Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Kiedyś też miałam niemiłą przygodę z tą pseudo firmą !
Zamknęli konto bo mam neo i nie oddali pieniędzy!
Na szczęście nie były to wielkie fundusze.
Od tej pory omijam ich dalekim łukiem!
Nie polecam!

Bonus: Unibet
mariola29 #3596226 05/01/2010 08:12
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Limitują wtedy, kiedy grasz jakieś abrdzo niewygodne dla nich zakałady po dość zawyżonych kursach. Ja o dziwo gram od kilku miesięcy płaską stawką po 500zł single z NBA handi (kursy 1,91) i limitu nie dostałem, nie chwaląc się 'letki plus'.

Konta blokują w wypadku wielktrotnych logowań z jednego IP na kilka kont w krótkim okresie czasu, oraz przy wymuszaniu bonusa (typowe chomikowanie).

Przy problemie podczas wpłaty UKASH (przekeriwaonie na dotpay, tam kupujesz kod), pomogli się, sami bez mojej prośby zgłaszając sie do dotpay w celu wyjasnienia sytuacji.

Wypłaty do 9tej, wykonane w sesji rannej ich banku, księgowane w sesjach popołudniowych tego sameego dnia innych banków.

ja osobiście polecam wink

ps. Nie pracuję dla nich smile

Gherman #3596239 05/01/2010 08:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Originally Posted by Gherman
Limitują wtedy, kiedy grasz jakieś abrdzo niewygodne dla nich zakałady po dość zawyżonych kursach. Ja o dziwo gram od kilku miesięcy płaską stawką po 500zł single z NBA handi (kursy 1,91) i limitu nie dostałem, nie chwaląc się 'letki plus'.

Konta blokują w wypadku wielktrotnych logowań z jednego IP na kilka kont w krótkim okresie czasu, oraz przy wymuszaniu bonusa (typowe chomikowanie).

Przy problemie podczas wpłaty UKASH (przekeriwaonie na dotpay, tam kupujesz kod), pomogli się, sami bez mojej prośby zgłaszając sie do dotpay w celu wyjasnienia sytuacji.

Wypłaty do 9tej, wykonane w sesji rannej ich banku, księgowane w sesjach popołudniowych tego sameego dnia innych banków.

ja osobiście polecam wink

ps. Nie pracuję dla nich smile
To polecaj. Buczek nie jest zarejestrowany w LGA i nie ma nawet gdzie złożyć skargi. Zostaje jedynie SRB, ale nawet tam nota SBR RATING D+, więc nie radze grać w tej firmie gdyż jest wiele lepszych firm.

Gherman #3596242 05/01/2010 08:31
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39


Konta blokują w wypadku wielktrotnych logowań z jednego IP na kilka kont w krótkim okresie czasu, oraz przy wymuszaniu bonusa (typowe chomikowanie).

ps. Nie pracuję dla nich smile [/quote]

Twoja fachowa wypowiedź i znajomość tematu budzi podejrzenia i
zaprzecza twojemu post scriptum smile

mariola29 #3596322 05/01/2010 10:58
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Dziękuję smile Mariolciu twoja fachowa wypowiedź budzi śmiech poprzez brak argumentów. 'Zamknęli konto bo mam neo i nie oddali pieniędzy!'

Bardzo bym prosił jakąś osobę, posiadającą neostradę o potwierdzenie, czy jej również zamknęli konto smile

Patrząc na ilość użytkowników, posiadających neo wynika, że co ok. 10 post w tym temacie powinien wiązać się z blokowaniem konta gdyż 'Zamknęli konto bo mam neo i nie oddali pieniędzy!'


Praca dla buka mnie nie bawi, wolę to co robię obecnie wink

Gherman #3596547 05/01/2010 19:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Originally Posted by Gherman
Dziękuję smile Mariolciu twoja fachowa wypowiedź budzi śmiech poprzez brak argumentów. 'Zamknęli konto bo mam neo i nie oddali pieniędzy!'

Bardzo bym prosił jakąś osobę, posiadającą neostradę o potwierdzenie, czy jej również zamknęli konto smile

Patrząc na ilość użytkowników, posiadających neo wynika, że co ok. 10 post w tym temacie powinien wiązać się z blokowaniem konta gdyż 'Zamknęli konto bo mam neo i nie oddali pieniędzy!'


Praca dla buka mnie nie bawi, wolę to co robię obecnie wink
Skoro tak bronisz tegu buczka to wytłumacz mi ich słabą ocenę na SBR RATING D+.
Nie mają LGA, jak widać nie tylko mi zablokowali konto, ale przeglądając inne fora widać że jest to u nich normalne.
Mam podobne zdanie co Mariola że raczej pracujesz dla nich.Mało tego to mają wgląd do konta moneybookers, przykładem może być że zablokowali konto koledze podając za przyczynę że otrzymał pieniądze od innej osoby z moneybookers i wpłacił do betguna(oczywiście mieli konta w betgun) - efekt konto zablokowane.
Naprawdę przestrzegam.
Jeden wielki SYF!!!!

rybka333 #3596580 05/01/2010 19:29
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Pisałem już o tym kiedyś. Nie dziwcie się, że BetGun ma niski rating itd. Ten bukmacher może w każdej chwili odejść w niebyt pamięci. Już sama dziecinna grafika powinna dać do myślenia, nie mówiąc już o licencji z Kostaryki! Ja bym się bał tam nawet €1 trzymać.

Gherman #3596584 05/01/2010 19:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by Gherman
Dziękuję smile Mariolciu twoja fachowa wypowiedź budzi śmiech poprzez brak argumentów. 'Zamknęli konto bo mam neo i nie oddali pieniędzy!'

Bardzo bym prosił jakąś osobę, posiadającą neostradę o potwierdzenie, czy jej również zamknęli konto smile

Patrząc na ilość użytkowników, posiadających neo wynika, że co ok. 10 post w tym temacie powinien wiązać się z blokowaniem konta gdyż 'Zamknęli konto bo mam neo i nie oddali pieniędzy!'


Praca dla buka mnie nie bawi, wolę to co robię obecnie wink

ja tez mam neo wpłacałem i wypłacałem kilkanaście razy zero problemów korzystając z jakichś proponowanych starterów i tez zero problemów

wiec ja także jak kolega prosiłbym o konkrety wtedy będziemy mieli rozeznanie

DJ SOSNA #3596588 05/01/2010 19:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by DJ SOSNA
Pisałem już o tym kiedyś. Nie dziwcie się, że BetGun ma niski rating itd. Ten bukmacher może w każdej chwili odejść w niebyt pamięci. Już sama dziecinna grafika powinna dać do myślenia, nie mówiąc już o licencji z Kostaryki! Ja bym się bał tam nawet €1 trzymać.

akurat za grafikę i wyszukiwanie zakładów to bym im dał medal
jest dziecinnie co ułatwia szybkie składanie kuponów

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
nigdy nie miałem tam problemów.
b.szybkie wypłaty.
bez problemu wypłacili 9k

buldog #3596739 05/01/2010 20:56
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
@DJ SOSNA

A ty jakiego buka byś polecił? Zapewne unibet bo banery z unibetu zajmuję połowę czyjejś strony wink



Kardynal20 swietnie okreslił to, że tak prosta grafika umożliwia niezwykle szybkie składanie kuponów. Co prawda przez operę na komórce jest to kłopotliwe (na poczatku wyświetlania oferty, stronka na komórce zajmuje jakieś 250kb) ale potem zrobienbie kuponu robi chwilę.

Co do SBR, szkoda że ostatnie opinie tam są z sierpnia 2008, a ocena D+ o ile dobrze zuaważyłem, jest z 2006. Myślę że od tego czasu się coś zmieniło.

@rybka333
Czy mają wglą w MB nie wiem. Ostatnio Maryna (marasking) pisał w temacie bet24, o blokowaniu konta i tam również wynikło że buk ma wgląd na konta MB. Jeżeli to prawda że buuki mają wgląd w konta z MB to może wyglądać dość niepokojąco.



A co mi się niepodoba w betgunie? Spora prowizja od depozytów (zarówno z płatności z konta jak i kartą). Wielu buków przez przelewy24 nie ppobiera prowizji, natomiast betgun poprzez płątności z dotpay 'mocno ciągnie' wink

Nie mam zamiaru już dyskutować komu za co zablokowali konto, proszę pisać do SBRów, LGA, TVNów, PISów i innych jeśli to coś pomoże.

A tak poza tym, wolę Expekt (a tego raczej nie mogłbym napiosać jako pracownik betguna) wink ale Expa wolę zdecydowanie za kasyno, i 'pomocny' support

Gherman #3596789 05/01/2010 21:20
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
@Gherman, nie gorączkuj się tak bo nie ma powodu. Napisałem co sądzę o BetGun i chyba mam takie prawo? Po to jest forum. Obym tylko nie musiał wszystkim tym co chwalą sobie tę kostarykańska firmę kiedyś przypomniec tego topicu, jak bronili rzekomej solidności BetGunu. Powiem jeszcze tak - założmy że masz 10tys euro u jednego buka. Czy wolałbyś żeby tym bukiem był BetGun czy solidna transparentna firma, z dużym kapitałem, notowana na giełdzie i z licencją EU? To oczywiście pytanie retoryczne.

DJ SOSNA #3596815 05/01/2010 21:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by DJ SOSNA
@Gherman, nie gorączkuj się tak bo nie ma powodu. Napisałem co sądzę o BetGun i chyba mam takie prawo? Po to jest forum. Obym tylko nie musiał wszystkim tym co chwalą sobie tę kostarykańska firmę kiedyś przypomniec tego topicu, jak bronili rzekomej solidności BetGunu. Powiem jeszcze tak - założmy że masz 10tys euro u jednego buka. Czy wolałbyś żeby tym bukiem był BetGun czy solidna transparentna firma, z dużym kapitałem, notowana na giełdzie i z licencją EU? To oczywiście pytanie retoryczne.

a powiedzmy czysto teoretycznie ze dla buldoga te 9k zl czy dla mnie 7k zl byly tak jak twoje postowe 10 tys euro

kwestia wyboru smile

ja im ufam

Gherman #3596951 05/01/2010 22:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Originally Posted by Gherman
@DJ SOSNA

A ty jakiego buka byś polecił? Zapewne unibet bo banery z unibetu zajmuję połowę czyjejś strony wink



Kardynal20 swietnie okreslił to, że tak prosta grafika umożliwia niezwykle szybkie składanie kuponów. Co prawda przez operę na komórce jest to kłopotliwe (na poczatku wyświetlania oferty, stronka na komórce zajmuje jakieś 250kb) ale potem zrobienbie kuponu robi chwilę.

Co do SBR, szkoda że ostatnie opinie tam są z sierpnia 2008, a ocena D+ o ile dobrze zuaważyłem, jest z 2006. Myślę że od tego czasu się coś zmieniło.

@rybka333
Czy mają wglą w MB nie wiem. Ostatnio Maryna (marasking) pisał w temacie bet24, o blokowaniu konta i tam również wynikło że buk ma wgląd na konta MB. Jeżeli to prawda że buuki mają wgląd w konta z MB to może wyglądać dość niepokojąco.



A co mi się niepodoba w betgunie? Spora prowizja od depozytów (zarówno z płatności z konta jak i kartą). Wielu buków przez przelewy24 nie ppobiera prowizji, natomiast betgun poprzez płątności z dotpay 'mocno ciągnie' wink

Nie mam zamiaru już dyskutować komu za co zablokowali konto, proszę pisać do SBRów, LGA, TVNów, PISów i innych jeśli to coś pomoże.

A tak poza tym, wolę Expekt (a tego raczej nie mogłbym napiosać jako pracownik betguna) wink ale Expa wolę zdecydowanie za kasyno, i 'pomocny' support
Nie porównuj takiej firmy jaką jest Unibet do betguna bo nie ma o czym rozmawiać.
Życzę ci (jeżeli tam nie pracujesz ) abyś nie miał z nimi problemów.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Originally Posted by kardynal20
Originally Posted by DJ SOSNA
@Gherman, nie gorączkuj się tak bo nie ma powodu. Napisałem co sądzę o BetGun i chyba mam takie prawo? Po to jest forum. Obym tylko nie musiał wszystkim tym co chwalą sobie tę kostarykańska firmę kiedyś przypomniec tego topicu, jak bronili rzekomej solidności BetGunu. Powiem jeszcze tak - założmy że masz 10tys euro u jednego buka. Czy wolałbyś żeby tym bukiem był BetGun czy solidna transparentna firma, z dużym kapitałem, notowana na giełdzie i z licencją EU? To oczywiście pytanie retoryczne.

a powiedzmy czysto teoretycznie ze dla buldoga te 9k zl czy dla mnie 7k zl byly tak jak twoje postowe 10 tys euro

kwestia wyboru smile

ja im ufam

Otóż to, kwestia wyboru smile Widać jest te kilka nielicznych osób, tj. ja, karydnal20, buldog, ktorych bukamcher nie oszukuje, resztę z neostradą okradają równo wink

Originally Posted by cipka333
Nie porównuj takiej firmy jaką jest Unibet do betguna bo nie ma o czym rozmawiać.

nie zabraniaj mi porównywać, bo jedynie napisałem co o tym sądzę, to jest forum, każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię, także się proszę nie gorączkować smile

pozdrawiam wszystkich szukających jakiś teorii spiskowych kto gdzie dla kogo pracuje smile

rybka333 #3597457 06/01/2010 01:37
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5
Moja przygoda z Betgunem została zakończona ekspresowo.
Po kilku wygranych zakładach szybko zostałem zlimitowany.
Dodatkowo przy próbie wypłaty okazało się,że ktoś już grał
z mojego IP.Co było nieprawdą bo mam zmienne IP.Po długiej
wymianie z ich działem bezpieczeństwa odblokowali mi konto i
zwrócili depozyt bez wygranej!
Dlatego tego buczka mam głęboko w ......
Jak chcecie tam grać, to grajcie na własną odpowiedzialność.
Jest tyle porządnych firm na rynku bukmacherskim,a dyskusja
i porównywanie Betguna z np.Unibetem,czy Expektem jes nie na miejscu !


Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Czy ktoś pisał w sprawie tych problemów, do SBR itp? Są oni w stanie pomóc?

Gherman #3598311 06/01/2010 07:12
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
czemu strona padla , wie ktos?

GreyTiger #3621142 15/01/2010 21:05
Dołączył: Oct 2009
Posty: 11
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 11
Quote
Po kilku wygranych zakładach szybko zostałem zlimitowany.
Limity są zawsze. Gra się za max 800zł dziennie... Więc przesadzasz w swojej wypowiedzi i to sporo...

Na Betgunie regulamin naprawde powinno się znać bo można wpaść, jednak kiedy gra się jak należy nie powinno być kłopotów. Ja ich gorąco polecam, dają rade, szczególnie w innych dyscyplinach niż piłka

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Czy oni nadal wypłacają kasę w week dwa razy dziennie(okolo 9 i 22) ??

Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, rafal08, aker, alfa, Lukasz111, forty, betowiec, Sensei, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu, $-man), 2,760 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1