Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
Qlimax #3584408 29/12/2009 08:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
gol Kanada! wink

Bonus: Unibet
Qlimax #3584409 29/12/2009 08:11
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666 k...wa

duch31 #3584412 29/12/2009 08:13
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
ku...wa jest!!!!!!!!!!!!!!!!!

duch31 #3584413 29/12/2009 08:15
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
Ta trzecia tercja to jak równy z równym.

Tekken #3584415 29/12/2009 08:16
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
stawka : 2000.00 PLN
możliwa wygrana 4960.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Pn 28/12/09 20:00 Odense - SønderjyskE
akumulacyjne Dan. Ligaen - Hokej na lodzie 2 2 (2-5) 1.50
Pn 28/12/09 22:00 Canada U20 - Switzerland U20
handicap Mistrzostwa Swiata Juniorow 1 (-5.5) (6-0) 1.65
2.48

sylwester na krymie!!!!!!!!!!!

duch31 #3584416 29/12/2009 08:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Duchu gratulacje! piwo

MagiK #3584417 29/12/2009 08:19
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
Originally Posted by MagiK
Duchu gratulacje! piwo

dzięki, żona uczy rosyjskiego w prywatnej uczelni,marzyła o sylwetsrze tam, za huj mi się tam nie podoba (byłem dwa razy)ale teraz bedzie mi to "smakowało" odpowiednio smile

duch31 #3584418 29/12/2009 08:20
Dołączył: Dec 2005
Posty: 285
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 285
Originally Posted by duch31
stawka : 2000.00 PLN
możliwa wygrana 4960.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Pn 28/12/09 20:00 Odense - SønderjyskE
akumulacyjne Dan. Ligaen - Hokej na lodzie 2 2 (2-5) 1.50
Pn 28/12/09 22:00 Canada U20 - Switzerland U20
handicap Mistrzostwa Swiata Juniorow 1 (-5.5) (6-0) 1.65
2.48

sylwester na krymie!!!!!!!!!!!

duch31 jedziemy razem? wink

stawka : 4018.36 PLN
możliwa wygrana 11733.61 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Pn 28/12/09 20:00 Odense - SønderjyskE
akumulacyjne Dan. Ligaen - Hokej na lodzie 2 2 (2-5) 1.50
Pn 28/12/09 20:45 Wolverhampton - Manchester City
podwójna szansa Anglia Premier League X2 X2
12
1.18
Pn 28/12/09 22:00 Canada U20 - Switzerland U20
handicap Mistrzostwa Swiata Juniorow 1 (-5.5) (6-0) 1.65
2.92

thetom1 #3584421 29/12/2009 08:22
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
Originally Posted by thetom1
Originally Posted by duch31
stawka : 2000.00 PLN
możliwa wygrana 4960.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Pn 28/12/09 20:00 Odense - SønderjyskE
akumulacyjne Dan. Ligaen - Hokej na lodzie 2 2 (2-5) 1.50
Pn 28/12/09 22:00 Canada U20 - Switzerland U20
handicap Mistrzostwa Swiata Juniorow 1 (-5.5) (6-0) 1.65
2.48

sylwester na krymie!!!!!!!!!!!

duch31 jedziemy razem? wink

stawka : 4018.36 PLN
możliwa wygrana 11733.61 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Pn 28/12/09 20:00 Odense - SønderjyskE
akumulacyjne Dan. Ligaen - Hokej na lodzie 2 2 (2-5) 1.50
Pn 28/12/09 20:45 Wolverhampton - Manchester City
podwójna szansa Anglia Premier League X2 X2
12
1.18
Pn 28/12/09 22:00 Canada U20 - Switzerland U20
handicap Mistrzostwa Swiata Juniorow 1 (-5.5) (6-0) 1.65
2.92

pod warunkiem że nie bedziemy jedli "kawioru" jakoś po "czystej" mój żołądek nie przyswaja tego "pańskiego" jadła wink

duch31 #3584423 29/12/2009 08:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Podoba mi sie Twoje podejscie...wiekszosc ludzi tu na forum jak wygra to juz mysli co dalej zagrac i najczesciej wtapia...a wygrane pieniadze trzeba po prostu wydac! wink

Szampanskiej zabawy sylwestrowej piwo
PS. 'na prywatnej uczelni'...wiem, czepiam sie tongue

thetom1 #3584424 29/12/2009 08:23
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
Mi powyżej 8.50 nie siadło, ale jak widać możecie mnie zabrać ze sobą.

Tekken #3584427 29/12/2009 08:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Tekken
Mi powyżej 8.50 nie siadło, ale jak widać możecie mnie zabrać ze sobą.
laugh

PS. Swietna robota Tekken - oby tak dalej piwo

duch31 #3584429 29/12/2009 08:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 285
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 285



pod warunkiem że nie bedziemy jedli "kawioru" jakoś po "czystej" mój żołądek nie przyswaja tego "pańskiego" jadła wink

wink niech Ci bedzie.. wink

Tekken #3584431 29/12/2009 08:27
Dołączył: Dec 2005
Posty: 285
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 285
Originally Posted by Tekken
Mi powyżej 8.50 nie siadło, ale jak widać możecie mnie zabrać ze sobą.

jezeli tylko nie bedziesz sie upieral na kawior, to nie ma sprawy wink

MagiK #3584432 29/12/2009 08:27
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
Originally Posted by MagiK
Podoba mi sie Twoje podejscie...wiekszosc ludzi tu na forum jak wygra to juz mysli co dalej zagrac i najczesciej wtapia...a wygrane pieniadze trzeba po prostu wydac! wink

Szampanskiej zabawy sylwestrowej piwo
PS. 'na prywatnej uczelni'...wiem, czepiam sie tongue

więż mi kokosów nie ma jak się uczy drugi rok wink zostawie sobie tą przyjemnośc powiedzenie na rano, Tekken za twoje typy wielkie dzieki zacyznałem w sobote od 200 zł, a pozdrowienia dla kolegi z Bielska wink

MagiK #3584435 29/12/2009 08:31
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 131
Originally Posted by MagiK
Podoba mi sie Twoje podejscie...wiekszosc ludzi tu na forum jak wygra to juz mysli co dalej zagrac i najczesciej wtapia...a wygrane pieniadze trzeba po prostu wydac! wink

Szampanskiej zabawy sylwestrowej piwo
PS. 'na prywatnej uczelni'...wiem, czepiam sie tongue

obiecałem sobie że jesli kanada pokryje handi wezme żone na tego sylwestra i kupie sobie monete do kolekcji,zdania nie zmienie, teraz tylko gra za pare złoty (zawyczja gram max do 100) a i to żadko za tak dużo...

duch31 #3584437 29/12/2009 08:31
Dołączył: Dec 2005
Posty: 285
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 285
Originally Posted by duch31
Originally Posted by MagiK
Podoba mi sie Twoje podejscie...wiekszosc ludzi tu na forum jak wygra to juz mysli co dalej zagrac i najczesciej wtapia...a wygrane pieniadze trzeba po prostu wydac! wink

Szampanskiej zabawy sylwestrowej piwo
PS. 'na prywatnej uczelni'...wiem, czepiam sie tongue

.. a pozdrowienia dla kolegi z Bielska wink

i vice versa (dopiero teraz zobaczylem lokalizacje) wink

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1