|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
Nie widzialem nigdzie linie na Kobego ale na moje dzis spokojnie powinien przekroczyc granice 30pkt przy absencjii Paula Gasola Przy 41 minutowej absencji  PAU Gasola i rona artesta 'spokojnie' rzucil 15
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Nie widzialem nigdzie linie na Kobego ale na moje dzis spokojnie powinien przekroczyc granice 30pkt przy absencjii Paula Gasola Przy 41 minutowej absencji  PAU Gasola i rona artesta 'spokojnie' rzucil 15 tam mecz 'skończył się' już do przerwy, wszyscy grali kapitalnie, punkty Kobe'go nie były potrzebne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
Big Ben, "braki kadrowe czy niepełna dyspozycja" tyczy się wszystkich wyżej wymienionych o których wspomniałeś  Jak pisałem w/w post to występ Dampiera i Stuckeya dla mnie nie był pewny, a pisząc o niepełnej dyspozycji(nie tylko zdrowotnej), chodziło mi przede wszystkim o postawę zawodników, którzy po absencjach wrócili do składu  Dodam w sumie jeszcze, że było już kilka sytuacji w tym sezonie(patrz betexplorer) kiedy Dallas tracili dużo punktów, niezależnie czy wygrali czy przegrali wtedy, to następny mecz z reguły wygrywali defensywą, ot taki dodatek  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Dodam w sumie jeszcze, że było już kilka sytuacji w tym sezonie(patrz betexplorer) kiedy Dallas tracili dużo punktów, niezależnie czy wygrali czy przegrali wtedy, to następny mecz z reguły wygrywali defensywą, ot taki dodatek  1) pokaż mi tą zależnośc choć na 2-3 przykładach 2) oczywiście wszystko zależy od tego co uznamy za "tracili dużo punktów", pozwoliłem sobie za taką granicę przyjąć 100+ pkt traconych przez drużyne Mavs i wygląda to tak patrząc od początku sezonu: vs WAS 91:102 @ LAL 94:84 (i tu Twoja teoria się potwierdza, jednak jak się za chwile okaże to jedyny taki przypadek) idźmy dalej.. @ NOH 107:114 ot vs TOR 129:101 vs HOU 121:103 @ SAS 83:92 dalej.. @ MIL 115:113 ot vs SAS 99:94 ot vs SAC 104:102 vs GSW 103:111 @ HOU 130:99 @ IND 113:92 @ CLE 95:111 vs PHI 104:102 @ NJN 117:101 @ MEM 82:98 uff, długa seria, dalej.. vs PHX 102:101 @ MIA 106:93 dalej.. vs HOU 108:116 ot vs CLE 102:95 dalej.. vs MEM 106:101 @ DEN 104:96 dalej.. @ LAL 96:131 vs DET ??? Także przy przyjętych założeniach Twoja teoria nijak się ma do rzeczywistości (bo wynik typu 102:95 nie można uznać za "wygrywanie meczu defensywą") 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Zabawy z bronią palną nie popłacają..
David Stern has suspended Gilbert Arenas indefinitely without pay. "Although it is clear that the actions of Mr. Arenas will ultimately result in a substantial suspension, and perhaps worse, his ongoing conduct has led me to conclude that he is not currently fit to take the court in an NBA game," Stern said in a statement. This is obviously a devastating blow to Arenas'
Także 'Agent 0' trochę sobie odpocznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
gwoździem do trumny było to zdjecie [ sports.yahoo.com]
Last edited by Platini; 09/01/2010 01:39. Reason: Estetyka ;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
jak widac chlopaki usmiechniete ale w jeden wieczor z baaardzo slabej druzyny mysle ze stanal sie posmiewiskiem ligi ( ameryka juz sie z nich smieje ) Letterman show [ ballhype.com] nr 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Dziś zdecydowanie CHARLOTTE - N.Y. under 200.0 1.9
Nie wiem skąd taka wysoka linia,może przez rzucone 132 pkt. Indianie...Charlotte to typowo defensywna drużyna.Na 28 meczy tylko 7 razy przekroczyli tą linię,w paru przypadkach minimalnie. Grali ze sobą 3 razy w tym sezonie i tak to wygląda:
102-100 (PO 2 DOGRYWKACH!) 94-87 94-98
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Hejka:)
Moze ktos napisac jak sytuacja dzis w Porland wyglada dzis: dalej wszyscy dzis aut:Blake,Randolph,Fernandez,Mills ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
OUT: Batum, Outlaw, Oden, Przybilla, Blake, Fernandez Reszta (Roy, Aldridge, Miller) mimo drobnych urazów przewidziana do gry. A z innej beczki to Alston powędrował do Miami(i przymierzany jest do starting five, w przeciwnym kierunku przeniósł sie Quinnpzdr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
w takim razie chyba warto grac na Lakersow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
Hejka:)
Moze ktos napisac jak sytuacja dzis w Porland wyglada dzis: dalej wszyscy dzis aut:Blake,Randolph,Fernandez,Mills ? randolph  mills  Jesli to dla Ciebie wazne randolph juz w portland nie zagra a mills moze dostac szanse na zdobycie pierwszego punktu w nba
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
w takim razie chyba warto grac na Lakersow? Portland juz dłuższy czas graja w tak okrojonym składzie i jak na te warunki radzą sobie naprawdę przyzwoicie. Ponadto Lakers w dalszym ciągu będą musieli sobie radziś bez Gasola. Fisher w fatalnej dyspozycji i coraz większą rolę zaczynaja odgrywać Brown i Farmar. Kobe nieco narzeka na uraz, jednak nie jest on na tyle groźny by opuścił mecz.. "Kobe Bryant admitted to reporters that his sore right index finger which he fractured four weeks ago continues to bother him. He's played through it for four weeks now so we don't see him sitting any games out any time soon. He may have a game or two with some low shooting percentages or extra turnovers but it hasn't seemed to have limited him too much thus far."Biorąc pod uwagę ubytki pod koszem Trail Blazers (Oden, Przybilla) fanów Jeziorowców może cieszyć dobra ostatnio forma Bynuma Tyle moich luźnych przemyśleń co do tego meczu  pzdr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
a ja sytuacja wyglada z carmelo ? z tego co widze mozliwe ze dzis zagra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Game time decision: Lawson, Nene, Anthony
Doubtful: Andersen
Zagra już za to na pewno Billups
Osobiście myślę, że Nene i Melo będą do gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
...ten mecz Portland z Lakersami powinien byc wczoraj na TNT (TNT generalnie uwielbia pokazywac mecze w Portland głównie z uwagi na ich rozentuzjazmowany tłum na trybunach), jednakże liga postanowiła nas uraczyc meczami D-League, a więc spieszę z informacją iż mecz dnia D-Fendersów z BayHawksami wygrali ci drudzy przy czynnym udziale niejakiego Forehana-Kelley'ego i jego 11/12 z gry; 'Fendersom nie pomogło 25/15 Ganseya.....ale do rzeczy: Portland Trail Blazers - LA Lakers (-3) @1.95 pinnacle Dla Lakersów Portland to zawsze była, i jest dalej, jedna z najtrudniejszych miejscówek na mapie ligi. W jakim składzie by się tam nie pojawili, to grało im się tam ciężko, bez względu czy był to play-off czy sezon zasadniczy. Ostatnie 8 meczy tam przegrali, i zazwyczaj wcale nie były to "bliskie" spotkania jeśli chodzi o wynik końcowy. Potwierdza to zresztą Kobe Bryant: "Even when we're having championship runs, we usually come up here and get our butts kicked," Kobe Bryant said after scoring 32 points in that defeat. "They play us tough here." Dlaczego więc dziś miałoby byc inaczej? Ano dlatego że Portland, po początkowych świetnych występach nawet już w mocno okrojonym składzie zgodnie z prawidłowością iż bez paliwa jechac się nie da, obniżyło swoje loty w porażkach z Clippers i Memphis. A wąski skład Portland wybitnie odpowiada Lakersom. Dlaczego? Bo sami taki mają, grając praktycznie bez wsparcia z ławki w momencie gdy Odom musi grac za Gasola w pierwszej piątce. Portland podziurawione, a co dla LAL najważniejsze, podziurawione pod koszem, gdzie powinien szalec Bynum, "opromieniony" tym iż bez Pau dostaje więcej piłek do ręki. Inne plusy za Lakersami: - lekkie rozdraznienei po porażce z Clippersami - ogromne doświadczenie Rona Artesta, który będzie zapewne krył Roya, w meczach z Portland, tylko w zeszłym roku w barwach Rockets grał z nimi 9 razy - drobne, choc istatne spięcie na linii Andre Miller - Nate McMillan w końcówce meczu z Memphis: Miller wbrew poleceniom trenera, kazał Baylessowi trafic 2gi rzut wolny na 4s przed końcem, zamiast go umyślnie spudłowac; Miller został już naprostowany przez GM Blazersów Kevina Pritcharda - mistrz ZEN mówi juz nawet o wyzwaniu w kontekście tego meczu: "Well, we've got a challenge ahead of us, I guess," Lakers Coach Phil Jackson said after practice Thursday.
"Play hard. Take the challenge," Jackson said. "It's more than just hard work. We have to execute the right way." _____________________________________ 2gi mecz co mi się podoba to Magic (-7) @1.92 w Waszyngtonie... ...podobny spot do tego co miała Atlanta w meczu z Nets; też seria porażek i rosnące niezadowolenie w mediach. A z kim się przełamac, jak nie z rozstrzelanymi Wizards, którym ewidentnie już na wygrywaniu nie zależy, zwłaszcza mam tu na mysli Carona Butlera który ewidentnie przechodzi "obok" sezonu...(swoją drogą czas już chyba na poważnie rozwalic tą drużynę i zacząc budowanie od nowa) I jak nie lubię tylu (7) oddawac przy graniu na wyjeździe, tak spot jest tu tutaj aż zbyt ewidentny. Washington nigdy nie miał odpowiedniego personelu żeby zatrzymac Howarda, i ten to tylko potwierdzał swoimi "liczbami" w meczach z nimi. Generalnie ORL sobie z WASH radzi, wygrywając 5 ostatnich meczy rozgrywanych w stolicy, i ogólnie 8 z 10. Zreszta juz sama linia jest podejrzanie niska, z podobną Indianą też wyjazdowo było 11p, czyli aż 4p więcej, 9p byłoby naturalne, ale 7 ? Natomiast diagnozę problemów Orlando zostawmy sobie na inny raz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
Ja bym dziś "zaryzykował" Boston, do składu wrócili kontuzjowani i to dużo zmieni w ich grze, brak Kevina wiadomo strata nie do pokrycia ale Atlanta też nie jest ekipą nie do ogrania, liczby mówią, że w domu solidni ale przeciwników z najwyżej półki to tam nie mieli jednak, skoro NY może ich ograć to Celci nie dadzą rady? po 2,35 szkoda nie pograć. Lalki również po dobrym kursie ale już wyżej dużo o tym napisaliście, Orlando na przełamanie bo nie przystoi takiej ekipie brać batów cały czas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
OUT: Batum, Outlaw, Oden, Przybilla, Blake, Fernandez
Reszta (Roy, Aldridge, Miller) mimo drobnych urazów przewidziana do gry. Szanse Andre Millera na występ zmalały.. "Miller missed practice Thursday with a dinged back and is "questionable, if not doubtful" for Friday's game according to coach Nate McMillan"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Orlando Magic - Atlanta Hawks 1 kurs 1,63 Najstarsi Indianie nie pamiętają kiedy ekipa gospodarzy przegrała 5 meczów z rzędu więc scenariusz ten jest raczej małoprawdopodobny... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Słabo to widze McDziarz ... Carter dzis out?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|