|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357 |
Bottom 9th pełen emocji. Ale 8:10 dla Arizony . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Ja przepraszam ze sie wtrace ale to co tu sie dzieje to jest zalosne .... Chcialbym tylko powiedziec jedno ..no moze 2 slowa  Nie tolerujcie takich osob jak Pani Kasienka. Niedosc ze denerwuja nas Userow to Was Modkow. Usuwajcie takie posty bo to jest zwyczajne "nabijanie postów". Tutaj mamy sie wypowiadac o sporcie i jakie typy podajemy i je analizujemy . Jak ktos chce ponabijac posty i chce zeby go uwazano za "kozaka" to niech bierze dupe w troki i spada stad..ja proponuje taki uklad.Kasujcie te glupie posty a jak ktos bedzie robil tak nadal to poprostu bana na tydzien i tak w kolko !! jestem tego samego zdania... kasieńka przegieła totalnie... napisz kiedyś cos sensownego... jakieś swoje analizy,typy,przypuszczenia... a nie bazgrasz pierdołki... że czasami doczytac sie nie mogę PS: Phila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />OVER 9,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742 |
Ludzie przeciez wiadomo ze ta niby Kasienka to jakis klon kolejny nick jakiegos pojeba ktory ma dobra zabawe Proponuje dozywotni ban dla niego i bedzie po problemie.
DEBILOM MOWIMY STANOWCZE NIE !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
@Prezes_1
Zgadzam sie z Toba. O ile pojedynczy mecz Colorado u siebie pewnie wygra, to nie sadze, zeby wygrali wszystkie 3. Tak samo Cubs. Derrek Lee jest nie do zatrzymania i to dzieki niemu Cubsi maja taka serie. Ale nie daj Boze mu sie noga powinie i ... Przewaga pitcherow zdecydowanie po stronie BlueJays. Mimo wszystko jeden mecz jest raczej pewny (stawiam na jutrzejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
Generalnie podoba mi sie takie granie ale powiedz mi (bo nie sledzilem wszystkich tematow i nie wiem) czy w przypadku niepowodzen 3 mecz grasz va banque?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
dzis przed 19 zagrałem nastepujace singielki
3 etap: Philadelphia WWLWWWWWW --> dziś L --> 8j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />+2,88 1 etap: LA Dodgers WLWLLLWLWW --> dziś L --> 1j 1 etap: Toronto LLWLWLLWLL --> dziś W --> 1j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Admin powiadomiony,a do czasu zabanowania posty prymitywa beda usuwane.
Swoja droga to formularz rejestracyjny na forum powinien zawierac równiez prosty test IQ,bo takiego wysypu pierwotniaków jak ostatnimi czasy to chyba w historii tego forum nie było.
Jeszcze jedna uwaga. Mod jest dla userów,a nie userzy dla moda i jezeli uwazacie,ze ktoś w ewidentny sposób przeszkadza Wam korzystac z wiedzy zawartej w temacie i nie pozwala normalnie dyskutowac,to piszcie takie uwagi w topiku.
Ech...ta Arizona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
OFF:Pamietacie film dokumentalny pod tytułem "Arizona"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Last edited by amkwish; 06/06/2005 20:51.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,742 |
Amkwish o tych fanatyckach wina był ten film ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
W/L 7:5 Bilans + 11.22j
MLB - 06.06.2005
#13.PIT Pirates - BAL Orioles Mój typ: BAL Orioles 5/10
#14.COL Rockies - CHI White Sox Mój typ: CHI White Sox 5/10
#15.MIL Brewers - NY Yankees Mój typ: MIL Brewers 2/10
ŻYCZĘ WSZYSTKIM SAMYCH TRAFNYCH TYPÓW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2005
Posty: 49 |
Popieram kewina i mysle ze w meczu Milwaukee Brewers - New York Yankees peknie linia 7,5.
A wiec overek i underek 176,5 Heat - Pistons
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
@Ghost
Jednostki w moim bilansie to nie jest "bank" jakim dysponuję - dlatego nie gram va banque. Stawkę zwiększam z meczu na mecz, tak aby wyjść na plus na danej serii. Jeżeli nie jestem przekonany do stawiania na moją drużynę po przegranym pierwszym czy drugim meczu to zwiększam stawkę tylko tak aby być na plus około 0,5j (często się zdarza że mecze które odpuszczamy - niespodziewanie wchodzą), ogólnie stawkę zwiększam bardzo "delikatnie". Zaczynam od 1j ewentualnie 2j, największa za jaką puszczałem typ MLB to chyba 6j. Jeżeli nietrafiłbym jednego meczu w całej serii to raczej podszedłbym do tego jako "niespodzianki" i napewno DOBRZE bym się zastanowił czy kontynuować stawianie na tę drużynę za większą stawkę w następnej serii (raczej bym odpuścił i poszukał nowej pary).
Zagram jeszcze jeden typ dzisiaj DET-LAD over 7,5 kurs 1.91 za 1j przekonała mnie do tego analiza Teda Stavransky'ego z coversexperts, a czy typ wejdzie zobaczymy rano.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Mojb typ:
[color:"blue"]Chicago White Sox @ Colorado CHI White Sox [Garcia,Freddy] 1.746[/color][color:"green"] 9-3[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Powinno wejsc, ale jak bedzie to zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Jaki jestem goopi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gram MLB w Sportingbecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I tam na koncu trzeba zawsze potwierdzic, a ja zapomnialem i jakgdyby nigdy nic sie wylogowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I kasa mi przeszla kolo nosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Lol roku jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam nadzieje, ze dzis nie zapomnie potwierdzic, jak co to mi przypomnijcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
typy na dziś: (15)
Philadephia - Arizona linia 9,5
-patrząc na składy drużyn widze że statystycznie lepsi są gospodarze... -nawet rezerwowi pitcherzy Arizony niewyglądają za dobrze jesli chodzi o ERA.....(wysokie) -WEBB (Arizona) w ostatnich 4 meczach (2 przegrał) z jego udziałem SP wynosło kolejno :14,8,10,3 czyli przeplatanka:) dzis wychodzi Over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - w meczach tych druzyn SP: 16,8,13... - ostatnio Phila u siebie ma raczej wysokie SP: 12,14,16,7,12,12,11,7,16,11,16,8,13
mój typ: OVER 9,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Milwaukee - NY Yankees linia 7,5
-Milwaukee w ostatnich meczach u siebie miało nastepujące SP: 3,7,12,3,16,3 tak więc nie za wysokie...ale czas to zmienić tym bardzie ze w meczach z LA Dodgers 3 na 4 przekroczyli linie 7,5 -pitcher Milwaukee/Davis ERA 3.63 w meczach z jego udziałem padały nastepujące SP: 8,16,11,7,7,6,3,7 ...czyli dawno nieprzekroczyli z nim w składzie lini 7,5.(rzuca dużo inningów, śr 7)..czas to zmienić -pit Yankees/Johnson ERA 3.92 mecze z jego udziałem w SP wyglądaja nastepująco: 8,12,2,7,10,8,9,4 co ciekawe w meczach wyjazdowych padało SP:10,8,4 tendencja znizkowa....ale nie dziś... - Jeśli wygrają Yankees SP: będzie wysokie
mój typ : OVER 7,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
ako 3.24 stawka 2 SW Phila OVER 9,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Milwau OVER 7,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> niestety tak jak mówiłem że jak wygrają Yankees SP będzie powyżej lini 7,5...porażka 3:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> boli...na pewno nie tylko mnie dziś 3 etap
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
dzis przed 19 zagrałem nastepujace singielki
3 etap: Philadelphia WWLWWWWWW --> dziś L --> 8j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />+2,88 1 etap: LA Dodgers WLWLLLWLWW --> dziś L --> 1j 1 etap: Toronto LLWLWLLWLL --> dziś W --> 1j Phila 8:10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +2.88 LA Dod 5:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1 Toron 1:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0.95 Czemu niezagrałem Colorado /L ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
[quote]W/L 7:5 Bilans + 11.22j
MLB - 06.06.2005
#13.PIT Pirates - BAL Orioles Mój typ: BAL Orioles 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3:4
#14.COL Rockies - CHI White Sox Mój typ: CHI White Sox 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3:9
#15.MIL Brewers - NY Yankees Mój typ: MIL Brewers 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 4:3
Bilans nocy: +10,34j
W/L 10:5 (czerwiec) Bilans +21,56j (czerwiec) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
powinni sobie poradziac z czerwonymi skarpetkami (pitcher STL b. dobry). Zobaczmy jaki to "bardzo dobry" jest Morris. Obecny sezon: ERA Home:3,75 Czerwiec:7,50 Dotychczas przeciwko Red Sox Matt Morris ma ERA=8,31 Bardzo dobry pitcher ? Nie sadze. W tym sezonie 56,2IP-56H-28R Ostatnie mecze Matta:WWWW.....czas na L <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> No jak ktos sledzil mecz, mogl sie przekonac jak swietnym pitcherem jest Morris. Po prostu zmiotl z boiska palkarzy COL. Takiego go pamietalem i takiego go zapamietam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Podsumowanie dnia 2W-1L +0,65j Chi. White Sox-Colorado 9-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,74j <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Contreras (2-2, 3.27)- Chacon (1-4, 3.83) Hernandez (6-1, 4.15)- Francis (5-2, 5.03)
Toronto-Chi. Cubs 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j Towers (5-4, 4.57)- Rusch (5-1, 1.96) Halladay (9-2, 2.45)- Mitre (0-1, 6.88)
DET-LAD over 7,5 3-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,91j --- Bilans typów MLB 27W-20L +11,69j
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|