Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41
Ja sadze jednak ze nalezy sobie wogole odpuscic te ligi. Bo o jakiej stawce poczatkowej mowa? 2zl? Zeby miec 5 zysku? 5zl? zeby miec dyche zysku - bezsesnu. A zaczyanajc od 20 czy 30 i np gdy nam takie botafogo 11 razy nie zremisuje to mozna dostac siwych wlosow no i masz kupe forsy zamrozonej na powiedzmy 8-9tygodni bo brazylijska gra czasami czesciej niz 1 na tydz. Warto? Moim zdaniem NIE. Liczy sie szybki obrot gotowka. Nawet mniejsze jednostkowe zyski, ale jak obracasz szybciej [czyt. konczysz wiecej progresji w danym czasie] to ogolny zysk jest wiekszy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 19
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 19
no niby tak ja nawet zaczynam od 1 zeta ale prowadze wiecej progresji a 11 meczy bez remisu może sie przytrafić w każdej lidze i co zaczniesz od 20 zeta i na ile poziomów bedzie cie stać

Dołączył: Jul 2005
Posty: 41
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41
Nie, no to oczywiste ze 11 moze sie zdazyc wszedzie ale przeciez wlasnie o to chodzi zeby ryzyko ograniczyc do minimum- chodzi o odpowiedni dobor. Nie mozemy sie opierac na stwierdzeniu typu:
"gram cos malo prawdopodobnego bo przeciez [tu przyklad zdarzenia] w tym meczu tez moze rowniez dobrze nie wejsc":)

Oczywistym faktem jest, ze jest wieksze prawdopodobienstwo, ze ciag 11 meczy bez X FT wystapi w brazylijskiej niz np w 2giej wloskiej. Wiec nadal twardo apeluje zeby sobie odpuscic bo jest wieksza szansa na wpedzenie sie w jakas daleka progresje.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Ja natomiast nie polecalbym wcale 2. wloskiej... sam czekalem 5 kolejek na remis jednej z druzyn! Ale nie to jest najgorsze, lecz smieszne po prostu stawki, typu 1,7 na X np. Bari(!) Wowczas mnoznik x2 zdecydowanie nie wystarcza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Czy ktos z Was gra moze progresja na przegrana faworyta w jakiejs lidze? Zastanawiam sie nad tym, bo odd-sy kraza wowczas od 5 do 12!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 41
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 41
maciejs kursy typu 1.7 zdarzyly sie tylko kilkakrotnie i to pod koniec sezonu gdy np w danym meczu remis byl bardzo prawdopodobny. Zawsze tak jest pod koniec sezonu - kosmiczne kursy niezaleznie od ligi. Co sie dzialo np w greckiej w ostatnich 2 kolejkach w wlasnie co zakonczonym sezonie to przechodzilo wszelkie wyborazenie:) Normalnie w lidze wloskiej kursy na remis oscyluja w okolicach 2,8-3.0 wiec niezle. Ja osoboscie tez jakos specjalnie nie polecam 2giej wloskiej - wyzej to byl tylko przyklad. Lepiej jest grac progresje na remisy do przerwy AKO 2.0-2.15 np w lidze francuskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gdzie jak wiadomo X HT, i to po odrzuceniu Lyonu u siebie i innych tego typu meczow, jest mnooostwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 19
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 19
Panowie ja sadze że przy odpowiedniej stawce początkoweji mnożnika można grać każdą lige ja przynajmniej nie narzekam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
ŚRODA:

GOIAS etap 7

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
za kserobojem:

Goiás I

i nastepnego dnia:

Palmeiras VII

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
GOIAS etap 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

CZWARTEK:

PALMEIRAS etap 5
IFK GOETEBORG etap 2

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Rezygnuje z progresji na Vastre Frolunde - mam ich dość - grają ciągle bezkompromisowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Z faworytów polecam na ten sezon grać progresje na wyjazdy czołowych drużyn - np. fajny wydaje się Lyon w wyrównanej Lidze francuskiej, gdzie jest najwięcej remisów, lub np. Legia w Polsce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
przepraszam za OT ale pierwszy raz w zyciu siedzialem jak pojeb przed livescorem i lykalem puszke za puszka w nadziei ze palmeiras mnie nie zawiedzie, no i kurwa, moge spokojnie ruszac na wakacje bogatszy o konkretne kwoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czego i wam progresowicze zycze

btw: wyleczylem sie z brazylijskich progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
CZWARTEK:

PALMEIRAS etap 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
IFK GOETEBORG etap 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Piątek:

Bohemian - UCD Dublin (I poziom) - 20 PLN

I zastanawiam się, czy w tym sezonie nie rozpocząć progresji na remisy Legii i PSG, bo to są dwie drużyny, które mi najczęściej wysypywały zakłady.

Pozdro

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PIATEK:

DROGHEDA etap 4
ST.PATRICKS etap 3
BOHEMIANS etap 7
METZ etap 1
CRETEIL etap 1
GUEUGNON etap 1
GRENOBLE etap 1

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
uszczesliwiony remisem Palmeiras spadam na wakacje, ale progresje ciagne dalej, zgodnie z zaleceniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> danio_24 ruszam tez kilka progresji HT, i tak w najblizszych dniach jade z:

Pogoń II
Legia I - mialem ich i w zeszlym tygu, ale sadze, ze to bedzie znowu remisowy sezon [ukochanej] Legii
Lech II
Vastra VI
Viking V
Lillestrom IV
Hacken VI
Bordeaux I
Nice I
Metz I
Strasbourg I

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Ja dziś chyba zagram Chateauroux <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Obecnie 11 bez X, a to przecież II francuska. W 6-7 etapach myślę, że wejdzie na 98% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
ja gram sobie kalmar i aliansow i nie jest o.k polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Dzisiaj Bohemians moj VIII (przedostatni) etap.

Pozdrawiam!!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Wie ktos moze dlaczego mecz z ligi irlandzkiej Finn Harps - Shelbourne United nie pojawil sie w ofercie zadnego z bukow ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Aktualnie gram 5 progresji:

Finn Harps - 8 poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Bohemians - 5 poziom
Drogheda - 6 poziom
St. Patrick's - 5 poziom
Shamrock - 5 poziom

Jak widac na mecz Finn Harps niemala sumke wykladam wiec nie jest mi obojetne co sie dzieje z tym meczem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pomoze mi ktos ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS. Witam wszystkich forumowiczow, chociaz pisze tutaj dopiero 1szy post to sledze forum od bardzo dawna a szczegolnie topic o progresji bo sam gram juz dluzszy okres czasu tym sposobem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, betowiec, forty, aker, Akhu, alfa, 11kera11, Sensei, bukma, burbon), 2,654 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,006
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1