|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
polska sluzba zdrowia...
wieczorem, dzien przed sylwestrem, cos mnie zakulo za kolanem ale stwierdzilem, ze pewnie do rana mi przejdzie... w sylwestra i nowy rok wstanie z lozka zajmowalo mi jakies 5 minut a chodzilem opierajac sie o stoly, biurka, sciany, szafy, framugi i klamki
dzis nareszcie przychdnia otwarta, wiec ide do lekarza ten mi mowi, ze ze stawem skokowym nie ma zartow i kieruje mnie do ortopedy, ide sie zarejstrowac a tam pielegniarka mi mowi, ze mnie zarejstrowala na... 11 stycznia i jak tu czlowieka ma szlag nie trafic?! nie możesz chodzić, idziesz na IZBE PRZYJĘĆ czyli jak to teraz mówią, na SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY i masz od ręki (hehe od ręki tzn. kilka godzin) Ja radzę wezwać karetkę bo na oddział ratunkowy bez skierowania lekarza też Cię nie przyjmą. Ja poszedłem o kulach a ten mi mówi, ze muszę mieć skierowanie i iść zarejestrować sie do poradni a w poradni jak to w poradni termin za ponad 2 tyg. Na moje wcale nie takie delikatne sugestie, że nie mogę wyprostować nogi w kolanie stwierdziła, że nie ma gdzie mnie wcisnąć i zasugerowała oddział ratunkowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Na oddział ratunkowy idziesz kiedy chcesz, właśnie jak coś złamiesz/skręcisz.
Może poszedłeś na oddział ortopedyczny, tam to wiadomo, że nie przyjmą, dlatego zasugerowała oddział ratunkowy.
Oddział ratunkowy to tak jakbyś wezwał karetkę tylko, że sam jedziesz na miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2008
Posty: 26 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Kurna, choinka się przewróciła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
takie skur...syny http://wiadomosci.onet.pl/2105667,11,zlecil_napad_na_swoja_ciezarna_dziewczyne,item.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Znowu chory  wyleczyłem się przed świętami i po nowym roku znowu lipa, znowu śliny przełknąć nie mogę i się męczę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
jebany autocad! Wszystko oryginalne,ale problem z rejestracją. To jakaś kpina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Znowu chory  wyleczyłem się przed świętami i po nowym roku znowu lipa, znowu śliny przełknąć nie mogę i się męczę  Angina ? Pamiętam, jak wolałem wypluwać ślinę niż normalnie ją połykać właśnie z powodu bólu. I też, po wyleczeniu, co jakiś czas ból powracał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
strajk anastezjologów w Szpitalu Wojskowym  a żonka leży i czeka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
moja siec... k#%#%wa nie ma to jak byc skazanym na 2 mbit na 13 kompow ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nagłośnienie w polskich filmach  A Rewers to już przegiął na maksa... Rozmowy szeptem a dźwięki tak głośno, że sąsiedzi słyszeli...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Łódzka prokuratura okręgowa oskarżyła trzech mężczyzn i kobietę w wieku od 29 do 36 lat o zabójstwo i usiłowanie dwóch zabójstw. Jednego kompana skatowali, bo kasłał, drugiego zabili, bo oszukiwał nalewając wódkę, a trzeciego chcieli podpalić, bo nie pomagał w biciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323 |
Thank you for your reply. Unfortunately due to the high volume of fraudulent Polish Identity cards we have received, the management have made a decision not to accept these as a form of ID. We can only accept a valid passport from you in order to verify your account.
a jezeli ja nie posiadam paszportu? naprawde nie mam znaczy mam ale juz wyszedl z daty a jestem za granica i nie potrzebuje wystarczy mi ID
BOYLESPORT
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
jezuale jestem zły ta asta przegrala w ogole taki mecz ze dramat haha nic nie zagrali a mi w aucie wlewali łiski mimo ze nie lubie ale co zrobic jak lali to co no kurcze musze pic bo co zrobic ale wole piwo naprawde albo winko jezu te porazki bola bardziej niz brak kobiety serio mowie chlopaki kobiety to zuoooo hehehehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
a jezeli ja nie posiadam paszportu? naprawde nie mam znaczy mam ale juz wyszedl z daty a jestem za granica i nie potrzebuje wystarczy mi ID Ale pojechali ciołki. Spytaj czy paszport polsatu może być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
jakos w zakladach nie potrafie sie po przerwie odnalezc... malenkie stawki 1-20 pln, ale kazda to wtopa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
Zakwasy jak sam sk...syn i C++ zostawiany na jeden wieczor = fail jutro :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
ZIMA.. najchętniej bym ją przespał.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|