Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#35720 21/05/2002 06:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Mi EUROBET [eurobet.com] wyplacil sume przewyzszajaca depozyt na karte wirtualna Mastercard Investbanku. Jak przypuszczam z kartami mBanku i Inteligo nie powinnno byc rowniez problemu.

Bonus: Unibet
#35721 21/05/2002 06:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Panowie jekiego typu są karty o których piszecie ??? debetowe , kredytowe czy jakie ?

Właśnie zrobiłem próbną wypłate 10€ na mająkarte Visa Clasic - debetowa i nie wiem co sie stanie z moją kasą bo w bnku twierdzą , że na ich karty nie mozna robić wypłat .

Napiszcie jak to wygląda czy to jest zwrot czy jak .

Ja nie mam przypisanego konta do mojej karty i dostaje rozliczenie raz na miesiąc więc efekty próby zobacze dopiero w czerwcu .

Mam nadzieje , że mi kasa nie zabłądzi . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#35722 21/05/2002 11:47
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
VE inteligo to karta debetowa, ale to nie ma znaczenia. Firma akceptujaca karty zawsze moze zwrocic kwote transakcji (np. w przypadku uznania reklamacji w sklepie, w ktorym placiles karta) - wiec zwrot kwoty zaplaconej jest (wg. mnie) mozliwy na kazda karte. Niektorzy bukmacherzy wyplacaja wiecej niz sie wplacilo, ale jak to zalatwiaja to nie wiem, w kazdym razie Bluesq akceptuje wszystkie visy (classic i electron z mozliwoscia placenia w internecie) do wplat i wyplat - taka jest przynajmniej ich wersja...i w przypadku VE inteligo to sie zgadza.

#35723 25/05/2002 01:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Witam,
Widze że wypłaty/wpłaty na konta buków są podstawowymi pytaniami na forum to ja także i oto zapytam.
Mam takie oto pytanie dotyczące wypłat:
-mam wirtualną karte Invest Banku ( wiem że kilka osób na forum także tą karte posiada, bądz posiadało) i robiłem nią wpłaty do kilku buków juz spory czas temu. Wypłacałem jak na razie tylko raz z GB i czekałem na pieniądze ponad miesiąc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> zanim znalazły się na moim koncie. Czy ktoś z osób posiadajacych tą karte wypłacał niedawno pieniadze i czy mógłby napisać jak długo trwał przelew ( ile czekał zanim pieniadze znalazły sie na jego koncie).
Dzięki za każde info na ważny dla mnie temat.
Dzięki i pozdrawiam.
P.S.
CZy jesli robiłem depozyt karta do Unibetu to czy mogę teraz wypłacić np. prelewem w banku w którym unibet ma konto??? ( chyba Kredyt Bank)
Pozdrawiam

#35724 25/05/2002 02:33
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Słyszałem, że wypłacać można jedynie na kartę kredytową. Jednak z powyższych wypowiedzi wnioskuje, że może być to karta debetowa, a nawet (!) VE Inteligo, czy aby na pewno?

Czy na kartę np. Visa Classic PKO SA, która nie jest kartą kredytową, mogę wypłacić pieniądze?

#35725 25/05/2002 06:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Quote
Oryginalnie wysłał stiwi:
[qb]Słyszałem, że wypłacać można jedynie na kartę kredytową. Jednak z powyższych wypowiedzi wnioskuje, że może być to karta debetowa, a nawet (!) VE Inteligo, czy aby na pewno?

Czy na kartę np. Visa Classic PKO SA, która nie jest kartą kredytową, mogę wypłacić pieniądze?[/qb]
Tak, mozna na te karty wyplacac(jezeli wczesniej sie nimi wplacilo oczywiscie).

#35726 25/05/2002 06:22
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Podaje link do skanu tabeli-zestawienia 5 kart wirtualnych roznych bankow:

http://republika.pl/carnby/ec_tab.jpg

Tabela pochodzi z artykulu 'Jak placic zeby nie stracic' z magazynu 'WWW' nr. 03/2002, autor Lukasz Skorwider. Pelny artykul tutaj:

http://republika.pl/carnby/ecards_1.jpg
http://republika.pl/carnby/ecards_2.jpg
http://republika.pl/carnby/ecards_3.jpg

#35727 07/06/2002 17:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]
Właśnie zrobiłem próbną wypłate 10&#8364; na mają karte Visa Clasic - debetowa i nie wiem co sie stanie z moją kasą bo w bnku twierdzą , że na ich karty nie mozna robić wypłat .

Mam nadzieje , że mi kasa nie zabłądzi . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
No i nie zabładziła , dzisiaj dostałem rozliczenie transakcji i jest zwrot 10 &#8364; .

Wypłacałem z www.gamebookers [gamebookers] na karte Visa Clasic - debetowa wydana prze ING BS .

Pisze to poniewaz bank twierdzi , że nie ma mozliwosci wypłaty na karte , a jednak jest .

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, kamel, forty, betowiec), 2,095 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,510
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1