Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Legia #3595674 05/01/2010 02:07
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Ja dostałem po napisaniu maila, jeszcze przed rozegraniem spotkania.

Bonus: Unibet
Legia #3595710 05/01/2010 02:19
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by McDziarz
"Damit Sie Ihrem Bonus bekommen können, müssen Sie mindestens einmal
einen Einsatz aufs Sportwetten gemacht habben"


wpierw muszę postawić 40 E i dopiero po rozstrzygnięciu spotkania dopisują czy jak ???

ja tak miałem
czy przegrasz czy wygrasz bonus jest, ale zaklad musi byc

sh11 #3602150 07/01/2010 22:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
jednak niemiecka solidność , żadnych skanów nic nie chcą obrót wykonany z wpłaconych 40 euro ugrane 370 E , zlecona wypłata i po ok 10 minutach pieniądze już na MB

aplauz także duży plus dla Helmutów !!!

Legia #3603607 08/01/2010 06:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Nie wiecie do kiedy ta promocja ?? Zamierzam ich troche walnąć na tym bonusie

marasking #3603665 08/01/2010 07:37
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Co masz na myśli?

GBocian84 #3603671 08/01/2010 07:40
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
Założenie x kont i wyłudzenie y bonusów.

emarco #3603985 08/01/2010 17:09
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273

Originally Posted by marasking
Nie wiecie do kiedy ta promocja ?? Zamierzam ich troche walnąć na tym bonusie
Originally Posted by GBocian84
Co masz na myśli?

Originally Posted by emarco
Założenie x kont i wyłudzenie y bonusów.

...a przypadku problemów z wypłatą grożenie smiercią pracownikom supportu smile

cinek1234 #3604029 08/01/2010 17:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Nie X kont, tylko tylu, ile mam kompletów dokumentów.. A jak nie wypłacą to nie widze powodów, żeby komuś grozić

marasking #3604047 08/01/2010 18:07
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
A ja jestem ciekaw, czy zdajesz sobie sprawę, że używanie nie swoich dokumentów jest karalne? Później się dziwimy, że Polacy wykluczeni są z promocji...

GBocian84 #3604061 08/01/2010 18:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by GBocian84
A ja jestem ciekaw, czy zdajesz sobie sprawę, że używanie nie swoich dokumentów jest karalne? Później się dziwimy, że Polacy wykluczeni są z promocji...

juz nie strasz wiezieniem jak ktos chce grac na kilka kont .
Babci ,dziadkowi, mamie, siostrze ,bratu tez nalezy sie bonus u niemieckiego buka.

pacyfista #3604076 08/01/2010 18:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Nie róbcie sie tacy święci - jakoś buki nie mają oporów, żeby używać podkręcanych softów kasyn do okradania klientów. A akurat Bitteclick korzysta z najbardziej złodziejskiej platformy kasyna.

marasking #3604278 08/01/2010 19:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
Originally Posted by marasking
Nie róbcie sie tacy święci - jakoś buki nie mają oporów, żeby używać podkręcanych softów kasyn do okradania klientów. A akurat Bitteclick korzysta z najbardziej złodziejskiej platformy kasyna.

Ja nie często odzywam się na forum, ale przeglądam kilka razy w tygodniu i wiem co się na nim dzieje. Muszę przyznać, że czytając twoje posty wyłania mi się wzorcowy przykład skurwysyna. Człowieku, jak ty tak postępujesz w codziennym życiu jak tu, to współczuję twoim kolegom, współpracownikom, rodzinie.
Nie dziwię się kasynom i bukmacherom, że Polacy są nich na cenzurowanym- znajdzie się jeden marasking z drugim podobnie pierdolniętym i narobią siary która zostanie zapamiętana na długo. Zgiń człowieku!

_hockey #3604341 08/01/2010 21:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Originally Posted by _hockey
Originally Posted by marasking
Nie róbcie sie tacy święci - jakoś buki nie mają oporów, żeby używać podkręcanych softów kasyn do okradania klientów. A akurat Bitteclick korzysta z najbardziej złodziejskiej platformy kasyna.

Ja nie często odzywam się na forum, ale przeglądam kilka razy w tygodniu i wiem co się na nim dzieje. Muszę przyznać, że czytając twoje posty wyłania mi się wzorcowy przykład skurwysyna. Człowieku, jak ty tak postępujesz w codziennym życiu jak tu, to współczuję twoim kolegom, współpracownikom, rodzinie.
Nie dziwię się kasynom i bukmacherom, że Polacy są nich na cenzurowanym- znajdzie się jeden marasking z drugim podobnie pierdolniętym i narobią siary która zostanie zapamiętana na długo. Zgiń człowieku!

Prawić morały koleżko to możesz swojej babci jak na kiblu sra- jak nie umiesz zrobić kasy to idź na forum radia maryja , a nie tutaj- i nie martw sie - nikt od ciebie nie wymaga reprezentowania przed bukami/kasynami sumienia Narodu. Bo za głupi jesteś po prostu. I nie popisuj się uczciwośćia cwaniaku za 25 groszy.

marasking #3604370 08/01/2010 21:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
hockey uwazaj ... marasking przyjedzie i Cie zakopie ..i cala twoja rodzine i nawet psa ..spali i popiol zostawi

kazow #3604536 08/01/2010 22:50
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Zakłady na live rozliczają po meczu, czy jak już bet jest rozstrzygnięty wcześniej na dany mecz no under/over ?

marasking #3604573 08/01/2010 23:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
Originally Posted by marasking
Originally Posted by _hockey
Originally Posted by marasking
Nie róbcie sie tacy święci - jakoś buki nie mają oporów, żeby używać podkręcanych softów kasyn do okradania klientów. A akurat Bitteclick korzysta z najbardziej złodziejskiej platformy kasyna.

Ja nie często odzywam się na forum, ale przeglądam kilka razy w tygodniu i wiem co się na nim dzieje. Muszę przyznać, że czytając twoje posty wyłania mi się wzorcowy przykład skurwysyna. Człowieku, jak ty tak postępujesz w codziennym życiu jak tu, to współczuję twoim kolegom, współpracownikom, rodzinie.
Nie dziwię się kasynom i bukmacherom, że Polacy są nich na cenzurowanym- znajdzie się jeden marasking z drugim podobnie pierdolniętym i narobią siary która zostanie zapamiętana na długo. Zgiń człowieku!

Prawić morały koleżko to możesz swojej babci jak na kiblu sra- jak nie umiesz zrobić kasy to idź na forum radia maryja , a nie tutaj- i nie martw sie - nikt od ciebie nie wymaga reprezentowania przed bukami/kasynami sumienia Narodu. Bo za głupi jesteś po prostu. I nie popisuj się uczciwośćia cwaniaku za 25 groszy.

Całe szczęście że takich mend społecznych jak ty jest niewiele, szkoda że większość normalnych ludzi na tym cierpi karzełku moralny. W końcu trafisz na takiego co cię rozumu nauczy, jak nie słowem to siłą. Za chwilę odpisz, popyskuj, podpal się i mi naubliżaj. Ja już tego nie zrobię, bo uwłacza mi dalsza polemika z tobą, żyj sobie dalej w swoim chorym świecie.

_hockey #3608236 10/01/2010 03:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
WOCHENENDE BONI %100


Die Regeln und die Bedingungen


1- Alle Bitteklick Benutzer können von dieser Promotion profitieren.
2- Von dieser Promotion Freitag-Samstag-Sonntag Kombi Bonus können Sie nur einmal die Woche profitieren.
3- Sie mussen mindestens 30 EUR einzuzahlen.
4- Sie müssen mindestens mit 3 Spielen und mit jedem Spielverhältnis von 1.40 einen Coupon erstellen.
5- Der Kombi Coupon muss mindestens 10 € betragen.
6- Der Gewinnbetrag, was Sie von dem Bonus gewinnen, ist das 100%iger Kombi Bonus. (maximum 50 €).
7- Die Spieler, die einen Bonus gewonnen haben, müssen eine E-Mail an [email protected] mit der Referenznummer und der Benutzername senden.
8- Die gewählten Wetten müssen einen Verhältnis von mindestens 1.40 haben.
9- Um das Geld abzuheben, müssen Sie zuerst den eingezahlten Betrag mindestens einmal und den bekommenen Bonus mindestens 5mal gesetzt haben. Andernfalls können Sie das Geld nicht abheben.
10- Der Bonus, der von dieser Promotion gewonnen wurde, wird innerhalb von 5 Arbeitstagen auf Ihr Konto eingezahlt.
11- Bitteklick hat das Recht diese oder ähnliche Promotionen , ohne einen Grund zu nennen, zu stoppen oder zu abzubrechen.

w skrócie: bonus 100% mac 50eur
bonus na piątek/sobota/niedziela
- wpłacamy w te dni 30-50eur
- tworzymy kupon z 3 zdarzeń minimum, każde z kursem nie mniejszym niż 1,5 o stawce od 10 do 50 eur
- wysyłamy maila na [email protected] w tytule Wohenende Boni w tresci login i numer klienta
- w ciagu kilku godzin otrzymamy zwrot stawki zagranego zakladu
- bonusem ktory otrzymamy nalezy obrocic 5x po kursie 1,4 (single licza sie do obrotu)

_hockey #3609051 10/01/2010 06:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
WOCHENENDE BONI %100

to by nie bylo calkiem glupie, tylko czy ten zwrot stawki to nie bedzie freebet?

BigMaster #3614386 13/01/2010 00:05
Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
member
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
ile razy trzeba obrócic po tym kursie 1.40 w promocji wilkomen i czy sama kwote bonusa 40 czy razem z wpłatą czyli 80?

andrusek #3614392 13/01/2010 00:10
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
a ja mam lipę u nich z wpłatą, może ktoś miał podobnie... wpłacam MB i wyskakuje komunikat że "Error ..(coś tam)" pisałem no nich maile, to odpisali żebym zmienił adres mail , zmieniłem i dalej to samo ...

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1