Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#359604 10/06/2005 11:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 7
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 7
Witam:)
Czy ktoś z Forumowiczów orientuje się się czy w Ustroniu górskim sa punkty bookmacherskie?
Wyjeżdzam niebawem na 3 tygodnie i warto było by skorzystać z WImbledonu:)

pozdrawiam
Koliberek:)

Bonus: Unibet
#359605 10/06/2005 12:03
Dołączył: May 2005
Posty: 230
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 230
Nie orientuje sie dokladnie, ale...
do miejscowosci WISLA jest w miare niedaleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No i jakie dodatkowe atrakcje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Pozdro.

#359606 11/06/2005 10:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Witam:)
Czy ktoś z Forumowiczów orientuje się się czy w Ustroniu górskim sa punkty bookmacherskie?
Wyjeżdzam niebawem na 3 tygodnie i warto było by skorzystać z WImbledonu:)

pozdrawiam
Koliberek:)

Tak sie sklada, ze ja jestem z Ustronia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jesli chodzi o buki, to lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
nic nie ma, nie wiem czym to spowodowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Sts sie teraz wszedzie otwiera, ale tu nie dotarl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Najblizsze sa w:
Skoczow(sts,toto), sts znajduje sie na rynku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
10km przd ustroniem jadac w kierunku wisly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Cieszyn(sts,prof,toto) 15km od Ustronia, graniaca z czechami, wiec pewnie sie wybierzesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sts i prof sa sa ulicy glebokiej, tej prowadzacej w strone granicy, prof jest na samym dole, tuz kolo przejscia granicznego po lewej stronie, a sts wyzej blizej starego targu po prawej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Nie ma problemu ze znalezieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

To ze u mnie nie ma buka, jest spowodowane tym, ze misato ma nieciekawa zabudowe, nie ma jednego centralnego miejsca, wszystko jest porozrzucane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Przynajmniej ja to sobie tak tlumacze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chyba ze pod kosciolem by otworzyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pzdr jak cos to wal na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1