tsw . On nie podpisywał z nami żadnej umowy ani nie wyrażał zgody na jakiekolwiek warunki transakcji oprócz GG co w tym wypadku jest nieliczącym sie dowodem . Byłem dzisiaj na policji i zgosiłem incydent Rafala_Tsw lecz z tego co polskie psy dały mi do zrozumienia to wiem , że nic mu nie grozi . Jedyne co mnie cieszy to tak jak myślałem : Bedę miał tego leszcza dane osobowe wraz z adresem abym mógł mu założyć "cywilke" ( sprawę cywilną ) !!!!!! Chłopaku zacznij się bac bo ja mam czas aby się z Toba pobawić .... Do Wrocławia będziesz przyjerzdzał 2 razy w miesiacu na własny koszt jako oskarżony . Podaj mi swój aktualny mail , a wyslę Ci scan protokółu zgłoszenia przestępstwa żebyś wiedział ,że teraz zacznie się jazda . To , że nasze polskie prawo jest obsrane to nie znaczy , że bedziesz szczęśliwy do konca życia ... tak jak Ci obiecywałem : Pojadę z Toba na maxa i udowodnię pozostałyjm frajerom ,że nie warto kraść złotówek.... Lecimy , lecimy !!!!!!!!!

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Quote
Widzę , ze niektórzy z userów chcą pokazać jakimi sa kozakami ... Jeśli chodzi o sprawe Rafala_Tsw dla mnie zakończyła sie dzisiaj . Byłem , zgłosiłem przestępstwo i chyba koniec tematu . Jeśli sa osoby studiujace prawo niech się wypowiedza ( chetnie je sprawdzę ) .... Rafal_Tsw będzie żył spokojnie do czsu aż jego dzielnicowy nie wbije mu na chete i zaprosi go na psiarnie . Studiję prawo we Wrocławiu i z tego co się dowiedziałem od ludzi kumatych to chłopakowi nic nie grozi oprócz zwyklego Grodzkiego ( Oczywiście jeśli chodzi o sprawę z urzędu ) !!! Wiem , że to parodia polskiego prawa ale okolicznoiści które wykożystał działają na jego korzyść ( chłopak będzie się tłumaczył uzalerznieniem hazardowym ) . Nawet jeśli nas oszukał na kwotę powyżej 250 zł nie ma znaczenia jeśli chodzi o uzależnienie hazardowe . Temat " Zamienią MB -> mBank " nie ma osobnego regulaminu kontrolowanego co sprzyja Rafalowi_Tsw . On nie podpisywał z nami żadnej umowy ani nie wyrażał zgody na jakiekolwiek warunki transakcji oprócz GG co w tym wypadku jest nieliczącym sie dowodem . Byłem dzisiaj na policji i zgosiłem incydent Rafala_Tsw lecz z tego co polskie psy dały mi do zrozumienia to wiem , że nic mu nie grozi . Jedyne co mnie cieszy to tak jak myślałem : Bedę miał tego leszcza dane osobowe wraz z adresem abym mógł mu założyć "cywilke" ( sprawę cywilną ) !!!!!! Chłopaku zacznij się bac bo ja mam czas aby się z Toba pobawić .... Do Wrocławia będziesz przyjerzdzał 2 razy w miesiacu na własny koszt jako oskarżony . Podaj mi swój aktualny mail , a wyslę Ci scan protokółu zgłoszenia przestępstwa żebyś wiedział ,że teraz zacznie się jazda . To , że nasze polskie prawo jest obsrane to nie znaczy , że bedziesz szczęśliwy do konca życia ... tak jak Ci obiecywałem : Pojadę z Toba na maxa i udowodnię pozostałyjm frajerom ,że nie warto kraść złotówek.... Lecimy , lecimy !!!!!!!!!
po pierwsze gratki!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
podrugie. mam prosbe. jak bedziesz mial jego dane i koles bedzie z wawy przeslij mi je na priva. Mokotow bardzo nie lubi frajerow...!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Quote
Widzę , ze niektórzy z userów chcą pokazać jakimi sa kozakami ... Jeśli chodzi o sprawe Rafala_Tsw dla mnie zakończyła sie dzisiaj . Byłem , zgłosiłem przestępstwo i chyba koniec tematu . Jeśli sa osoby studiujace prawo niech się wypowiedza ( chetnie je sprawdzę ) .... Rafal_Tsw będzie żył spokojnie do czsu aż jego dzielnicowy nie wbije mu na chete i zaprosi go na psiarnie . Studiję prawo we Wrocławiu i z tego co się dowiedziałem od ludzi kumatych to chłopakowi nic nie grozi oprócz zwyklego Grodzkiego ( Oczywiście jeśli chodzi o sprawę z urzędu ) !!! Wiem , że to parodia polskiego prawa ale okolicznoiści które wykożystał działają na jego korzyść ( chłopak będzie się tłumaczył uzalerznieniem hazardowym ) . Nawet jeśli nas oszukał na kwotę powyżej 250 zł nie ma znaczenia jeśli chodzi o uzależnienie hazardowe . Temat " Zamienią MB -> mBank " nie ma osobnego regulaminu kontrolowanego co sprzyja Rafalowi_Tsw . On nie podpisywał z nami żadnej umowy ani nie wyrażał zgody na jakiekolwiek warunki transakcji oprócz GG co w tym wypadku jest nieliczącym sie dowodem . Byłem dzisiaj na policji i zgosiłem incydent Rafala_Tsw lecz z tego co polskie psy dały mi do zrozumienia to wiem , że nic mu nie grozi . Jedyne co mnie cieszy to tak jak myślałem : Bedę miał tego leszcza dane osobowe wraz z adresem abym mógł mu założyć "cywilke" ( sprawę cywilną ) !!!!!! Chłopaku zacznij się bac bo ja mam czas aby się z Toba pobawić .... Do Wrocławia będziesz przyjerzdzał 2 razy w miesiacu na własny koszt jako oskarżony . Podaj mi swój aktualny mail , a wyslę Ci scan protokółu zgłoszenia przestępstwa żebyś wiedział ,że teraz zacznie się jazda . To , że nasze polskie prawo jest obsrane to nie znaczy , że bedziesz szczęśliwy do konca życia ... tak jak Ci obiecywałem : Pojadę z Toba na maxa i udowodnię pozostałyjm frajerom ,że nie warto kraść złotówek.... Lecimy , lecimy !!!!!!!!!
po pierwsze gratki!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
podrugie. mam prosbe. jak bedziesz mial jego dane i koles bedzie z wawy przeslij mi je na priva. Mokotow bardzo nie lubi frajerow...!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ursynów też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Najlepiej wrzuć na forum jego dane.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
cos sie smiec dlugo nie odzywa, obawiam sie ze juz wyjechal...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Podawanie danych innych osób też jest karalne, więc na forum lepiej nich nie wrzuca. Tylko na priva.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
Quote
Quote
Widzę , ze niektórzy z userów chcą pokazać jakimi sa kozakami ... Jeśli chodzi o sprawe Rafala_Tsw dla mnie zakończyła sie dzisiaj . Byłem , zgłosiłem przestępstwo i chyba koniec tematu . Jeśli sa osoby studiujace prawo niech się wypowiedza ( chetnie je sprawdzę ) .... Rafal_Tsw będzie żył spokojnie do czsu aż jego dzielnicowy nie wbije mu na chete i zaprosi go na psiarnie . Studiję prawo we Wrocławiu i z tego co się dowiedziałem od ludzi kumatych to chłopakowi nic nie grozi oprócz zwyklego Grodzkiego ( Oczywiście jeśli chodzi o sprawę z urzędu ) !!! Wiem , że to parodia polskiego prawa ale okolicznoiści które wykożystał działają na jego korzyść ( chłopak będzie się tłumaczył uzalerznieniem hazardowym ) . Nawet jeśli nas oszukał na kwotę powyżej 250 zł nie ma znaczenia jeśli chodzi o uzależnienie hazardowe . Temat " Zamienią MB -> mBank " nie ma osobnego regulaminu kontrolowanego co sprzyja Rafalowi_Tsw . On nie podpisywał z nami żadnej umowy ani nie wyrażał zgody na jakiekolwiek warunki transakcji oprócz GG co w tym wypadku jest nieliczącym sie dowodem . Byłem dzisiaj na policji i zgosiłem incydent Rafala_Tsw lecz z tego co polskie psy dały mi do zrozumienia to wiem , że nic mu nie grozi . Jedyne co mnie cieszy to tak jak myślałem : Bedę miał tego leszcza dane osobowe wraz z adresem abym mógł mu założyć "cywilke" ( sprawę cywilną ) !!!!!! Chłopaku zacznij się bac bo ja mam czas aby się z Toba pobawić .... Do Wrocławia będziesz przyjerzdzał 2 razy w miesiacu na własny koszt jako oskarżony . Podaj mi swój aktualny mail , a wyslę Ci scan protokółu zgłoszenia przestępstwa żebyś wiedział ,że teraz zacznie się jazda . To , że nasze polskie prawo jest obsrane to nie znaczy , że bedziesz szczęśliwy do konca życia ... tak jak Ci obiecywałem : Pojadę z Toba na maxa i udowodnię pozostałyjm frajerom ,że nie warto kraść złotówek.... Lecimy , lecimy !!!!!!!!!
po pierwsze gratki!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
podrugie. mam prosbe. jak bedziesz mial jego dane i koles bedzie z wawy przeslij mi je na priva. Mokotow bardzo nie lubi frajerow...!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Ursynów też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Najlepiej wrzuć na forum jego dane.


W pełni sie z Tobą zgadzam Experto. Z tym, że sam nie jestem w stanie okreslić, czy rozmowa przez gg wchodziłaby w zakres "umowy ustnej", jezeli tak to oszukani, maga raczej być spokojni...

A swoją drogą jest to doś "ciekawy" kazus...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
byl kiedys topic w To i Owo, w ktorym byla opisana jak nastolatek szantazowal, wymuszal na kumplu kase, jakis sprzet nie pamietam dokladnie... ale podobno rozmowy gg mialy byc uzyte w sadzie jako dowod... byla nawet jakas notatka na onecie

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Zerknąłem w ten temat i jestem trochę zaskoczony naiwnością tych, którzy uwierzyli kolesiowi. Nie pierdzielicie się z nim, kierujcie sprawę do prokuratury - oni są obecnie bardzo mocno przeczuleni na róznego rodzaju oszustwa internetowe. Pewnie kara będzie niewielka, ale ... jest coś o czym koleś nie pomyślał. Sam tu pośrednio przyznał, że gra w bukach netowych - moznaby więc po ustaleniu jego danych osobowych powiadomić delikatnie właściwy US.

A ty półmózgowy Rafałku nie ściemniaj, że nie jesteś z Kraka - jesteś, bo na tipovani tez cie czasem widac.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Quote
Z Sam tu pośrednio przyznał, że gra w bukach netowych - moznaby więc po ustaleniu jego danych osobowych powiadomić delikatnie właściwy US.

Zastanow sie co piszesz...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Quote
Quote
Z Sam tu pośrednio przyznał, że gra w bukach netowych - moznaby więc po ustaleniu jego danych osobowych powiadomić delikatnie właściwy US.

Zastanow sie co piszesz...

dokladnie to bron obusieczna

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Acha no niezapominajcie ze w sprawach allegro mieli dowod poniewaz kase poszkodowani przelewali ludzia na konto ja od Was na konto NIE DOSTAŁEM nawet złamanego grosza...Tylko na MB na ktorym jak sie domyslacie nie miałem prawdziwych danych bo uzywałem go tlyko do wpłąty kasy do pewnej firmy...

wczesniej cos o bracie czytałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A ja sie z nim na 250zeta mialem ugadać.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Dopiero dzis zobaczylem ten temat.
Mialem kiedys podobny przypadek, tez na MB, albo GB, nie pamietam juz.
Przelalem gosciowi pieniadze a ten nagle znikl.
Od razu napisalem meila do MB/GB ze wyslalem zlodziejowi pieniadze i prosze o zwrot pieniedzy oraz blokade konta. Nawet nie wierzylem ze to zadziala. Jednak bardzo mnie tym zdziwili, bo juz tego samego dnia pieniadze mialem spowrotem na koncie, a bynajmniej autorem transferu nie byl ten zlodziej.

Proponuje aby kazdy wyslal emaile (na kazdy mozliwy) po angielsku (jesli po polsku to tez po polsku, ale po angielsku szybciej zaczna dzialac).

Wystarczy napisac ze trafiliscie na zlodzieja w dniu (xx). Podac ze oszukanych osob jest wiecej (prosze spojrzec w transakcje zlodzieja) i ze one tez wkrotce wysla meile.
Dodatkowo dac linka do tego dzialu (pewnie maja tam jakiegos Polaka co to przeczyta).
I konieczne zaznaczyc aby tymczasowo zablokowali mu konto z prosba o cofniecie transakcji.
jestem pewiem ze zadziala na 100%, jesli tej skurwiel ma tam jeszcze kase lub nie zdarzy jej wycofac.

Im szybciej to napiszecie tym lepiej, a dodatkowo zawsze mozna teraz zadzwonic z prosba o tymczasowa blokade konta (xx) bo trafiliscie na zlodzieja i wlasnie wysylacie meila z dowodami a jak wiadomo odbior emaili trwa dluzej niz rozmowa telefoniczna. I od razu niech zablokuja mu konto w GB I MB.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Nawet odnalazlem tamten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://www.mecz.org/ubbthreads/show...amp;page=67&fpart=1&vc=1

Tak wiec ze zlodziejami mozna spokojnie wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
to dobry pomysł na przyszłość i warto te rady umieścić to na pierwszej stronie tematu jako ostrzeżenie, ale co do sprawy rafała_tsw to szanse ze nie wyjął tej kasy są zerowe, juz dawno ją wyjął i teraz się ch... kurwi gdzies na plazach włoch czy hiszpanii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Mi sie przyznal sie ze nie ma z czego oddac bo wjebal calosc na meczach. Jakby wygral to moze by oddal ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 17 z 26 1 2 15 16 17 18 19 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, aker, forty), 1,662 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1