Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Witam

co jakis czas proboje grac systemami rozpisowymi ... polega to na tym ze robie 10 blokow i rozpisuje po 4 bloki na kupon tworzac tak zwana "11" ... wariantow gry jest bardzo duzo ... ja wybralem opcje 4-10-37 czyli 4 bloki na kuponie [system "11" w fortunie"] 10 blokow [glownie dubel u/o] i 37 kuponow ...dzisiec blokow rozpisuje wg schematu na 37 kuponach ... zamierzam grac ten rozpis głownie na weekend gdyz z racji ze mamy teraz sezon zimowy pod koniec tygodnia jest spor liczba zdarzen ... wiadomo jak w kazdym systemie zeby zarobic trzeba duzo trafic ... tutaj przy trafieniu 5 blokow jest sie na sporym plusie tak wiec mysle ze warto sprbowac tym bardziej ze
fortuna obnizyla stawke za kombinacje i zagranie tego rozpisu waha sie w granicach 110pln (wczesniej trzeba bylo wydac 406pln) ...
jestem wstanie zagrac 5 razy ten rozis w kolejnych tygodniach .... pozniej zobacze czy daje to pozytywne rezultaty w postaci zysku i podejme decyzje czy grac to dalej

i teraz moja propozycja ...

= chcialbym aby kazdy kto tylko zechce napisze w temacie jednego dubla na weekend ( TYLKO z oferty FORTUNY) [sobota-niedziela]
= dubla nalezy podac do godziny 12 w sobote
= z wypisanych dubli zrobie "10" mecz.pl (moze rozniez to wysle w Fortunie)

mniej wiecej o godz 13 podam swoja dziesiatke dubli do rozpisu ktora zagram ... (w miedzy czasie wkleje skrocony rozpis na 37 kuponow)
oczywiscie namawiam tez do podawania swoich dziesiatek (od sobotniego południa) ... moze na poczatku ktos sprobowac zaggrac na sucho i zobaczyc jak mu pojdzie granie rozpisem ...
mam nadzieje ze to co napisałem zostalo zrozumiane ... zapraszam tez do dyskusji na temat systemow skroconych ... moze ktos tak gra i podzieli sie z nami swoimi doswiadczeniami i sugestiami ...
smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
So 19/12/09 12:30 Eskisehirspor - Diyarbakirspor 1
So 19/12/09 15:30 Port Talbot Town - NEWI Cefn Druids 1
So 19/12/09 17:00 Doxa Katokopias - AEL Limassol 2

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
2254 Pilka nozna - 1.Anglia - Fulham-Manch.Utd.handicap 1:0 10 1,44 19.12. 16:00
793 Pilka nozna - 1.Hiszpania - La Coruna-Valencia mecz / live Canal+Sport2 10 1,41 20.12. 21:00

szczerze powiedziawszy to trochę mam problem co mam ostatecznie podawać, chyba czytanie ze zrozumieniem mnie przerasta, no ale bold zawsze działa pobudzająco, więc daje jednego dubla z fortuny smile może też się skuszę, ale póki co za mało wpisów by tu zrobić "dziesiątkę" smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
chodzi mi tylko i wylacznie o typki (w miare sprawdzone) .. w dublu (obojetnie jaka dyscyplina i rodzaj typu) ... i jeszcze jedno ...zawsze gralem duble z nie mniejszym ako jak 2.8 ... moze teraz skusze sie na mniejszych ... zawsze wieksza szansa powodzenia

zapraszam do podawania swoich dubli (prosz pisac kursy) ... jezeli nie bedzie "10" to nic nie szkodzi ... zawsze mozna samemu zrobic na sucho swoja dyszke i sobie sprawdzic .... jak jutro kolo 13 napisze swoje typki ktore zagram w rozpisie ... jutro z rana podam tez rozpis numeryczny na poszczegolne kupony

papa comon

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
64 Aston Villa-Stoke 1 1,42 19.12. 16:00
521 Dortmund-Freiburg 1 1,5 19.12. 15:30


pozdro santa

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
oto rozpis liczbowy

Skreślenia - 4
Liczby - 10
Zakłady - 37

1 2 3 7
1 2 4 10
1 2 5 8
1 2 6 9
1 3 4 5
1 3 6 8
1 3 6 10
1 3 7 9
1 4 6 7
1 4 8 9
1 5 6 10
1 5 7 10
1 5 9 10
1 7 8 10
2 3 4 6
2 3 4 8
2 3 5 10
2 3 9 10
2 4 5 7
2 4 7 9
2 5 6 9
2 5 7 10
2 6 7 8
2 6 8 10
2 8 9 10
3 4 5 9
3 4 7 10
3 4 8 10
3 5 6 7
3 5 7 8
3 6 8 9
4 5 6 8
4 5 8 10
4 6 7 8
4 6 9 10
5 7 8 9
6 7 9 10

mysle ze w takim tempie nie stworzymy "10" mecz.pl ... ale prosze wpisywac swoje propozycje ...
po 12 napisze swoje typki do rozpisu ... biore sie za analize
papa

Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
1.6073 Norwegia-Hiszpania==p.ręczna== 1=1,62
2.6036 Rosja-Franja==p.ręczna======== 1=1,42

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Kupe czasu temu w weekend też grałem "11" w profku i wtedy udało mi się trafić wszystkie zdarzenia i odebrałem moją najwiekszą wygraną u ziemniaka 1300zł smile

dubelek na dziś

6584 Tau Vitoria-Real M. (151.0) + (over) 1.85
6040 Bremerhaven-Gottingen (2) 1.89

myśle że dobrym typem będzie również over w meczu AZS Koszalin - Znicz Jarosław ale nie ma w ofercie ... nie gram w fortunie wiec nie wiem czy jest szansa że pojawi sie linia w ofercie jesli tak to polecam

Pozdro !

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
7146 Sikora-Peiffer 1 @1.5

7422 Olli-Romoeren 1 @1.53

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
jakos ze malo bylo propozycji ... dorzuce swojego 7 dubla

Bayern - Hertha gol 1-27m @1.7
Hannover - Balingen Balingen +3.5 @1.85

i poszukam rozpisu na 7 blokow ... system "11"

po 14 zamieszcze swoja "dyszke" ktora rozpisalem

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
To i ja Ci doloze cegielke:

6239 Piotrkow Tr. - Wisla Plock (H 4.5:0) [2] 1.65 (rano do złapania po 1.85) - reczna m.
6289 Valladolid - Malaga [2] 1.58 - kosz hiszpania
AKO: 2.51

powodzenia ; )

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
1]
hisz-nor [1] @1.62
boulogne-sochoaux [over 2.5] @2.15

2]
dunkerque-orlean [handi - ] @1.85
man.city-sunderland [over 2.5] @1.6

3]
kortrijk-westerlo [under 2.5] @1.75
peristeri-maroussi [over 148] @1.85

4]
bayern-hertha [gol 1-27] @1.7
san antonio-barcelona [over 58.5] @1.8

5]
flensburg-minden [over 56.5] @1.85
Poitres-dijon [over] @1.85

6]
le mans-toulon [handicap 2] @1.85
ostrava - podebrady [under 164.5] @1.85

7]
lubeck-ballingen [ballingen +3.5] @1.85
bordeaux-lorient [under 2.5] @1.7

8]
ilisiakos-panatynaikos [handicap 2] @1.85
chalon-cholet [2] @1.85

9]
bremen-gottingen [under] @1.85
aligsas-skovde [handicap 1] @1.85

10]
bamberg-giessen [handicap 2] @1.85
dukla-losovice [handicap 1] @1.85

koszt 148 [kazdy po 4zł]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
live score:
1]
hisz-nor [1] @1.62
boulogne-sochoaux [over 2.5] @2.15

2]
dunkerque-orlean [handi - ] @1.85
man.city-sunderland [over 2.5] @1.6 hura

3]
kortrijk-westerlo [under 2.5] @1.75
peristeri-maroussi [over 148] @1.85 hura

4]
bayern-hertha [gol 1-27] @1.7 hura
san antonio-barcelona [over 58.5] @1.8

5]
flensburg-minden [over 56.5] @1.85 mad
Poitres-dijon [over] @1.85

6]
le mans-toulon [handicap 2] @1.85
ostrava - podebrady [under 164.5] @1.85

7]
lubeck-ballingen [ballingen +3.5] @1.85
bordeaux-lorient [under 2.5] @1.7

8]
ilisiakos-panatynaikos [handicap 2] @1.85 hura
chalon-cholet [2] @1.85

9]
bremen-gottingen [under] @1.85 mad
aligsas-skovde [handicap 1] @1.85

10]
bamberg-giessen [handicap 2] @1.85
dukla-losovice [handicap 1] @1.85 hura


jak narazie nie jest zle ... szkoda flensburga bo braklo 1 bramki do overa

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
wyniki - week #1

1] hura
hisz-nor [1] @1.62 :hua:
boulogne-sochoaux [over 2.5] @2.15 -zwrot

2] hura
dunkerque-orlean [ under ] @1.85 hura
man.city-sunderland [over 2.5] @1.6 hura

3] hura
kortrijk-westerlo [under 2.5] @1.75 hura
peristeri-maroussi [over 148] @1.85 hura

4] hura
bayern-hertha [gol 1-27] @1.7 hura
san antonio-barcelona [over 58.5] @1.8 hura

5]c:(
flensburg-minden [over 56.5] @1.85 mad
Poitres-dijon [over] @1.85 mad

6] frown
le mans-toulon [handicap 2] @1.85 mad
ostrava - podebrady [under 164.5] @1.85 mad

7] frown
lubeck-ballingen [ballingen +3.5] @1.85 mad
bordeaux-lorient [under 2.5] @1.7 mad

8] hura
ilisiakos-panatynaikos [handicap 2] @1.85 hura
chalon-cholet [2] @1.85 hura

9] frown
bremen-gottingen [under] @1.85 mad
aligsas-skovde [handicap 1] @1.85 mad

10] mad
bamberg-giessen [handicap 2] @1.85 mad
dukla-losovice [handicap 1] @1.85 hura


w sumie 5 trafionych blokow ... mozna powiedziec ze bledy zrobione idealnie czyli podwojne w bloku

nietrafionych zostalo 9 kuponow .. weszlo 28 ... dokladnie nie wiem na jaka sume bo jeszcze ich nie wyplacalem ... ale najwazniejsze ze weszla jedna "11" na 136.95 ... tym samym pierwszy tydzien na plus ... jaki? okaze sie jutro


[Linked Image]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
w sumie z 27 kuponow odebralem dzisiaj 273 pln ... odjac 148 wkladu ... na czysto zostalo 125 pln smile

w tym tygodniu swieta tak wiec nie bede nic wymyslal smile

do nastepnego tygodnia papa



Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 661 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1