Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Trza poczytać w prawie, bo każdy buk po swojemu rozumuje pewne kwestie, chociaż mi się wydaje osobiście, że zwrot, ale mogę się mylić.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2009
Posty: 790
dzieki TGeb, pewno zwrot bedzie a szkoda...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
oczywiście mecz dalej nie rozliczony, zero odpowiedzi z supportu od wczoraj, wielkie brawa dla unibetu

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
a kurs na city w BF rośnie i rośnie...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
na dzisiaj taki dubelek :
Valencia -1 i Totenham boks

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
Barcelona -1 boks Vaelncia boks Totenham boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
Totenham -1, Everton -1, Liverpool, MC boks

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043


Chłopaki, przecież te mecze gra dziś pół świata, co ja mówię - prawie cały świat - tam się gdzieś musi czaić zonk - życzę Wam z całego serca, bym się myliła

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
FA CUP = Premier League

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
Originally Posted by 11kera11
FA CUP = Premier League

tak, a Remes Puchar Polski = Orange Extraklasa, masz całkowitą rację

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Angelika Online content
old hand

Zarejestrowany: 14/02/2009
Nikt Cie nie kocha ? frown
Co z tego ze pol swiata :/ to tak jak z muchami lubiacymi gow*o laugh
Pol miliona nie moze sie mylic laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
Originally Posted by tyks
Angelika Online content
old hand

Zarejestrowany: 14/02/2009
Nikt Cie nie kocha ? frown
Co z tego ze pol swiata :/ to tak jak z muchami lubiacymi gow*o laugh
Pol miliona nie moze sie mylic laugh

cóż, przekonałeś mnie smile

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
Originally Posted by Angelika
Chłopaki, przecież te mecze gra dziś pół świata, co ja mówię - prawie cały świat - tam się gdzieś musi czaić zonk - życzę Wam z całego serca, bym się myliła


uwierz że nie wszystko się kręci wokół bukmacherski, To że gra to pół świata o niczym nie świadczy.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
Originally Posted by Angelika
Originally Posted by 11kera11
FA CUP = Premier League

tak, a Remes Puchar Polski = Orange Extraklasa, masz całkowitą rację
odnosze takie wrażenie że to jedyna liga w której poważnie traktuje się rozgrywki o krajowy puchar

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
Originally Posted by PDGkartel
Originally Posted by Angelika
Chłopaki, przecież te mecze gra dziś pół świata, co ja mówię - prawie cały świat - tam się gdzieś musi czaić zonk - życzę Wam z całego serca, bym się myliła


uwierz że nie wszystko się kręci wokół bukmacherski, To że gra to pół świata o niczym nie świadczy.

wszystko zawsze kręciło się, kręci, i będzie kręcić wokół pieniędzy, tak było od początku istnienia świata

myślisz, że PD jest wolna od "ingerencji"? przypomnij sobie niedawne derby Barcelony

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
brałem CITy po 1.72 w BF około południa, + w kombi po 1.57 w centrebet... liczylem na szybki drift na dół do 1.62... obecnie kursik na bf oscyluje w granicach 1.95, a mancini ktory jeszcze wczoraj zapowiadał najmocniejszy skład na jaki obecnie stac z robinho i bellamym w ataku wypuszcza:

given
boyata
richards
kompany
slyvinho
weiss
de jong
zabelta
petrov
garrido
bejani

+ rzęsiste opady śniegu puke

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
Originally Posted by Angelika
Originally Posted by PDGkartel
Originally Posted by Angelika
Chłopaki, przecież te mecze gra dziś pół świata, co ja mówię - prawie cały świat - tam się gdzieś musi czaić zonk - życzę Wam z całego serca, bym się myliła


uwierz że nie wszystko się kręci wokół bukmacherski, To że gra to pół świata o niczym nie świadczy.

wszystko zawsze kręciło się, kręci, i będzie kręcić wokół pieniędzy, tak było od początku istnienia świata

myślisz, że PD jest wolna od "ingerencji"? przypomnij sobie niedawne derby Barcelony


Derby rządzą się własnymi prawami, po za tym każdemu zdarzaja się wpadki smile to że kręci sie wokół pieniędzy nie znaczy że ktos tam ustawia mecze:) to nie Polska liga, Tam Piłkarze czy zarzad klubu(a już napewno nie tych największych nie musi sprzedawać meczu bo maja sponsorów i głównych udziałowców znacznie bogatszych i bardziej wpłaywowych od firm bukmacherkich, nawet tych Azjatyckich.

To coś takiego Jak z NBA.....bukmacherka jest tam na drugim planie.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
skład Pompey na dziś:
Begovic; Finnan, Kaboul, Wilson, Hreidarsson; Diop, Brown, Boateng, Hughes; Smith, Piquionne

EFC XI przeciw Carlisle: Howard, Hibbert, Baines, Neill, Heitinga, Bilyaletdinov, Neville, Pienaar, Cahill, Fellaini, Vaughan
rezerwa: Nash, Coleman, Duffy, Forshaw, Agard, Baxter, Mustafi

pompeys w bardzo mocnym składzie + najsilniejsze na co obecnie stac everton, bierzemy dubla:
Everton+Pompey @ 2.12 boks boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Spurs-1 @ 1.43
Modric, Krancjar, Defoe i Keane będą grac, więc bramek nie powinno zabraknąć boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Nottingham Forest 1x boks

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, burbon, alfa, forty, JelineK, Sensei), 1,257 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,733
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1