Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Originally Posted by kamasss
Originally Posted by alfa
polska sluzba zdrowia...

wieczorem, dzien przed sylwestrem, cos mnie zakulo za kolanem ale stwierdzilem, ze pewnie do rana mi przejdzie... w sylwestra i nowy rok wstanie z lozka zajmowalo mi jakies 5 minut a chodzilem opierajac sie o stoly, biurka, sciany, szafy, framugi i klamki

dzis nareszcie przychdnia otwarta, wiec ide do lekarza ten mi mowi, ze ze stawem skokowym nie ma zartow i kieruje mnie do ortopedy, ide sie zarejstrowac a tam pielegniarka mi mowi, ze mnie zarejstrowala na... 11 stycznia i jak tu czlowieka ma szlag nie trafic?!

nie możesz chodzić, idziesz na IZBE PRZYJĘĆ czyli jak to teraz mówią, na SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY i masz od ręki (hehe od ręki tzn. kilka godzin)

Ja radzę wezwać karetkę bo na oddział ratunkowy bez skierowania lekarza też Cię nie przyjmą. Ja poszedłem o kulach a ten mi mówi, ze muszę mieć skierowanie i iść zarejestrować sie do poradni a w poradni jak to w poradni termin za ponad 2 tyg. Na moje wcale nie takie delikatne sugestie, że nie mogę wyprostować nogi w kolanie stwierdziła, że nie ma gdzie mnie wcisnąć i zasugerowała oddział ratunkowy smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Na oddział ratunkowy idziesz kiedy chcesz, właśnie jak coś złamiesz/skręcisz.

Może poszedłeś na oddział ortopedyczny, tam to wiadomo, że nie przyjmą, dlatego zasugerowała oddział ratunkowy.


Oddział ratunkowy to tak jakbyś wezwał karetkę tylko, że sam jedziesz na miejsce.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 26
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 26
Ku przestrodze:


Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Kurna, choinka się przewróciła mad blush

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
takie skur...syny mad
http://wiadomosci.onet.pl/2105667,11,zlecil_napad_na_swoja_ciezarna_dziewczyne,item.html

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by shane
Kurna, choinka się przewróciła mad blush

laugh


Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Znowu chory shocked wyleczyłem się przed świętami i po nowym roku znowu lipa, znowu śliny przełknąć nie mogę i się męczę puke

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
moja jeb.ana chciwość

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
jebany autocad! Wszystko oryginalne,ale problem z rejestracją. To jakaś kpina.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Originally Posted by javapl
Znowu chory shocked wyleczyłem się przed świętami i po nowym roku znowu lipa, znowu śliny przełknąć nie mogę i się męczę puke

Angina ? Pamiętam, jak wolałem wypluwać ślinę niż normalnie ją połykać właśnie z powodu bólu. I też, po wyleczeniu, co jakiś czas ból powracał blush

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
strajk anastezjologów w Szpitalu Wojskowym puke
a żonka leży i czeka mad

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
moja siec... k#%#%wa nie ma to jak byc skazanym na 2 mbit na 13 kompow ;]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nagłośnienie w polskich filmach mad
A Rewers to już przegiął na maksa... Rozmowy szeptem a dźwięki tak głośno, że sąsiedzi słyszeli...

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Łódzka prokuratura okręgowa oskarżyła trzech mężczyzn i kobietę w wieku od 29 do 36 lat o zabójstwo i usiłowanie dwóch zabójstw. Jednego kompana skatowali, bo kasłał, drugiego zabili, bo oszukiwał nalewając wódkę, a trzeciego chcieli podpalić, bo nie pomagał w biciu.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,323
Thank you for your reply. Unfortunately due to the high volume of fraudulent Polish Identity cards we have received, the management have made a decision not to accept these as a form of ID. We can only accept a valid passport from you in order to verify your account.

a jezeli ja nie posiadam paszportu?
naprawde nie mam znaczy mam ale juz wyszedl z daty a jestem za granica i nie potrzebuje wystarczy mi ID

BOYLESPORT

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
jezuale jestem zły ta asta przegrala w ogole taki mecz ze dramat haha nic nie zagrali a mi w aucie wlewali łiski mimo ze nie lubie ale co zrobic jak lali to co no kurcze musze pic bo co zrobic ale wole piwo naprawde albo winko jezu te porazki bola bardziej niz brak kobiety serio mowie chlopaki kobiety to zuoooo hehehehehe

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by alan2000
a jezeli ja nie posiadam paszportu?
naprawde nie mam znaczy mam ale juz wyszedl z daty a jestem za granica i nie potrzebuje wystarczy mi ID


Ale pojechali ciołki.

Spytaj czy paszport polsatu może być.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
jakos w zakladach nie potrafie sie po przerwie odnalezc... malenkie stawki 1-20 pln, ale kazda to wtopa blush puke

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Zakwasy jak sam sk...syn i C++ zostawiany na jeden wieczor = fail jutro :/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
ZIMA.. najchętniej bym ją przespał.

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1