|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Jak dla mnie to Expekt jest swietny, wyplata dochodzi w trzy dni i bez prowizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tylko bogge zrobcie tak zeby mi sie wasza strona wczytywala jak np strona GB pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
dzieki sam sobie poszukam Polska jest suuuper Polska jest debest w Polsce najlepiej jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i dzisiaj wygra hehe sztab ludzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
jakby ktos jednak moglbym mi podpowoedziec bylbym wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Oryginalnie wysłał toro: [qb]sorki to co mozna cos przefaksowac czy wystarczy czekac?? jesli trzeba faksowac by dostac wczesniej to na jaki numer? ile trzeba czeka na kase by pojawilo w expekt?? dzieki[/qb] Cześć Toro, Jak Ufo nadmienił, wszystkie informacje znajdziesz na Forum, oraz co jest najbardziej logicznym - na stronie Expekt.com Operacja wpłaty zajmuje od 1-3,4 dni . Mozliwość wcześniejszego uruchomienia konta po przesłaniu faksu, została wstrzymana ze względu na bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Pozdrawiam bogge
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja bronię interesu klientów, a Expekt przez swój system przyjmowania wpłat z Polski kartami kredytowymi w złotówkach dodatkowo nabija kabze bankom. Tą samą kartą wpłaciłem w zeszłym tygodniu w Bet and Win 20 $ i zapłaciłem za to 83 zł. Łatwo policzyć, że wyszło 4,15 za dolara. Podobnie jest w przypadku VE Inteligo. Nie jest żadną tajemnicą, że zagranicą polskie karty typu Visa najlepiej rozliczać w dolarach a EC/MC w euro, ale chyba fachowcowi nie muszę tłumaczyć dlaczego? Kart stricte kredytowych nikomu nie polecam do używania w necie ze względów bezpieczeństwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam,
Bigbrada,
Szkoda że nie ma emotikonka ukazującego opadające ramiona - tak reaguję na Twój ostatni post. Ok - Twoja racja, mój ( Nasz- niekompetentnego Expektu ) spokój.
Zyczę Ci powodzenia.
Pozdrawiam i nie chcę juz kontynuować (marnować czasu), na tę dyskusję.
bogge.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
a wiec pozostaje czekac na te pare setek kilka dni az dojda na konto oki dzieki za odpowiedz
czyli z tego widac ze nalepej miec konto w $$$ lub euro wplacac w kredytb lub karta ale najlepsza jest dolarowa na zlotowkowej bo moga cie przeliczyc i wyjdziesz z tego z oburzeniem i ze strata no ale to nie expekta wina choc jakby byla jakas wzmianka o tym bylo by na ++ dla expekta to narazie czekam i mam nadzieje kosic zetki w expekci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Niezupełnie, według mnie karta w Expekcie odpada i najlepiej posyłać kasę przelewami. Chyba, że ktoś chce płacić >70 zł od 1000 wpłaconego kartą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Oryginalnie wysłał bigbrada: [qb]Niezupełnie, według mnie karta w Expekcie odpada i najlepiej posyłać kasę przelewami. Chyba, że ktoś chce płacić >70 zł od 1000 wpłaconego kartą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .[/qb] przlew w kredytb 7zl od 2000 zl 0,4%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Oryginalnie wysłał bigbrada: [qb]Niezupełnie, według mnie karta w Expekcie odpada i najlepiej posyłać kasę przelewami. Chyba, że ktoś chce płacić >70 zł od 1000 wpłaconego kartą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .[/qb] Bigbrada - Kolejny raz dajesz wyraz swojej ignorancji i szczątkowej znajomości tematu, wprowadzając tym samym w błąd inne osoby - RADZĘ CI DOKŁADNIE SPRAWDZIĆ KTÓRY BANK POBIERA OPŁATY BĄDŹ DOKONUJE ZAMIANY WALUTY W PRZYPADKU WPŁATY KARTĄ KREDYTOWĄ NA KONTO NIEREZYDENTA, LUB CHOCIAŻBY ZA ZAKUPY W SKLEPIE INTERNETOWYM, POZA GRANICAMI POLSKI (NP. E-BAY), ZANIM KOLEJNY RAZ WYPOWIESZ SIĘ NA PUBLICZNYM FORUM. Nie wszyscy tak jak Ty, posiadają karty wydane przez mBank a tym samym są skazani na uiszczanie/stosowanie się do jego tabeli opłat i regulaminu - swoimi wypowiedziami nie informujesz, a dezinformujesz. Chyba że właśnie o to Ci chodzi, a wszystko na to wskazuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Pomyslalem sobie, dzisiaj sporo spotkan wejde na stronke Expektu cos obstawie moze mi sie uda cos wygrac. Niestety po raz kolejny nie mozna jej otworzyc, bylem przekonany, ze moj komp sie psuje a wiec nie mam co zrzucac winy na niczemu niewinna firme Expekt, dla potwierdzenia wszedlem na czata i sie zapytalem: "czy mozna wejsc na Wasza stronke", jakie zdziwienie mnie ogarnelo gdy nagle kilkanascie osob choralnie odpowiedzialo: NIEEEEEE!!!!!!! Panie Bogge czujemy sie zazenowani i ignorowani Wasza postawa wobec nas, Panie bogge niech Pan cos zrobi!!!!!!!!!!!!!!!1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał tOOmeq: [qb]Pomyslalem sobie, dzisiaj sporo meczow wejde na stronke Expektu cos obstawie moze mi sie uda cos wygrac. Niestety po raz kolejny nie mozna jej otworzyc, bylem przekonany, ze moj komp sie psuje a wiec nie mam co zrzucac winy na niczemu niewinna firme Expekt, dla potwierdzenia wszedlem na czata i sie zapytalem: "czy mozna wejsc na Wasza stronke", jakie zdziwienie mnie ogarnelo gdy nagle kilkanascie osob choralnie odpowiedzialo: NIEEEEEE!!!!!!! Panie Bogge czujemy sie zazenowani i ignorowani Wasza postawa wobec nas, Panie bogge niech Pan cos zrobi!!!!!!!!!!!!!!!1[/qb] niestety to jest największy minus expektu strona się otwiera długo i w ogóle wszystko chodzi wolno , rozumiem że wczoraj był upgrade i o tym była informacja ale dziś katastrofa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
opowiem do rymu: mbank robi ludzie w balona i niewchodzi expektu strona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie ktorzy dali sie na brac narazie nie mam w expekcie kaski ale mam nadzieje do tego momentu bedzie juz oki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
Bogge, jak rozumiem jestes pracownikiem czy przedstawicielem expekt.com ? Musze przyznac, ze Twoje odpowiedzi sa jakby z innej epoki...powinni wam zrobic na tej Malcie jakies szkolenie na temat stosunku do klienta - bedzie polaczenie przyjemnego z pozytecznym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jak sie informuje ze oplata jest 2,5% to taka powinna byc !!!! a tlumaczenie w stylu nie zanmy przepisow i nie mozemy ich poznac...to jest naprawde niekompetencja i kompromitacja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał monban: [qb]Bogge, jak rozumiem jestes pracownikiem czy przedstawicielem expekt.com ? Musze przyznac, ze Twoje odpowiedzi sa jakby z innej epoki...powinni wam zrobic na tej Malcie jakies szkolenie na temat stosunku do klienta - bedzie polaczenie przyjemnego z pozytecznym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jak sie informuje ze oplata jest 2,5% to taka powinna byc !!!! a tlumaczenie w stylu nie zanmy przepisow i nie mozemy ich poznac...to jest naprawde niekompetencja i kompromitacja.[/qb] ROTFL PS. Swoją drogą Bogge, widocznie sarkazm nie jest w stanie dotrzeć do wszystkich...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
DLACZEGO???
Zagrałem mecz Gimnastia LP - River Plate na X mecz został przerwany przy stanie 0:1 no i moje pytanie dlaczego kupon jest przegrany? Powinien chyba być zwrot kasy!!! Boogie mógłbyś mi to wyjaśnić?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał JAMES: [qb]DLACZEGO???
Zagrałem mecz Gimnastia LP - River Plate na X mecz został przerwany przy stanie 0:1 no i moje pytanie dlaczego kupon jest przegrany? Powinien chyba być zwrot kasy!!! Boogie mógłbyś mi to wyjaśnić?[/qb] mecz prawdopodobnie trwal dluzej niz 80 minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Tak mi namieszaliscie w glowie z tymi kartami, przelewami i w ogole ze musze zadac kilka byc moze banalnych pytan. Jutro chce przelac kase do expektu poprzez inteligo i teraz pytanie: 1. Czy lepiej karta czy przelewem do Kredyt Banku? 2. Jak rozumiem przelew to 3-4 dni trzeba czekac bo nie mozna faxowac tak jak np. w unibecie.. 3. Jezeli karta (Visa Electron Inteligo) to jaka prowizja..? Jak rozumiem wtedy nie trzeba czekac i kasa jest od razu na koncie..?
Pogubilem sie juz w tym wszystkim, bo kazdy mowi co innego. Bylbym wdzieczny za pomoc w wybraniu najlepszej formy platnosci..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
raf!!! Ja zrobiłem przelew do expekt.com i zapłaciłem 5 zł prowizji. Zrobiłem skan dowodu wpłaty przesłałem im na e-mail i po 3 godz. miałem kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
0 do 200 zl lepiej karta odrazu masz kase na koncie koszt 5 zl (2,5%) inteligo konto zetki $$ ewentualnie w euro 200 i wiecej lepiej przelew w kredytb koszt 0.44 nie mniej niz 5-7 zl kase dostalem w niecale 24h pewnie wczesniej niesprawdzalem powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nieszczęsny Bogge sprowokował mnie do telefonu do Inteligo. 0801121121 Oczywiście konsultant poinformował mnie,że płatności Visą Inteligo w złotówkach zagranicą są najperw przeliczane na dolary i z powrotem na złotówki i wystąpi ta sama sprawa co u mnie. Co ciekawe, konsultant zapewniał mnie,że nie robią tego polskie banki tylko własnie Visa International, która WSZYSTKIE transakcje zagraniczne przelicza najpierw na dolary a potem na złotówki przelicza sobie bank po swoim kursie. Pewnie Bogge znowu mnie zwymyśla, ale tak mi powiedział konsultant. A ja też jestem pewien,że tak jest bo płaciłem Visą Pekao w Niemczech i euro przeliczono na dolary i dopiero potem na złotówki i dlatego wyszedł mi wyższy kurs niż mogłem sie spodziewać.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|