Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20
kardynal20 #3575438 22/12/2009 07:15
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
no ja za ta piatke to napewno walne kursiwo wyzsze niz obrot laugh

Bonus: Unibet
mkplus #3575445 22/12/2009 07:20
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
ale trzeba przyznac ze ostatnia oferta na english Premier League... była super i tylko moje zamroczenie robota spowodowalo ze przegapilem oferte//// a book jest konkretny i w samych superlatywach moge go oceniac////

mkplus #3575451 22/12/2009 07:31
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by mkplus
ale trzeba przyznac ze ostatnia oferta na english Premier League... była super i tylko moje zamroczenie robota spowodowalo ze przegapilem oferte//// a book jest konkretny i w samych superlatywach moge go oceniac////

buczek limituje, narazie do kilkudzesięciu PLN

awax76 #3575634 22/12/2009 18:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
w kosza nbl można się spodziewać w Tobecie ? ;>

ice18 #3575662 22/12/2009 19:21
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Mam pytanie czy to 5 PLN jest dla kazdego czy dla nowych klientow? bo pamietam ze juz kiedys bylo cos takiego za otwarcie konta

ice18 #3575665 22/12/2009 19:28
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Originally Posted by ice18
w kosza nbl można się spodziewać w Tobecie ? ;>

tak smile

NanekHKS #3575709 22/12/2009 20:52
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Originally Posted by NanekHKS
Mam pytanie czy to 5 PLN jest dla kazdego czy dla nowych klientow? bo pamietam ze juz kiedys bylo cos takiego za otwarcie konta


dla wybranych kont już istniejących, a czy dla nowych to nie wiem.

herrena #3576201 23/12/2009 04:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
Q
addict
addict
Q Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
Zarejestrowałem sie dzisiaj i tez dostałem bonusa

Qlimax #3576847 23/12/2009 20:16
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
panowie pod stanem konta mam jakis TICKET: 1 , co to ? moze jakis bilecik na pokerka smile ?? czy cus smile

kasparov #3576853 23/12/2009 20:22
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Listopadowa gra o wielkie emocje: do wygrania wycieczka dla dwojga na El Clásico, czyli konfrontację Realu Madryt z FC Barcelona! Zobacz na żywo jedno z najbardziej elektryzujących wydarzeń piłkarskich w Europie!

Wystarczy stawiać co najmniej 1 € w dniach 1-23 grudnia na dowolne wydarzenia sportowe, aby zwiększyć swoje szanse na zobaczenie Realu i Barcelony w akcji. Codziennie do uzyskania jeden kupon loteryjny!

Nagroda obejmuje:

- Bilet w obie strony do Madrytu dla dwóch osób (ważny w dniach 9-12 kwietnia)
- Trzydniowy pobyt w pokoju dwuosobowym w High Tech Gran Avenida Hotel
- Dwa bilety na mecz

Lipi #3576854 23/12/2009 20:24
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
ile macie biletów ? ja 15 wink

ice18 #3576857 23/12/2009 20:34
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Originally Posted by ice18
ile macie biletów ? ja 15 wink
12 ooo

tyks #3578782 25/12/2009 07:13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
i co kaman z tym?

xxxx
Konto:
xxxxxxxxx PLN

Tickets:
3 ?????

Wczoraj bardzo późno rozliczyli PSG - Marsylia wirtualny mecz 1 2,45 :/

Lipi #3579823 26/12/2009 21:13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
jest jeszcze promo 100% dla nowych?? jesli tak to gdzie mozna znalezc info o tym?

Pizza-man #3579827 26/12/2009 21:21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
100zł mi zniknęło z konta a nic nie grałem ;> napisalem juz maila pozniej niby jak obliczalem kupony zagrane to niby się zgadzało... ale pamiętam że jak grałem kupony to zawsze tak grałem by mieć równo na koncie i ta 100 powinna być hm... ;>

ice18 #3581491 28/12/2009 02:08
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
ile idzie wypłata na konto od tych nędzarzy?

Lipi #3581559 28/12/2009 02:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
powtórzę pytanie jednego z przedmówców- czy jest jakieś promo dla nowych grajków?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
Originally Posted by nacomitenbekon
powtórzę pytanie jednego z przedmówców- czy jest jakieś promo dla nowych grajków?


jest tam coś takiego ja live czat smile do tego nawet w jezyku Polskim.

Co do twojego pytania to nie ma żadnego promo....

PDGkartel #3581619 28/12/2009 03:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
dzis pytalem- nie ma

Pizza-man #3585107 30/12/2009 00:46
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
wczoraj wieczorem zlecona wypłata dziś o 8.33 zatwierdzona a o koło 15 godziny już na koncie PKO smile piwo

Strona 16 z 20 1 2 14 15 16 17 18 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec), 2,569 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1