Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 19 1 2 13 14 15 16 17 18 19
qenius #3575052 22/12/2009 02:46
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Originally Posted by urit
doczekać się na odpowiedz od nich to tez parodia...

Podstawowe pytanie - czy na skrzynkę, z której wysłałeś pytanie otrzymałeś najpierw automatyczne potwierdzenie przyjęcia Twojego maila?

Bonus: Unibet
kurson #3575072 22/12/2009 03:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by kurson
Originally Posted by urit
doczekać się na odpowiedz od nich to tez parodia...

Podstawowe pytanie - czy na skrzynkę, z której wysłałeś pytanie otrzymałeś najpierw automatyczne potwierdzenie przyjęcia Twojego maila?
tak. mam im wyslac dokumenty potwierdzone notarialnie. wlasnie mi tak odpisali. przeciez to jakas farsa............

qenius #3575078 22/12/2009 03:04
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by urit
Originally Posted by kurson
Originally Posted by urit
doczekać się na odpowiedz od nich to tez parodia...

Podstawowe pytanie - czy na skrzynkę, z której wysłałeś pytanie otrzymałeś najpierw automatyczne potwierdzenie przyjęcia Twojego maila?
tak. mam im wyslac dokumenty potwierdzone notarialnie. wlasnie mi tak odpisali. przeciez to jakas farsa............

ta farsa u notariusza trwa 10 minut i robi to na miejscu
drugie 10 minut (z wypiciem browca)zajmuje zrobienie skanu i wysłanie mejla
i po kłopocie w 20 minut.

AGASSI #3575082 22/12/2009 03:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
nie piję piwa. bawi mnie to, że aby przejść weryfikację jakiegoś durnego konta trzeba się bawić w takie cuda...

AGASSI #3575107 22/12/2009 03:19
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tyle że za tą farsę trzeba zapłacić i jeszcze tracić czas. Nawet w Mbanku nie ma takiej weryfikacji, a też mnie tam nigdy nikt na oczy nie widział.

Ogólnie to przesyłanie jakichkolwiek skanów to największa głupota z jaką się spotkałem w internetowej bukmacherce.

Jak ktoś choć trochę ogarnia Photoshopa to bez problemu podrobi każdy dokument, łącznie z pieczątką i podpisem notariusza.

qenius #3575121 22/12/2009 03:27
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by urit
nie piję piwa. bawi mnie to, że aby przejść weryfikację jakiegoś durnego konta trzeba się bawić w takie cuda...

Nie trzeba.
Trzeba czytać forum (było o "współczesnej szlachcie")
albo uwazać gdzie sie przelewa.

Ale przynajmniej pograsz w AO.

Ý€$ #3575133 22/12/2009 03:46
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Nie wiem co masz na myśli mówiąc 'współczesna szlachta'.

Ý€$ #3575136 22/12/2009 03:50
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by ݀$
Musi to jeszcze potwierdzić "wspólczesna szlachta".

UWAGA:
Wszystkie przesyłane kopie dokumentów muszą być potwierdzone przez władze lokalne. Dokumenty muszą być potwierdzone przez jedną z niżej wymienionych osób;
Prawnik/Radca prawny
Księgowy / Menadżer banku
Strażnik prawa (policja, straż miejska, straż pożarna, itp.)
Doktor / dentysta / farmaceuta
Nauczyciel / profesor

grin

qenius #3575142 22/12/2009 03:55
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Poprosiłem gościa żeby do mnie zadzwonił. Niestety:
jeśli pieniądze znajdują się na 'portfelu' australijskim podlegają tamtejszemu prawu. Jeśli chcemy je wypłacić, lub dokonać zakładów na jakiekolwiek zdarzenie odbywające się na terenie Australii musimy ten proces weryfikacji przejść. W sumie to może i dobrze, że się tak stało.

Laikiem byłem w tej sprawie. Teraz wiem już wszystko smile

qenius #3575144 22/12/2009 03:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
grać mozesz bez weryfikacji laugh

hanele #3575834 23/12/2009 00:33
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
to grac mozna bez weryfikacji, a jak sie bedzie chcialo przelac na konto glowne to wtedy trzeba weryfikowac?


yaaho #3575836 23/12/2009 00:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,698
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,698
Likes: 12
tak

yaaho #3575856 23/12/2009 00:55
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by yaaho
to grac mozna bez weryfikacji, a jak sie bedzie chcialo przelac na konto glowne to wtedy trzeba weryfikowac?
z australijskiego nie da się wypłacić wink

qenius #3575893 23/12/2009 01:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by urit
Originally Posted by yaaho
to grac mozna bez weryfikacji, a jak sie bedzie chcialo przelac na konto glowne to wtedy trzeba weryfikowac?
z australijskiego nie da się wypłacić wink

przeczytales jakie bylo pytanie?

chim123 #3576268 23/12/2009 04:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by chim123
Czyli dopóki nie zagram na 250 rynkach to nie mogą mi naliczyć premium charge? Rozumiem też, ze jeżeli wszędzie będą ptaszki to trzeba się martwić? (brakuje mi tylko w markets).
odświeżam, mam jeden x zielony i cztery ptaszki tongue

kiedy i jakie opłaty mi zostaną naliczone? jak przekroczę 250 rynków? to wtedy będą pobierane prowizje? jakie? Nie mogę się w tym gównie połapać smile

qenius #3576269 23/12/2009 04:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
yahoo przeczytałem, ale chyba bez zrozumienia wink zabiegany dziś jestem, wybacz.

yaaho #3576283 23/12/2009 05:04
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by yaaho
to grac mozna bez weryfikacji, a jak sie bedzie chcialo przelac na konto glowne to wtedy trzeba weryfikowac?

grac można bez weryfikacji, ale po jakims czasie sie upominają o weryfikację i grożą blokiem konta- przynajmniej tak było w moim wypadku, przelac nigdzie nie przelejesz nawet na konto główne, tym bardziej wypłacac

Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
Czy mógłbyś ktoś polecić jakiś darmowy program do obstawiania w Betfairze.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 45
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 45
Do obstawiania powinien wystarczyć Betfair Rapid. Jeżeli myślisz o tradingu, szybkim otwieraniu i zamykaniu pozycji to chyba jedyną darmową szybką aplikacją z "drabiną" jest Geeks Toy o interfejsie podobnym do BetTrader Evolution.


szxx #3577481 24/12/2009 03:45
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
panowie mam pytanie dlaczego zakład Skra - Asseco postawiony o godzinie 17.44 został uniewazniony?? dodam ze mialem zwycieswto reski i jak odchodzilem od kompa to zaklad widnial jako przyjęty? oplaca sie do nich pisac czy nic nie poradze na ta sytuacje

Strona 15 z 19 1 2 13 14 15 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, aker, Sensei, rymoholik, forty, kamel, betowiec), 833 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,669
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1