|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2 |
witam, mam pytanie odnosnie programu partnerskiego betandwin. w jaki sposób wypłaca sie tam kase?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
jesli ma ktos ten formularz do wyplaty z ich programu partnerskiego to prosilbym aby mi przeslal: donp@poczta.onet.plz gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Napiszcie co trzeba wpisac w te miejsca, w nawiasach to co mi sie wydaje ze trzeba wpisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1) ID (wpisac swój referer ID ?) 2) Affiliate programme (share hold ?) 3) We kindly request you to transfer this amount to our bank account. at: (Poland ?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
podbijam...
nikt nie wie ???
|
|
|
Link skopiowany do schowka