Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 141 z 149 1 2 139 140 141 142 143 148 149
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Ludzie na konkurencyjnym forum się zastanawiają czy mogą podawać od dziś nie łamiąc zakazu reklamy nazwy buków skąd biorą kursy gdy podają jakiś typ, paranoja jakaś - to tak jakby napisanie słowa "hitler" podchodziło pod faszystowskie treści zakazane.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
strona sts smiga normalnie bez jakiejkolwiek rejestracjii, i gitara, expekt tez dziala jak zawsze wiec dla mnie nic sie nie zmienia.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Jak to w końcu jest... pewnie nawet sami twórcy ustawy tego nie ogarniają, bo oni potrafią tylko coś stworzyć żeby był spokój i zatuszować swoje machloje. Mam prawo wejśc na Unibet i grać swoje ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
boisz sie? grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Originally Posted by pettersen
boisz sie? grin

Ma do tego prawo smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
opinia Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka,negatywna rzecz jasna wink
w sumie nie było jeszcze opinii pozytywnej o tej nowelizacji laugh papa

http://www.mf.gov.pl/_files_/bip/bi...oc/2009/30.12/helsinskafund22122009a.pdf

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by dreamer_21
Originally Posted by pettersen
boisz sie? grin

Ma do tego prawo smile

ciekawe,że wcześniej się nie bał grin

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
LUDZIE, NIE MA ZAKAZU OBSTAWIANIA. Conrad ma rację. Ta ustawa nie zabrania bukmacherki w necie. Granie u bukmacherów zarejestrowanych w UE jest teraz legalne. Granie u buków spoza UE jest nielegalne, ale wczoraj też było smile W każdym razie bezpieczniej jeśli gra się u buka z UE.
Dość dobrze umiem zrozumieć czytany tekst i nie widzę nigdzie zakazu obstawiania przez net. Jest za to zapis mówiący o tym że można grać u bukmachera w punkcie przyjmowania zakładów w Polsce lub na terenie Unii Europejskiej.
"urządzanych i prowadzonych przez uprawniony podmiot na
podstawie przepisów o grach hazardowych obowiązujących w państwie członkowskim Unii Europejskiej lub w innym państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego".
Interesować może nas tylko zapis, że wygrane powyżej 2280 zł muszą być opodatkowane, ale nie wiem jak mieliby to egzekwować w stosunku do zagranicznych buków

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
No tylko jest taki problem że chyba żaden ze znanych buków internetowych nie jest zarejestrowany w UE a na Malcie czy w jakimś innym raju podatkowym smile Co nie zmienia faktu że również do wczoraj obowiązywały takie same przepisy dot. internetowych buków jak po tej nowelizacji. Nowelizacja obejmująca grę u buków internetowych została wysłana do Komisji Europejskiej w celu uzyskania opinii KE.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
Na próbę kliknę w banner i najwyżej poczekam z godzinkę w spokoju na przyjazd funkcjonariuszy ..

Dołączył: Dec 2007
Posty: 147
member
member
Dołączył: Dec 2007
Posty: 147
Malta to raczej jest w Unii Europejskiej, Tommii.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Originally Posted by Tommii
No tylko jest taki problem że chyba żaden ze znanych buków internetowych nie jest zarejestrowany w UE a na Malcie czy w jakimś innym raju podatkowym smile Co nie zmienia faktu że również do wczoraj obowiązywały takie same przepisy dot. internetowych buków jak po tej nowelizacji. Nowelizacja obejmująca grę u buków internetowych została wysłana do Komisji Europejskiej w celu uzyskania opinii KE.

Malta, Gibraltar należą do UE.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by Tommii
No tylko jest taki problem że chyba żaden ze znanych buków internetowych nie jest zarejestrowany w UE a na Malcie czy w jakimś innym raju podatkowym smile Co nie zmienia faktu że również do wczoraj obowiązywały takie same przepisy dot. internetowych buków jak po tej nowelizacji. Nowelizacja obejmująca grę u buków internetowych została wysłana do Komisji Europejskiej w celu uzyskania opinii KE.

z tego co mi wiadomo to Malta jest w UE grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Tommii
No tylko jest taki problem że chyba żaden ze znanych buków internetowych nie jest zarejestrowany w UE a na Malcie czy w jakimś innym raju podatkowym smile Co nie zmienia faktu że również do wczoraj obowiązywały takie same przepisy dot. internetowych buków jak po tej nowelizacji. Nowelizacja obejmująca grę u buków internetowych została wysłana do Komisji Europejskiej w celu uzyskania opinii KE.

Dales czadu od 1 stycznia wink

Od 1 maja 2004 roku Malta jest członkiem Unii Europejskiej.


Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Tommii
No tylko jest taki problem że chyba żaden ze znanych buków internetowych nie jest zarejestrowany w UE a na Malcie czy w jakimś innym raju podatkowym smile Co nie zmienia faktu że również do wczoraj obowiązywały takie same przepisy dot. internetowych buków jak po tej nowelizacji. Nowelizacja obejmująca grę u buków internetowych została wysłana do Komisji Europejskiej w celu uzyskania opinii KE.
ło matko z córkom
a kiedy rząd ją przyjął ??????? blush

rece opadają ........


Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,987
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Tommii
No tylko jest taki problem że chyba żaden ze znanych buków internetowych nie jest zarejestrowany w UE a na Malcie czy w jakimś innym raju podatkowym smile Co nie zmienia faktu że również do wczoraj obowiązywały takie same przepisy dot. internetowych buków jak po tej nowelizacji. Nowelizacja obejmująca grę u buków internetowych została wysłana do Komisji Europejskiej w celu uzyskania opinii KE.
ło matko z córkom
a kiedy rząd ją przyjął ??????? blush

rece opadają ........
A gdzie napisałem że ją przyjął? Może źle się wyraziłem jej projekt został wysłany do KE.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Tommii
A gdzie napisałem że ją przyjął? Może źle się wyraziłem jej projekt został wysłany do KE.

wyraziłeś się dobrze tylko nie wiesz w ogóle o czym mówisz wink
czyli kiedy Rasda Ministrów przyjęła projekt noewlizacji ?


Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
podpowiem Ci nawet podając źródło a Ty odpowiedz kiedy bo to bardzo ciekawe grin

http://bip.kprm.gov.pl/rm/porzadek/obrad/rm/

Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
Jasne jest, że dla graczy od 1 stycznia jest lepiej i z tego się wszyscy cieszą, ale jak to jest z reklamą na stronach internetowych? Wielkie portale tak jakby się wystraszyły - i dziś na gazeta.pl, onet.pl, wp.pl, interii nie ma już oczojebnych banerów bukmacherów w działach sportowych. Borek już nie straszy odwiedzająch te portale. Czy my też nie powinniśmy schować reklam z naszych stron? smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 107
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 107
skijumping.pl również zdjął reklamy Tobet, które były jeszcze wczoraj dosłownie wszędzie

Strona 141 z 149 1 2 139 140 141 142 143 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], alfa, aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1