|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
Mi EUROBET [ eurobet.com] wyplacil sume przewyzszajaca depozyt na karte wirtualna Mastercard Investbanku. Jak przypuszczam z kartami mBanku i Inteligo nie powinnno byc rowniez problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Panowie jekiego typu są karty o których piszecie ??? debetowe , kredytowe czy jakie ?
Właśnie zrobiłem próbną wypłate 10€ na mająkarte Visa Clasic - debetowa i nie wiem co sie stanie z moją kasą bo w bnku twierdzą , że na ich karty nie mozna robić wypłat .
Napiszcie jak to wygląda czy to jest zwrot czy jak .
Ja nie mam przypisanego konta do mojej karty i dostaje rozliczenie raz na miesiąc więc efekty próby zobacze dopiero w czerwcu .
Mam nadzieje , że mi kasa nie zabłądzi . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
VE inteligo to karta debetowa, ale to nie ma znaczenia. Firma akceptujaca karty zawsze moze zwrocic kwote transakcji (np. w przypadku uznania reklamacji w sklepie, w ktorym placiles karta) - wiec zwrot kwoty zaplaconej jest (wg. mnie) mozliwy na kazda karte. Niektorzy bukmacherzy wyplacaja wiecej niz sie wplacilo, ale jak to zalatwiaja to nie wiem, w kazdym razie Bluesq akceptuje wszystkie visy (classic i electron z mozliwoscia placenia w internecie) do wplat i wyplat - taka jest przynajmniej ich wersja...i w przypadku VE inteligo to sie zgadza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
Witam, Widze że wypłaty/wpłaty na konta buków są podstawowymi pytaniami na forum to ja także i oto zapytam. Mam takie oto pytanie dotyczące wypłat: -mam wirtualną karte Invest Banku ( wiem że kilka osób na forum także tą karte posiada, bądz posiadało) i robiłem nią wpłaty do kilku buków juz spory czas temu. Wypłacałem jak na razie tylko raz z GB i czekałem na pieniądze ponad miesiąc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> zanim znalazły się na moim koncie. Czy ktoś z osób posiadajacych tą karte wypłacał niedawno pieniadze i czy mógłby napisać jak długo trwał przelew ( ile czekał zanim pieniadze znalazły sie na jego koncie). Dzięki za każde info na ważny dla mnie temat. Dzięki i pozdrawiam. P.S. CZy jesli robiłem depozyt karta do Unibetu to czy mogę teraz wypłacić np. prelewem w banku w którym unibet ma konto??? ( chyba Kredyt Bank) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291 |
Słyszałem, że wypłacać można jedynie na kartę kredytową. Jednak z powyższych wypowiedzi wnioskuje, że może być to karta debetowa, a nawet (!) VE Inteligo, czy aby na pewno?
Czy na kartę np. Visa Classic PKO SA, która nie jest kartą kredytową, mogę wypłacić pieniądze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
Oryginalnie wysłał stiwi: [qb]Słyszałem, że wypłacać można jedynie na kartę kredytową. Jednak z powyższych wypowiedzi wnioskuje, że może być to karta debetowa, a nawet (!) VE Inteligo, czy aby na pewno?
Czy na kartę np. Visa Classic PKO SA, która nie jest kartą kredytową, mogę wypłacić pieniądze?[/qb] Tak, mozna na te karty wyplacac(jezeli wczesniej sie nimi wplacilo oczywiscie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Oryginalnie wysłał xeo: [qb] Właśnie zrobiłem próbną wypłate 10€ na mają karte Visa Clasic - debetowa i nie wiem co sie stanie z moją kasą bo w bnku twierdzą , że na ich karty nie mozna robić wypłat .
Mam nadzieje , że mi kasa nie zabłądzi . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] No i nie zabładziła , dzisiaj dostałem rozliczenie transakcji i jest zwrot 10 € . Wypłacałem z www.gamebookers [ gamebookers] na karte Visa Clasic - debetowa wydana prze ING BS . Pisze to poniewaz bank twierdzi , że nie ma mozliwosci wypłaty na karte , a jednak jest .
|
|
|
Link skopiowany do schowka