Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by shane
Toruń też daleko nie ma...
Otóż to. Jeżeli nie wyskoczy mi nic nagłego na uczelni, to prawdopodobnie skorzystam z okazji, by poznać wreszcie ludzi z mecz.pl smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Wpuszczą z laptopem na trybuny? I czy jest tam dostęp do netu przez satelitę czy też ta hala jakaś jest jak schron atomowy i nie złapie się wirelessa?

laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Przy każdym krzesełku jest dotykowy panel, mobilny internet, oprogramowanie fairbot i 100€ bonusu na betfair

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by zmarcin
Wpuszczą z laptopem na trybuny? I czy jest tam dostęp do netu przez satelitę czy też ta hala jakaś jest jak schron atomowy i nie złapie się wirelessa?

laugh

Od razu pomyślałem o tym samym wink

Originally Posted by Rusty
Przy każdym krzesełku jest dotykowy panel, mobilny internet, oprogramowanie fairbot i 100€ bonusu na betfair

grin


Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
u mnie dupa frown
1. Problemy finansowe
2. Matura coraz bliżej, dają wycisk :/
3. 7 lutego świętuję urodziny grin

ale na peffki liczę

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Jadę z osobą towarzyszącą...czyli 2 sztuki... tongue

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
A kiedy nast. zlot? smile

Wybiera sie ktos z okolic Wroclawia? Troche daleko, ale powaznie sie zastanawiam, 'Ratuszowy' oczywiscie pasuje bo czemu nie wink

Takie pytanie na ile tam jedziemy czy na niedziele wieczor tez zostajecie czy juz wieczorem zawijacie spowrotem? I czy zjawia sie miejscowi? Bo bedzie chyba dziwne jak beda sie spotykac ludzie z calej Polski a mieszkancy Bydzi czy Torunia beda siedziec w domach badz ciagle na uczelni wink

Mam nadzieje, ze nic nie wypadnie i bede mogl sie zjawic, choc narazie jeszcze musze to z kims skonsultowac i nie zapisuje sie bankowo.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Przy RATUSZOWYM jest miły pubik z nierozcięczanym piwkiem co osobiście sobie cenię. Do tego knajpka mojego znajomego - smaczne jedzenie, dobre porcje za ludzkie pieniądze. Nie będziecie żałować. Ja się postaram być w sobotę w Bydgoszczy jak najszybciej.

Nie zgubicie się tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by shane
Przy RATUSZOWYM jest miły pubik z nierozcięczanym piwkiem co osobiście sobie cenię. Do tego knajpka mojego znajomego - smaczne jedzenie, dobre porcje za ludzkie pieniądze. Nie będziecie żałować. Ja się postaram być w sobotę w Bydgoszczy jak najszybciej.

Nie zgubicie się tongue

To będziemy musieli wziąźć jakieś ...kanistry...na to piwko...z tego co słonko piszesz wynika,ze w pozostałych pub'ach żenią piwko ( winko i wódzie ani chybi też...) na wyścigi...
Co za czasy...

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by Exp
A kiedy nast. zlot? smile

Wybiera sie ktos z okolic Wroclawia? Troche daleko, ale powaznie sie zastanawiam, 'Ratuszowy' oczywiscie pasuje bo czemu nie wink

Takie pytanie na ile tam jedziemy czy na niedziele wieczor tez zostajecie czy juz wieczorem zawijacie spowrotem? I czy zjawia sie miejscowi? Bo bedzie chyba dziwne jak beda sie spotykac ludzie z calej Polski a mieszkancy Bydzi czy Torunia beda siedziec w domach badz ciagle na uczelni wink

Mam nadzieje, ze nic nie wypadnie i bede mogl sie zjawic, choc narazie jeszcze musze to z kims skonsultowac i nie zapisuje sie bankowo.

Jak wybierasz się w sobotę rano to służę uprzejmie podwodami z Kalisza - wracam po meczach w niedzielę - miejsce w autku jest.
ps. Shane jak nie pojawi się ze swoją sympatyczną mordą w sobotę, to go poszukamy...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
ciekawa opcja, myślę, że mogę jakoś wstępnie się pisać. Shane, a w sobotę to jakie imprezki są u was? Bo na razie to tylko w środy wpadałem i było całkiem nieźle grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Pojawię się, bez obaw.

@ Adam - tak są. Wszystkie kluby w promieniu kilku minut od hotelu smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by shane
Pojawię się, bez obaw.

@ Adam - tak są. Wszystkie kluby w promieniu kilku minut od hotelu smile


tyle, ze ja juz nie na wyrywanie panien frown grin Pije ktoś soplicę wiśniową?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Najpierw wpadnij, bo z Tobą to różnie bywa tongue

A, no i Trójmiasto też daleko nie ma...

Ja na Euroligę wpadałem choć powroty były cięzkie laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
yyy ja się postaram, tylko muszę ogarnąć, do kiedy mam sesję, ale chyba właśnie do 6 laugh

także zgarnę połówkę damską albo męską albo obie iiii się widzimy szejnik :* je je

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
hehe szejnik grzejnik hehe zludna po co męską połówkę my będziemy mieli połówkę ale czego innego poza tym z drewnem do lasu no Dominiko wiesz co nie rób mi tego, ale sama wiesz, że ostatnio nie piliśmy w Poznaniu co potwierdzi onda, Artek i Cukier, więc teraz nadrabiamy smile smile smile

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
nie mogę pić, jestem od miesiąca z małymi przerwami na antybiotykach i na razie nie szykuje się poprawa.

chodzi o to, że damskiej połówki nie wyciągnę w tym terminie, bo ma podwójną sesję na PWr frown

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Ja namawiam Mitula...ale ciezko to idzie:)jak cos to ja jade z okolic lodzi wiec jesli ktos chetny to mam miejsca w autku:)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
cieżko ciężko bo na odwyku jestem, zarówno alkoholowym jak i z zakładami a wiadomo jak to na zlocie... tongue
Poza tym Bydgoszcz troche odległa od Wrocka i tluc sie w tych korkach ? :/
dlatego mam dylemat smile

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, aker, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1