|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41 |
Ja sadze jednak ze nalezy sobie wogole odpuscic te ligi. Bo o jakiej stawce poczatkowej mowa? 2zl? Zeby miec 5 zysku? 5zl? zeby miec dyche zysku - bezsesnu. A zaczyanajc od 20 czy 30 i np gdy nam takie botafogo 11 razy nie zremisuje to mozna dostac siwych wlosow no i masz kupe forsy zamrozonej na powiedzmy 8-9tygodni bo brazylijska gra czasami czesciej niz 1 na tydz. Warto? Moim zdaniem NIE. Liczy sie szybki obrot gotowka. Nawet mniejsze jednostkowe zyski, ale jak obracasz szybciej [czyt. konczysz wiecej progresji w danym czasie] to ogolny zysk jest wiekszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 19 |
no niby tak ja nawet zaczynam od 1 zeta ale prowadze wiecej progresji a 11 meczy bez remisu może sie przytrafić w każdej lidze i co zaczniesz od 20 zeta i na ile poziomów bedzie cie stać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41 |
Nie, no to oczywiste ze 11 moze sie zdazyc wszedzie ale przeciez wlasnie o to chodzi zeby ryzyko ograniczyc do minimum- chodzi o odpowiedni dobor. Nie mozemy sie opierac na stwierdzeniu typu: "gram cos malo prawdopodobnego bo przeciez [tu przyklad zdarzenia] w tym meczu tez moze rowniez dobrze nie wejsc":)
Oczywistym faktem jest, ze jest wieksze prawdopodobienstwo, ze ciag 11 meczy bez X FT wystapi w brazylijskiej niz np w 2giej wloskiej. Wiec nadal twardo apeluje zeby sobie odpuscic bo jest wieksza szansa na wpedzenie sie w jakas daleka progresje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88 |
Ja natomiast nie polecalbym wcale 2. wloskiej... sam czekalem 5 kolejek na remis jednej z druzyn! Ale nie to jest najgorsze, lecz smieszne po prostu stawki, typu 1,7 na X np. Bari(!) Wowczas mnoznik x2 zdecydowanie nie wystarcza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Czy ktos z Was gra moze progresja na przegrana faworyta w jakiejs lidze? Zastanawiam sie nad tym, bo odd-sy kraza wowczas od 5 do 12!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41 |
maciejs kursy typu 1.7 zdarzyly sie tylko kilkakrotnie i to pod koniec sezonu gdy np w danym meczu remis byl bardzo prawdopodobny. Zawsze tak jest pod koniec sezonu - kosmiczne kursy niezaleznie od ligi. Co sie dzialo np w greckiej w ostatnich 2 kolejkach w wlasnie co zakonczonym sezonie to przechodzilo wszelkie wyborazenie:) Normalnie w lidze wloskiej kursy na remis oscyluja w okolicach 2,8-3.0 wiec niezle. Ja osoboscie tez jakos specjalnie nie polecam 2giej wloskiej - wyzej to byl tylko przyklad. Lepiej jest grac progresje na remisy do przerwy AKO 2.0-2.15 np w lidze francuskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gdzie jak wiadomo X HT, i to po odrzuceniu Lyonu u siebie i innych tego typu meczow, jest mnooostwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 19 |
Panowie ja sadze że przy odpowiedniej stawce początkoweji mnożnika można grać każdą lige ja przynajmniej nie narzekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
za kserobojem:
Goiás I
i nastepnego dnia:
Palmeiras VII
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
GOIAS etap 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CZWARTEK:
PALMEIRAS etap 5 IFK GOETEBORG etap 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Rezygnuje z progresji na Vastre Frolunde - mam ich dość - grają ciągle bezkompromisowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Z faworytów polecam na ten sezon grać progresje na wyjazdy czołowych drużyn - np. fajny wydaje się Lyon w wyrównanej Lidze francuskiej, gdzie jest najwięcej remisów, lub np. Legia w Polsce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
przepraszam za OT ale pierwszy raz w zyciu siedzialem jak pojeb przed livescorem i lykalem puszke za puszka w nadziei ze palmeiras mnie nie zawiedzie, no i kurwa, moge spokojnie ruszac na wakacje bogatszy o konkretne kwoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czego i wam progresowicze zycze
btw: wyleczylem sie z brazylijskich progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
CZWARTEK:
PALMEIRAS etap 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> IFK GOETEBORG etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Piątek:
Bohemian - UCD Dublin (I poziom) - 20 PLN
I zastanawiam się, czy w tym sezonie nie rozpocząć progresji na remisy Legii i PSG, bo to są dwie drużyny, które mi najczęściej wysypywały zakłady.
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
PIATEK:
DROGHEDA etap 4 ST.PATRICKS etap 3 BOHEMIANS etap 7 METZ etap 1 CRETEIL etap 1 GUEUGNON etap 1 GRENOBLE etap 1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
uszczesliwiony remisem Palmeiras spadam na wakacje, ale progresje ciagne dalej, zgodnie z zaleceniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> danio_24 ruszam tez kilka progresji HT, i tak w najblizszych dniach jade z:
Pogoń II Legia I - mialem ich i w zeszlym tygu, ale sadze, ze to bedzie znowu remisowy sezon [ukochanej] Legii Lech II Vastra VI Viking V Lillestrom IV Hacken VI Bordeaux I Nice I Metz I Strasbourg I
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Ja dziś chyba zagram Chateauroux <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obecnie 11 bez X, a to przecież II francuska. W 6-7 etapach myślę, że wejdzie na 98% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332 |
ja gram sobie kalmar i aliansow i nie jest o.k polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88 |
Dzisiaj Bohemians moj VIII (przedostatni) etap.
Pozdrawiam!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Wie ktos moze dlaczego mecz z ligi irlandzkiej Finn Harps - Shelbourne United nie pojawil sie w ofercie zadnego z bukow ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Aktualnie gram 5 progresji:
Finn Harps - 8 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Bohemians - 5 poziom Drogheda - 6 poziom St. Patrick's - 5 poziom Shamrock - 5 poziom
Jak widac na mecz Finn Harps niemala sumke wykladam wiec nie jest mi obojetne co sie dzieje z tym meczem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pomoze mi ktos ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS. Witam wszystkich forumowiczow, chociaz pisze tutaj dopiero 1szy post to sledze forum od bardzo dawna a szczegolnie topic o progresji bo sam gram juz dluzszy okres czasu tym sposobem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka