|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Toruń też daleko nie ma... Otóż to. Jeżeli nie wyskoczy mi nic nagłego na uczelni, to prawdopodobnie skorzystam z okazji, by poznać wreszcie ludzi z mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Wpuszczą z laptopem na trybuny? I czy jest tam dostęp do netu przez satelitę czy też ta hala jakaś jest jak schron atomowy i nie złapie się wirelessa? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Przy każdym krzesełku jest dotykowy panel, mobilny internet, oprogramowanie fairbot i 100€ bonusu na betfair
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Wpuszczą z laptopem na trybuny? I czy jest tam dostęp do netu przez satelitę czy też ta hala jakaś jest jak schron atomowy i nie złapie się wirelessa?  Od razu pomyślałem o tym samym  Przy każdym krzesełku jest dotykowy panel, mobilny internet, oprogramowanie fairbot i 100€ bonusu na betfair 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
u mnie dupa  1. Problemy finansowe 2. Matura coraz bliżej, dają wycisk :/ 3. 7 lutego świętuję urodziny  ale na peffki liczę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Jadę z osobą towarzyszącą...czyli 2 sztuki... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
A kiedy nast. zlot?  Wybiera sie ktos z okolic Wroclawia? Troche daleko, ale powaznie sie zastanawiam, 'Ratuszowy' oczywiscie pasuje bo czemu nie  Takie pytanie na ile tam jedziemy czy na niedziele wieczor tez zostajecie czy juz wieczorem zawijacie spowrotem? I czy zjawia sie miejscowi? Bo bedzie chyba dziwne jak beda sie spotykac ludzie z calej Polski a mieszkancy Bydzi czy Torunia beda siedziec w domach badz ciagle na uczelni  Mam nadzieje, ze nic nie wypadnie i bede mogl sie zjawic, choc narazie jeszcze musze to z kims skonsultowac i nie zapisuje sie bankowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Przy RATUSZOWYM jest miły pubik z nierozcięczanym piwkiem co osobiście sobie cenię. Do tego knajpka mojego znajomego - smaczne jedzenie, dobre porcje za ludzkie pieniądze. Nie będziecie żałować. Ja się postaram być w sobotę w Bydgoszczy jak najszybciej. Nie zgubicie się 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Przy RATUSZOWYM jest miły pubik z nierozcięczanym piwkiem co osobiście sobie cenię. Do tego knajpka mojego znajomego - smaczne jedzenie, dobre porcje za ludzkie pieniądze. Nie będziecie żałować. Ja się postaram być w sobotę w Bydgoszczy jak najszybciej. Nie zgubicie się  To będziemy musieli wziąźć jakieś ...kanistry...na to piwko...z tego co słonko piszesz wynika,ze w pozostałych pub'ach żenią piwko ( winko i wódzie ani chybi też...) na wyścigi... Co za czasy...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
A kiedy nast. zlot?  Wybiera sie ktos z okolic Wroclawia? Troche daleko, ale powaznie sie zastanawiam, 'Ratuszowy' oczywiscie pasuje bo czemu nie  Takie pytanie na ile tam jedziemy czy na niedziele wieczor tez zostajecie czy juz wieczorem zawijacie spowrotem? I czy zjawia sie miejscowi? Bo bedzie chyba dziwne jak beda sie spotykac ludzie z calej Polski a mieszkancy Bydzi czy Torunia beda siedziec w domach badz ciagle na uczelni  Mam nadzieje, ze nic nie wypadnie i bede mogl sie zjawic, choc narazie jeszcze musze to z kims skonsultowac i nie zapisuje sie bankowo. Jak wybierasz się w sobotę rano to służę uprzejmie podwodami z Kalisza - wracam po meczach w niedzielę - miejsce w autku jest. ps. Shane jak nie pojawi się ze swoją sympatyczną mordą w sobotę, to go poszukamy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
ciekawa opcja, myślę, że mogę jakoś wstępnie się pisać. Shane, a w sobotę to jakie imprezki są u was? Bo na razie to tylko w środy wpadałem i było całkiem nieźle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Pojawię się, bez obaw. @ Adam - tak są. Wszystkie kluby w promieniu kilku minut od hotelu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Pojawię się, bez obaw. @ Adam - tak są. Wszystkie kluby w promieniu kilku minut od hotelu  tyle, ze ja juz nie na wyrywanie panien  Pije ktoś soplicę wiśniową?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Najpierw wpadnij, bo z Tobą to różnie bywa  A, no i Trójmiasto też daleko nie ma... Ja na Euroligę wpadałem choć powroty były cięzkie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
yyy ja się postaram, tylko muszę ogarnąć, do kiedy mam sesję, ale chyba właśnie do 6 także zgarnę połówkę damską albo męską albo obie iiii się widzimy szejnik :* je je
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
nie mogę pić, jestem od miesiąca z małymi przerwami na antybiotykach i na razie nie szykuje się poprawa. chodzi o to, że damskiej połówki nie wyciągnę w tym terminie, bo ma podwójną sesję na PWr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Ja namawiam Mitula...ale ciezko to idzie:)jak cos to ja jade z okolic lodzi wiec jesli ktos chetny to mam miejsca w autku:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
cieżko ciężko bo na odwyku jestem, zarówno alkoholowym jak i z zakładami a wiadomo jak to na zlocie...  Poza tym Bydgoszcz troche odległa od Wrocka i tluc sie w tych korkach ? :/ dlatego mam dylemat 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|