Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#358683 08/06/2005 13:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
mam prosbe do wszystkich grajacych o wypowiedzenie sie na kilka tematow zwiazanych z zakresem i rynkami inwestowania Waszych pieniedzy. w tym konkretnym przypadku mam na mysli Polakow jako nacje. pomoze to opracowac statystyki, ktore byc moze beda mialy przelozenie na oferte kogos z czolowki.

1.co gracie najczesciej? jakie sa to dyscypliny sportu?

2.jakie dyscypliny sportu o zasiegu lokalnym (Polska) gracie najczesciej?

3.czy gracie/graliscie/bylibyscie sklonni grac w przyszlosci na rynki niezwiazane ze sportem? mam na mysli wydarzenia takie jak reality shows (Big Brother, Idol) Wybory Miss, wybory polityczne itp.

4. czego brakuje Wam w ofercie bukmacherow/exchanges? czy wedlug Was istnieje jeszcze market, ktorego nie ma w ofercie zaden bukmacher/exchange, a ktory zasluguje na uwage?

prosze o luzne lecz powazne wypowiedzi.


pozdrawiam

Bonus: Unibet
#358684 08/06/2005 16:04
Dołączył: May 2005
Posty: 217
S
sid Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 217
Wypowiem się w miarę zwięźle i luźnie:

1. Gry zespołowe np. koszykówka, rzadziej piłka nożna. Czasami zdarza mi sie zagrać tenis.

2. Polskiego sportu nie ruszam.

3. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

4. Może teaserów u wszystkich bukow.

#358685 08/06/2005 17:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 271
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 271
1. Klasycznie pilka nozna, nba, tenis, europejski hokey
2. Pilka nozna ale to rzadko

3. Nie gram, nie gralem i pewnie bym nie gral. Wole sport

4. Mi brakuje wysokich kursow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

A tak serio to neiwiem moze to ze u niektorych bukow nie ma zakladow na 1X , X2.

#358686 08/06/2005 17:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
1. Przedewszystkim pilka nozna, czasami tenis i koszykowka(euroliga i uleb)

2.Czasami polska pilka nozna

3. Za drobne

4.Brakuje mi oferty na polski sport:siatkowka,koszykowka,3 liga pilkarska(skoro mozna typowac 3 niemiecka,francuska,skandynawskie to czemu nie polska?)

#358687 08/06/2005 18:38
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
1. Wyłącznie piłka nożna
2. Wyłącznie piłka nożna
3. Nie
4. Chyba już wszystko wymyślono

#358688 08/06/2005 18:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
1. Głównie piłka nożna, kosz europejski, nba, czasem tenis, czasem hokej inne bardzo rzadko
.
2. Czasami polska piłka, raczej rzadko.

3. Czasem zdarza mi się zagrać coś niezwiązanego ze sportem, ale raczej rzadko i nie za duże sumy, np. ostatnio że Ftancuzi odrzuca konstytucje europejską.

4. Głównie szerokeij oferty, under/over, strzeli/ nie strzeli itp.

#358689 08/06/2005 19:32
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
1.MLB, hokej, piłka nożna
2.hmm Polski sport?? co to takiego hahaha uważam że to jest najbardziej nieprzewidywalna ' dziedzina ' w bukmacherce.
3.Na starość pewnie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
4.Niższych lig polskiej piłki nożnej, siatkówki i wielu innych polskich sportów.

#358690 08/06/2005 20:43
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
odpowiem ogólnie niekoniecznie tylko za siebie:

1. piłka nożna sport nr 1 -wystarczy spojrzeć na stronę sts i profa, można zobaczyć na BetBase jakie ligi są słabo reprezentowane przez buki,

tenis to pewnie nr 2 i potem już dalej sporty amerykańskie to nr 3, dalej hokej europejski

2. Polskie ligi : I i II liga piłka nożna, żużel.

3. Moim zdaniem zakłady niesportowe, poza wyjątkami, nie mają dużych szans, może polityka, wybory są jednak rzadko.

4. Jak przyciągnąć klienta - tylko jakość:

- najważniejsze: super sprawna obsługa finansowa: neteller, monebookers, to klucz do sukcesu
- rzetelność, stałe limity dla wszystkich !!!
- dobry support, brak bonusów, bo przyciągnie naciągaczy, a support padnie, bonusy znaczne oznaczają spadek jakości, choć przyciągają sporo chętnych, ale Betfair rządzi nie ze względu na bonusy,
- niskie prowizje: jak pinnacle, poinbet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
- dla exchange - najważniejsze: płynność rynku, duże kwoty obrotów, a to wyklucza wiele rynków, tylko specjalizację
- mało rynków, ale szeroka oferta dla znanego rynku: na daną ligę czyli u/o, corrct score, kartki, strzelcy i jak najwięcej
- BetFair jest super dla Anglii - duża płynność, niskie marże i tak samo exchange powinien postawić na jakąś ligę mocno, czyli specjalizacja
- na koniec - trzeba postawić na wysoką jakość obsługi i płynność kilku rynków, np. piłka nożna I liga ze znacznym wyborem rodzajów zakładów

#358691 09/06/2005 08:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
1.Gram głównie tenis , small soccer , little MLB
2.Polskiego sportu nie obstawiam gdyż jest lekko mówiąc ( naciągany)
3.Gram na zakłady czysto sportowe.
4.W ofercie bukmacherów najbardziej brakuje z pewnością szybkich i sprawnych supportów(betandwin) , brak płynności finansowej (toto-mix) , brak szerokiej oferty (unibet)-niestety bardzo lubie tego buka ale oferta jest skromna .Kluczem do sukcesu są przede wszystkim niskie prowizje (unibet - O.OO PLN za wypłate forsy) szeroka oferta na (under/over , 1x/x2, SN,HC,Teasery) i z pewnością ułatwianie wpłat i wypłat ( MB , Neteller , karta kredytowa) to są głowne aspekty.

Pozdrawiam serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#358692 11/06/2005 11:22
Dołączył: May 2005
Posty: 370
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 370
1. Gram glownie koszykowke, wszelakie ligi glownie handicapy i under/over, oraz MLB.
2. Nie gram raczej w Polskie sporty, ale jakby byla koszykowka to bym gral z pewnoscia.
3. Tylko sport.
4. u czesci bukow jest zbyt malo rozbudowana oferta, malo zakladow typu: handicap i under/over. Bardzo wazny jest sprawny support (nie to co Betandwin), darmowe wyplaty (Expekt, Unibet), duza ilosc mozliwosci wplat.

#358693 15/06/2005 16:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Ja napisze tylko czego mi najbardziej brakuje u wiekszosci buckow: Handicapow 0:1 czy 0:2 (w zaleznosci od tego jak mocny jest faworyt) z remisem. Malo kto to wystawia a mysle, ze to rownie wazne jak "zwykle" 1 x 2.

Czasem ktos to wystawia ale rzadko na wszystkie mecze. Na mniej popularne ligi prawie nigdzie nie ma.

Wojtek

#358694 15/06/2005 22:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
jad Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 559
1 tylko piłka nożna
2 tylko piłka nożna
3 nie, nigdy bym się nie schańbił grając na takie badziewie
4 zakładów czy dany mecz zostanie przerwany przez kibiców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#358695 15/06/2005 23:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
1 tylko piłka nożna
2 tylko piłka nożna
3 nie, nigdy bym się nie schańbił grając na takie badziewie
4 zakładów czy dany mecz zostanie przerwany przez kibiców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a mogłbyś mi wytlumaczyć na czym polega to"schańbienie" ?jeszce jak mozna zarobic to co w tym zlego?np.ostatnia eurowizja bardzo mi sie podobała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />problemem chyba jest tylko mała oferta na zakłady tego rodzaju.

#358696 15/06/2005 23:12
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
1. tenis, +czasem piłka/jakaś dobra analiza mnie skusi/
2. nie gram
3. nie
4. rozwinięcie oferty na zakłady tenisa,
handicapy,
dokładne wyniki w setach
oferta livebettingu tenisowego

betandwin /marże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />/, 5dimes,nordicbet jako tako sobie z tym radzą. reszta w powijakach maksymalnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> z tego co ja się orientuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#358697 16/06/2005 00:40
Dołączył: Jun 2004
Posty: 189
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 189
1. Najczęściej tenis i piłkę, czasem kosz, hokej, sporty z USA, snooker, biathlon...

2. Z Polskich tylko piłkę

3. Nie bardzo

4. Zdecydowanie brakuje bardziej rozbudowanej oferty Asianów, DNB, under/over na piłkę i różnorakich handicapów na jeden mecz piłkarski.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, Sensei, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 765 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1