|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
Trza poczytać w prawie, bo każdy buk po swojemu rozumuje pewne kwestie, chociaż mi się wydaje osobiście, że zwrot, ale mogę się mylić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790 |
dzieki TGeb, pewno zwrot bedzie a szkoda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
oczywiście mecz dalej nie rozliczony, zero odpowiedzi z supportu od wczoraj, wielkie brawa dla unibetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
a kurs na city w BF rośnie i rośnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
na dzisiaj taki dubelek : Valencia -1 i Totenham 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159 |
Barcelona -1  Vaelncia  Totenham 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Totenham -1, Everton -1, Liverpool, MC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
Chłopaki, przecież te mecze gra dziś pół świata, co ja mówię - prawie cały świat - tam się gdzieś musi czaić zonk - życzę Wam z całego serca, bym się myliła
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
tak, a Remes Puchar Polski = Orange Extraklasa, masz całkowitą rację
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Angelika Online content old hand Zarejestrowany: 14/02/2009 Nikt Cie nie kocha ?  Co z tego ze pol swiata :/ to tak jak z muchami lubiacymi gow*o Pol miliona nie moze sie mylic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
Angelika Online content old hand Zarejestrowany: 14/02/2009 Nikt Cie nie kocha ?  Co z tego ze pol swiata :/ to tak jak z muchami lubiacymi gow*o Pol miliona nie moze sie mylic  cóż, przekonałeś mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159 |
Chłopaki, przecież te mecze gra dziś pół świata, co ja mówię - prawie cały świat - tam się gdzieś musi czaić zonk - życzę Wam z całego serca, bym się myliła uwierz że nie wszystko się kręci wokół bukmacherski, To że gra to pół świata o niczym nie świadczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
tak, a Remes Puchar Polski = Orange Extraklasa, masz całkowitą rację odnosze takie wrażenie że to jedyna liga w której poważnie traktuje się rozgrywki o krajowy puchar
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
Chłopaki, przecież te mecze gra dziś pół świata, co ja mówię - prawie cały świat - tam się gdzieś musi czaić zonk - życzę Wam z całego serca, bym się myliła uwierz że nie wszystko się kręci wokół bukmacherski, To że gra to pół świata o niczym nie świadczy. wszystko zawsze kręciło się, kręci, i będzie kręcić wokół pieniędzy, tak było od początku istnienia świata myślisz, że PD jest wolna od "ingerencji"? przypomnij sobie niedawne derby Barcelony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
brałem CITy po 1.72 w BF około południa, + w kombi po 1.57 w centrebet... liczylem na szybki drift na dół do 1.62... obecnie kursik na bf oscyluje w granicach 1.95, a mancini ktory jeszcze wczoraj zapowiadał najmocniejszy skład na jaki obecnie stac z robinho i bellamym w ataku wypuszcza: given boyata richards kompany slyvinho weiss de jong zabelta petrov garrido bejani + rzęsiste opady śniegu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159 |
Chłopaki, przecież te mecze gra dziś pół świata, co ja mówię - prawie cały świat - tam się gdzieś musi czaić zonk - życzę Wam z całego serca, bym się myliła uwierz że nie wszystko się kręci wokół bukmacherski, To że gra to pół świata o niczym nie świadczy. wszystko zawsze kręciło się, kręci, i będzie kręcić wokół pieniędzy, tak było od początku istnienia świata myślisz, że PD jest wolna od "ingerencji"? przypomnij sobie niedawne derby Barcelony Derby rządzą się własnymi prawami, po za tym każdemu zdarzaja się wpadki  to że kręci sie wokół pieniędzy nie znaczy że ktos tam ustawia mecze:) to nie Polska liga, Tam Piłkarze czy zarzad klubu(a już napewno nie tych największych nie musi sprzedawać meczu bo maja sponsorów i głównych udziałowców znacznie bogatszych i bardziej wpłaywowych od firm bukmacherkich, nawet tych Azjatyckich. To coś takiego Jak z NBA.....bukmacherka jest tam na drugim planie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
skład Pompey na dziś: Begovic; Finnan, Kaboul, Wilson, Hreidarsson; Diop, Brown, Boateng, Hughes; Smith, Piquionne EFC XI przeciw Carlisle: Howard, Hibbert, Baines, Neill, Heitinga, Bilyaletdinov, Neville, Pienaar, Cahill, Fellaini, Vaughan rezerwa: Nash, Coleman, Duffy, Forshaw, Agard, Baxter, Mustafi pompeys w bardzo mocnym składzie + najsilniejsze na co obecnie stac everton, bierzemy dubla: Everton+Pompey @ 2.12 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Spurs-1 @ 1.43Modric, Krancjar, Defoe i Keane będą grac, więc bramek nie powinno zabraknąć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Nottingham Forest 1x 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|