mróz zabił 5 osób w ostatniej dobie... (wg. mnie to selekcja naturalna - takie prawo natury - w tym przypadku zamarzają głównie żule - plusem mrozów jest to że przynajmniej miasto się trochę oczyści - jak średnio co roku ok 100 żuli zamarznie) ;D
ciekawe czy prezydent ustanowi kolejną żałobę narodową ;D
obys byl kiedys w podobnej sytuacji - zenada
Ludzie jednak nie doceniaja co maja - chlop mysli, ze ma dach nad glowa oraz internet to wie wszystko o zyciu, pizdnij sie w leb o kaloryfer moze przejrzysz na oczy
Po co ma tu to zostać? przecież to jest temat Śmieszne, jak ma to zostać to stworzyć temat Żałosne i tam niech to będzie Nie wiem, jak można być takim bucem jak ten pacjent, cieszy się że bezdomni umierają i jest jeszcze ciekawy czy Prezydent ustanowi żałobę narodową ... no debil, zepsuł mi humor
- Ebi Smolarek znalazł w końcu klub - poinformowali Smudę dziennikarze "Przeglądu Sportowego". - A jaki? - dopytywał się "Franz". - Grecka Kavala - usłyszał. - Kawala to ja mogę panu opowiedzieć! - zaśmiał się selekcjoner.