Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
pewnie smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 588
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588
Śledzę ten konkurs odkąd jestem użytkownikiem forum wchodzę i ja

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
chetnych to moze i bedzie nastu ale ilu zagra bez sponsora (bo takowego raczej nie bedzie) ??? chodzi o konkurs bo ten tenisowy chyba jest najstarszy w dziale Typy i Opinie i jednak mimo wszystko chyba najwiecej osob "z zewnatrz" go sledzi (o ile jest prowadzony) co czyni go jakby nie patrzec najbardziej prestizowym ... nie wspominam juz o smietance typerow ... wiekszosc pamieta poczatki ... sam wzialem udzial raptem w bodajze 3 edycjach ale zabawa i emocje jakie temu towarzysza sa naprawde kapitalne ... wczesniej zawsze sprawdzalem typki w konkursie czy aby czasem pewne autorytety tenisowe nie graja odwrotnie niz ja zamierzam ! wiele jest takich osob !!! ilu z nich chcialoby wziasc udzial w tym konkursie ?!?!?

wydaje mi sie, ze konkurs powinien ruszyc bo po prostuy szkoda, zeby go nie bylo ! ale zeby byla wieksza mobilizacja potrzebne sa jakies nagrody - w przypadku braku sponsora mysle, ze mozna podniesc wpisowe do 100 zika (wieeeeelkiej roznicy to to chyba nie zrobi w portfelikach) ... moze i mniej osob sie zglosi ale wiem, ze 10 chlopa sie zbierze i z pulka 1000 mozna juz 3 pierwszych jakos nagrodzic

Pozdrawiam odwiedzajacych KT piwo

PS:ATP & WTA już umarły ...

PS2:co do wpisowego to mam generalnie wyjeb... moze tez byc 50 PLN-ow ale od AO wypadaloby ruszyc

PS3:oczywiscie in

ooo

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Siemers mam podobne zdanie....

in.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Tez jestem za zwiekszeniem wpisowego.
Wieksza pula wieksze emocje. A w koncu konkurs trwa ponad 2 miechy, wiec mysle, ze inwestowanie stowki nie jest chyba duzym problemem nawet dla mniej zamoznych graczy.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Hmmm... ja IN.
Ale nie wiem jak z kwotą wpisowego, boję się, że to odstraszy potencjalnych uczestników.

Dobra to proponuję aby każdy kto chce wziąć udział w konkursie, napisał ile może przeznaczyć wpisowego. Zobaczymy która opcja przeważy.

Mi to jest obojętne smile 50/100 zł.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
1. majner - 50/100 zł
2. [a]domaitis - 50/100 zł
3. gigabait - 50/100 zł
4. Siemers - 100zł
5. Exp - 100zł
6. W8inG4DeatH - 100zł
7. Fro - 100 zł
8. kobay - 50/100 zł
9. lucmacher - 50/100 zł
10. Aslan - 100 zł
...
...
...
...
...

Last edited by Fro_Lech; 07/01/2010 16:00.
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
50/100

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Niestety nie udało mi się pozyskać sponsora frown - kilku nawet nie raczyło odpisać na moje maile :/ - tak więc pozostaje wpisowe.
U mnie obecnie krucho z czasem szykują się spore zmiany w moim życiu osobistym, bo być może jeszcze w tym tygodniu urodzi mi się baby grin - tak więc na podliczanie typów pewnie nie będę miał czasu - chyba, że będę "zaliczał nocki" wink



Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Gratulacje Tomku !!! piwo Wyczekane, wycacane, a jak jeszcze to będzie córeczka to już w ogóle przyszły Tatuś nam przepadnie grin

piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
in 50/100

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
50/100

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
No to może jeszcze ustalmy parę rzeczy z regulaminu.
Optuję za dodaniem dwóch buków do listy - 5Dimes, Tobet
I co z Fortuną ? Ja nie zamierzam im udostępniać danych osobowych wink
I długość konkursu ?
10 czy 12 tygodni ?
Jeżeli zaczniemy od AO to skończymy na Miami( 10 tyg.) lub na Houston(clay) i Casablance (12 tyg.)

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
wchodzę w to smile 50/100

Dołączył: Jul 2007
Posty: 588
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588
50/100

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Fortuna out - nie będę udostępniał swoich danych, a do punktu biegać mi się nie chce wink
5dimes, Tobet, Unibet - dodać smile
12 tygodni konkursu

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
b365 tez ma zawsze dobra oferte

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Ponieważ ten temat na tym forum jest jednym z niewielu, w którym ciągle widzę posty uznanych autorytetów z czasów, kiedy na tym forum można było znaleźć dużo więcej ciekawych informacji niż obecnie, postanowiłem w kończu dołączyć do grona konkursowiczów, bo do tej pory tak się jakoś z reguły nie składało, albo też nie było mnie długimi okresami na forum (teraz też jestem rzadko, ale spróbuję).

W związku z powyższym - wchodzę.
Stawka - bez różnicy (może być 50, może być 100 - jak nie ma sponsora to 100 wydaje się atrakcyjniejszą propozycją jako bardziej mobilizująca smile ).

Pozdrawiam

PS. THOM-owi gratulujemy pożycia... Serdeczne gratulacje smile

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Aslan, to Ty żyjesz ? tongue

THOM, gratki, gratki piwo

Żeby nie było offtopica, uważam, że bez sponsora ta stówka wydaje się być dużo ciekawszą propozycją smile

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
mozna by przyklejic ten temmat do innych dzialow wink

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,913 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1