..."> ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#358942 09/06/2005 19:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
[b]Super, teraz to sie zawachalem.
Juz zagralem to San diego a tu klops w postaci info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Zauwazylem ze typerzy znajacy sie na MLB coraz rzadziej sie tu udzielaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Ja tam gram to nieszczesne SD liczac ze wejdzie, ale moze jeszcze cos zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"red"] Mam prośbe,nie pisz boldem [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by amkwish; 09/06/2005 19:35.
Bonus: Unibet
#358943 09/06/2005 19:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Eno,spoko ludki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak krzy$ gra dziś na nich (SD) to musi być dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ,tym bardziej ze w nastepnej seri bedzie jeszcze trudniej o zwyciestwo...

#358944 09/06/2005 19:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote

[color:"red"] Mam prośbe,nie pisz boldem [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie ma sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

A tak juz calkeim serio, to mam nadzieje, ze nie polecimy na tym San Diego

ide spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#358945 09/06/2005 21:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182

Quote
A tak juz calkeim serio, to mam nadzieje, ze nie polecimy na tym San Diego

ide spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Nie polecieliśmy,jak wstaniesz to dzień Ci się dobrze zacznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ojce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />,z trudem,ale wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Trzeba jednak napisac,że Padres sa w dołku,dziś dopisało im sporo szczęścia,bo nawet Eaton nie wymiatał.
Najwazniejsze jednak,że wynik idzie w świat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />,a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />na konta,tych co sie nie przestraszyli stawiać na "masówkę" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Po tak udanym wieczorze ,ja juz w nocy losu kusił nie będe,nastepny kupon z beja wypelnię jutro.

#358946 09/06/2005 22:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
witam...

ze wzgledu na wyjazd 3 dniowy dziś niezaczynałem progresji U/O...za to wysłałem 3 pozostałem singielki...mam nadzieje ze wszytskie wejdą...a w szczególności Nationals ...oto one

2 etap: San Francisco LLLLWLL ,dziś W -> kurs 1.71 / 4j
2 etap: Arizona WLLLLLLL ,dziś W -> 1.78 /4j
4 etap: Washington WWLWWWWWW ,dziś L -> 2.50 /10 j

PS: SF prowadzi 9:5 i oby utrzymali...

Pozdrówka

#358947 09/06/2005 22:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Nielicz dzis na porazke Nationals...;]

#358948 10/06/2005 04:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
witam...

ze wzgledu na wyjazd 3 dniowy dziś niezaczynałem progresji U/O...za to wysłałem 3 pozostałem singielki...mam nadzieje ze wszytskie wejdą...a w szczególności Nationals ...oto one

2 etap: San Francisco LLLLWLL ,dziś W -> kurs 1.71 / 4j
2 etap: Arizona WLLLLLLL ,dziś W -> 1.78 /4j
4 etap: Washington WWLWWWWWW ,dziś L -> 2.50 /10 j

PS: SF prowadzi 9:5 i oby utrzymali...

Pozdrówka


San Francisco W --> 9:7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1.84j
Arizona W --> 4:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +2.12
Washington L --> 4:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#358949 10/06/2005 04:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Podsumowanie
Cleveland-San Diego
2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -4j
2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +5,49j
---
Bilans typów MLB 29W-24L +9,01j

#358950 10/06/2005 05:12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Po wczorajszym nieciekawym (złym) dniu dziś wybrałem 4 zdarzenia i gram je w konfiguracji (-1,5) i (-2,0) - osiem singli i rozpis 3/4 (z -1,5)hp:
41028127-1
1 10:20pm
8-Jun-05 4:10pm
9-Jun-05 Baseball
Run Line Houston Astros vs New York Mets (-1.5) for Game 2.500
MLB A. Pettitte must start / T. Glavine must start

41028127-2
2 10:20pm
8-Jun-05 12:35pm
9-Jun-05 Baseball
Run Line Cleveland Indians vs San Diego Padres (-1.5) for Game 2.460
MLB J. Westbrook must start / A. Eaton must start

41028127-3
3 10:20pm
8-Jun-05 12:35pm
9-Jun-05 Baseball
Run Line Kansas City Royals vs San Francisco Giants (-1.5) for Game 2.330
MLB J. Lima must start / N. Lowry must start

41028127-4
4 10:20pm
8-Jun-05 4:05pm
9-Jun-05 Baseball
Run Line Seattle Mariners vs Florida Marlins (-1.5) for Game 2.150
MLB A. Sele must start / J. Beckett must start

41043304-1
5 12:21pm
9-Jun-05 4:10pm
9-Jun-05 Baseball
Run Line Houston Astros vs New York Mets (-2) for Game 3.190
MLB A. Pettitte must start / T. Glavine must start

41043304-2
6 12:21pm
9-Jun-05 12:35pm
9-Jun-05 Baseball
Run Line Cleveland Indians vs San Diego Padres (-2) for Game 2.840
MLB J. Westbrook must start / A. Eaton must start

41043304-3
7 12:21pm
9-Jun-05 12:35pm
9-Jun-05 Baseball
Run Line Kansas City Royals vs San Francisco Giants (-2) for Game 2.710
MLB J. Lima must start / N. Lowry must start

41043304-4
8 12:21pm
9-Jun-05 4:05pm
9-Jun-05 Baseball
Run Line Seattle Mariners vs Florida Marlins (-2) for Game 2.650
MLB A. Sele must start / J. Beckett must start

41043384-1
9 12:23pm
9-Jun-05 Round Robin 4 Parlays x
1. 9-Jun-05 Baseball/MLB (Spread) Houston Astros vs New York Mets (-1.5) for Game (+150) Pending
2. 9-Jun-05 Baseball/MLB (Spread) Cleveland Indians vs San Diego Padres (-1.5) for Game (+135) Pending
3. 9-Jun-05 Baseball/MLB (Spread) Kansas City Royals vs San Francisco Giants (-1.5) for Game (+120) Pending
4. 9-Jun-05 Baseball/MLB (Spread) Seattle Mariners vs Florida Marlins (-1.5) for Game (+110) Pending


Pozdrawiam
KRAJAN

Drugi dzień z rzędu cienko - tylko SF na plus, pozostałe w plecy (z rozpisem włącznie) - najbardziej szkoda 1pkt. SD - byłby dzień na zero, a tak trzeba się przymierzać do dzisiejszych meczyków! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#358951 10/06/2005 07:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Quote
A tak juz calkeim serio, to mam nadzieje, ze nie polecimy na tym San Diego

ide spac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Nie polecieliśmy,jak wstaniesz to dzień Ci się dobrze zacznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ojce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />,z trudem,ale wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Trzeba jednak napisac,że Padres sa w dołku,dziś dopisało im sporo szczęścia,bo nawet Eaton nie wymiatał.
Najwazniejsze jednak,że wynik idzie w świat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />,a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />na konta,tych co sie nie przestraszyli stawiać na "masówkę" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Po tak udanym wieczorze ,ja juz w nocy losu kusił nie będe,nastepny kupon z beja wypelnię jutro.

Musze cie zawiesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Siedzialem na live, a koledzy mi tlumalczyli co nieco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Etap na San Diego zakonczony, ospuszcze ich na jakis czas, bo nie graja najlepiej. wczoraj zdobyli 2 pkkt 2 innningu, potem 1 w 6 a w 8 i 9 punktowali Clev <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
A sam wytrzymalem na live do polowy 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


Postawniono: 30zl
Wygrano: 32.42zl
+2.42zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bilans MLB W1-L1

pozdrawiam

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1