|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 7 |
Witam:) Czy ktoś z Forumowiczów orientuje się się czy w Ustroniu górskim sa punkty bookmacherskie? Wyjeżdzam niebawem na 3 tygodnie i warto było by skorzystać z WImbledonu:)
pozdrawiam Koliberek:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 230 |
Nie orientuje sie dokladnie, ale... do miejscowosci WISLA jest w miare niedaleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i jakie dodatkowe atrakcje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Witam:) Czy ktoś z Forumowiczów orientuje się się czy w Ustroniu górskim sa punkty bookmacherskie? Wyjeżdzam niebawem na 3 tygodnie i warto było by skorzystać z WImbledonu:)
pozdrawiam Koliberek:) Tak sie sklada, ze ja jestem z Ustronia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jesli chodzi o buki, to lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nic nie ma, nie wiem czym to spowodowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Sts sie teraz wszedzie otwiera, ale tu nie dotarl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Najblizsze sa w: Skoczow(sts,toto), sts znajduje sie na rynku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 10km przd ustroniem jadac w kierunku wisly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Cieszyn(sts,prof,toto) 15km od Ustronia, graniaca z czechami, wiec pewnie sie wybierzesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sts i prof sa sa ulicy glebokiej, tej prowadzacej w strone granicy, prof jest na samym dole, tuz kolo przejscia granicznego po lewej stronie, a sts wyzej blizej starego targu po prawej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Nie ma problemu ze znalezieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
To ze u mnie nie ma buka, jest spowodowane tym, ze misato ma nieciekawa zabudowe, nie ma jednego centralnego miejsca, wszystko jest porozrzucane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Przynajmniej ja to sobie tak tlumacze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chyba ze pod kosciolem by otworzyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pzdr jak cos to wal na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka