To chyba wszystkie części. Przygotowane specjalnie na galę Piłkarskich Oskarów więc nie spodziewałbym się kolejnych odcinków zwłaszcza, że większość piłkarzyków galę oglądała i wkręcić się nie dadzą ;]
Siema, pamiętacie taki filmik jak kumpel wkręca drugiego kumpla na meczu kosza? Ten rzuca z połowy i cała hala krzyczy, że niby trafił i wygrał sporą sumkę. Nie mogę tego znaleźć :/ HELP!!
Siema, pamiętacie taki filmik jak kumpel wkręca drugiego kumpla na meczu kosza? Ten rzuca z połowy i cała hala krzyczy, że niby trafił i wygrał sporą sumkę. Nie mogę tego znaleźć :/ HELP!!
"Ostatnio Grzegorz ośmieszył nas wszystkich, gdy na komitecie UEFA składał życzenia, tylko w jakim języku?
Po angielsku.
- Nie, nie. To nie był język angielski. Poza tym Grzegorz nie może zapomnieć, że on ma trzy języki: dwa od butów i jeden swój. A najgorsze jest to, że ten jego trzeba tłumaczyć na język polski."
"Ostatnio Grzegorz ośmieszył nas wszystkich, gdy na komitecie UEFA składał życzenia, tylko w jakim języku?
Po angielsku.
- Nie, nie. To nie był język angielski. Poza tym Grzegorz nie może zapomnieć, że on ma trzy języki: dwa od butów i jeden swój. A najgorsze jest to, że ten jego trzeba tłumaczyć na język polski."
- Do tego, żeby było jeszcze śmieszniej, głównym rozgrywającym w polskiej piłce jest Antoni P., senator z Platformy Obywatelskiej. Nawet czytam w mediach zastrzeżenia, że ten człowiek, jako senator, ma darmowy przejazd środkami lokomocji, a pobiera z kasy związku pieniądze na pokrycie kosztów transportu! To jest skandal! To, co robi w PZPN-ie senator PO Antoni P., te jego umowy-zlecenia, to woła o pomstę do nieba!