|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91 |
Poszukuje osoby która gra w tym buku ( www.saribsports.com [ saribsports.com]). Potrzebuje pewnych infgormacji na temat tego buka. Proszę się wpisywać w tym temacie lubi pisać na GG: 3852260.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
chyba www.caribsports.com [ caribsports.com] a nie sarib; firma oferuje ciekawy bonus (100$ freebet) + 25$ biggerbonus; zastanawiam się czy tam nie zagrać; osoby które już korzystały mogłyby się wypowiedziec jak jest z akceptacja karty, wpłatami, bezproblemowymi wypłatami, prowizjami itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
ja wplacilem 100 usd i po paru minutach na koncie bylo 200 usd:) suport maja natychmiastowy
ALE: 1. nie ma opcji wyplat na karte VISA!! 2. wyplata na neteller kosztuje "tylko" 20 usd a opcja ta jest zablokowana (wplacilem testowo dodatkowe 10 usd zeby sprawdzic czy sie oblokuje) ,trzeba pisac do suportu 3. zeby wyplacic na karte trzeba wyslac FAXEM skany - zawsze unikalem faxowania i do tej pory jest to dla mnie problem ( emailem sie nie da?) 4. wyplat przelewem bankowym chyba sie nie da a jesli nawet to chyba z 40 usd 5. te bonusowe 100 usd odejmuja z wyplaty (nie jestem pewnien) nawet jak sie postawi bonus
p.s. ja tam przegralem kase i mam z glowy te formalnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
jeśli chodzi o bonusowe 100usd to jest to free bet, ale wielokrotnego użytku:) - tzn masz je, póki nie przegrasz. Gdzieś mi wpadło w oczy, że po bodaj 120! dniach pieniądze te przechodza na własności klienta (ale to do sprawdzenia) Buk dobry, z tradycjami, ale są lepsze. Mają słabe kursy na baseball, za to nadaje się na sezon collegowy - wcześnie kursy wystawiają.
Fajną opcją jest granie if-betów za równowartośc astawki+wygranej z kuponu nadrzędnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Moze ktos jeszcze cos wie na temat tego buka? Jak z wyplatami? I czy to prawda ze ten freebet jest wielokrotnego uzytku, badz az do pierwszej wtopy, czy wyplaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91 |
Mam pytanie. Bo ja założyłem tam konto i jeżeli chce postawic zakład wyskakuje mi taki komunikat ... "THE FOLLOWING ERRORS HAVE OCCURRED: Your account is NOT OPEN, Please Call For Details. An error occurred submitting your wager"
- Co mam w takiem wypadku zrobić ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
uczyc sie angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [color:"blue"] [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
@ schranzer ten freebet jest na koncie do pierwszej wypłaty lub do momentu gdy wszystko przegrasz
jak sprawdzasz stan konta to masz np taki zapis available balance 500$ (100$ credit czy jakoś podobnie) co znaczy ze wypłacić możesz max 400 minus prowizja za wypłatę - grasz za 55 to win 50 i jak wygrasz bedziesz miał balance 550 (credit100) a jak przegrasz to 445 (credit 100) i tak az do wypłaty lub do 0, zalezy jak Ci pójdzie:) Jak widać za kredyt grasz na samym końcu - najpierw wykorzystujesz wpłaconą kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
cos o wyplatach od tego buka dodam:
zlecilem kurwa przelew bankowy na kwote 147 USD na konto w inteligo - po 3 dniach doszlo 47 USD, Inteligo pobralo swoje 12 pln ale juz mniejsza z tym
w historii u buka mialem jasno ze wyszedl na kwote 147 usd (wplacone 100 usd i bonusowe 100 usd przegralem,mialem tylko 25 usd z biggerbonusa ktore zrobilem na 147 usd- a wiec ich rejestracyjnego bonusa nie wyplacalem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
sprawa sie wyjasnila : przelew od tego buka kosztuje 100 usd - tyle zabieraja banki posredniczace. pozalowalem 20 usd na neteller to mam 100 usd w plecy :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
ktos wie jaki buk ma takiego samego sima pokerowego jak carib?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91 |
Bizkitek nie jestem na 100% pewny ale najprawdopodobniej www.pokerroom.com [ pokerroom.com] ma ten sam symulator. Jednak sprawdz to dla pewności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
a jak to grzecho sprawdzic??;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91 |
Sprawdz czy są takie same stoły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
hm no to sa chyba takie same bo roznia sie tylko kolorem;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
no to raczej te same simy.teraz potrzebuje kogos kto gram tam w pokerka
|
|
|
Link skopiowany do schowka