Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#356933 05/06/2005 11:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
Poszukuje osoby która gra w tym buku (www.saribsports.com [saribsports.com]).
Potrzebuje pewnych infgormacji na temat tego buka.
Proszę się wpisywać w tym temacie lubi pisać na GG: 3852260.

Bonus: Unibet
#356934 05/06/2005 11:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
chyba www.caribsports.com [caribsports.com] a nie sarib;
firma oferuje ciekawy bonus (100$ freebet) + 25$ biggerbonus; zastanawiam się czy tam nie zagrać; osoby które już korzystały mogłyby się wypowiedziec jak jest z akceptacja karty, wpłatami, bezproblemowymi wypłatami, prowizjami itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#356935 06/06/2005 05:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
ja wplacilem 100 usd i po paru minutach na koncie bylo 200 usd:) suport maja natychmiastowy

ALE:
1. nie ma opcji wyplat na karte VISA!!
2. wyplata na neteller kosztuje "tylko" 20 usd a opcja ta jest zablokowana (wplacilem testowo dodatkowe 10 usd zeby sprawdzic czy sie oblokuje) ,trzeba pisac do suportu
3. zeby wyplacic na karte trzeba wyslac FAXEM skany - zawsze unikalem faxowania i do tej pory jest to dla mnie problem ( emailem sie nie da?)
4. wyplat przelewem bankowym chyba sie nie da a jesli nawet to chyba z 40 usd
5. te bonusowe 100 usd odejmuja z wyplaty (nie jestem pewnien) nawet jak sie postawi bonus

p.s. ja tam przegralem kase i mam z glowy te formalnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#356936 06/06/2005 06:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
jeśli chodzi o bonusowe 100usd to jest to free bet, ale wielokrotnego użytku:) - tzn masz je, póki nie przegrasz. Gdzieś mi wpadło w oczy, że po bodaj 120! dniach pieniądze te przechodza na własności klienta (ale to do sprawdzenia)
Buk dobry, z tradycjami, ale są lepsze. Mają słabe kursy na baseball, za to nadaje się na sezon collegowy - wcześnie kursy wystawiają.

Fajną opcją jest granie if-betów za równowartośc astawki+wygranej z kuponu nadrzędnego

#356937 06/06/2005 14:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Moze ktos jeszcze cos wie na temat tego buka? Jak z wyplatami? I czy to prawda ze ten freebet jest wielokrotnego uzytku, badz az do pierwszej wtopy, czy wyplaty.

#356938 06/06/2005 14:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
Mam pytanie.
Bo ja założyłem tam konto i jeżeli chce postawic zakład wyskakuje mi taki komunikat ...
"THE FOLLOWING ERRORS HAVE OCCURRED:
Your account is NOT OPEN,
Please Call For Details.
An error occurred submitting your wager"

- Co mam w takiem wypadku zrobić ???

#356939 06/06/2005 20:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
uczyc sie angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [color:"blue"] [/color]

#356940 07/06/2005 07:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
@ schranzer
ten freebet jest na koncie do pierwszej wypłaty lub do momentu gdy wszystko przegrasz

jak sprawdzasz stan konta to masz np taki zapis available balance 500$ (100$ credit czy jakoś podobnie) co znaczy ze wypłacić możesz max 400 minus prowizja za wypłatę - grasz za 55 to win 50 i jak wygrasz bedziesz miał balance 550 (credit100) a jak przegrasz to 445 (credit 100) i tak az do wypłaty lub do 0, zalezy jak Ci pójdzie:)
Jak widać za kredyt grasz na samym końcu - najpierw wykorzystujesz wpłaconą kasę

#356941 10/06/2005 13:20
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
cos o wyplatach od tego buka dodam:

zlecilem kurwa przelew bankowy na kwote 147 USD na konto w inteligo - po 3 dniach doszlo 47 USD, Inteligo pobralo swoje 12 pln ale juz mniejsza z tym

w historii u buka mialem jasno ze wyszedl na kwote 147 usd
(wplacone 100 usd i bonusowe 100 usd przegralem,mialem tylko 25 usd z biggerbonusa ktore zrobilem na 147 usd- a wiec ich rejestracyjnego bonusa nie wyplacalem)

#356942 10/06/2005 17:44
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
sprawa sie wyjasnila : przelew od tego buka kosztuje 100 usd - tyle zabieraja banki posredniczace. pozalowalem 20 usd na neteller to mam 100 usd w plecy :/

#356943 08/08/2005 10:45
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
ktos wie jaki buk ma takiego samego sima pokerowego jak carib?

#356944 08/08/2005 13:52
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
Bizkitek nie jestem na 100% pewny ale najprawdopodobniej www.pokerroom.com [pokerroom.com] ma ten sam symulator.
Jednak sprawdz to dla pewności.

#356945 08/08/2005 14:04
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
a jak to grzecho sprawdzic??;-))

#356946 08/08/2005 14:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 91
Sprawdz czy są takie same stoły.

#356947 08/08/2005 14:20
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
hm no to sa chyba takie same bo roznia sie tylko kolorem;-))

#356948 08/08/2005 14:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
no to raczej te same simy.teraz potrzebuje kogos kto gram tam w pokerka


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, aker, forty), 718 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1