|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
pewnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588 |
Śledzę ten konkurs odkąd jestem użytkownikiem forum wchodzę i ja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
chetnych to moze i bedzie nastu ale ilu zagra bez sponsora (bo takowego raczej nie bedzie) ??? chodzi o konkurs bo ten tenisowy chyba jest najstarszy w dziale Typy i Opinie i jednak mimo wszystko chyba najwiecej osob "z zewnatrz" go sledzi (o ile jest prowadzony) co czyni go jakby nie patrzec najbardziej prestizowym ... nie wspominam juz o smietance typerow ... wiekszosc pamieta poczatki ... sam wzialem udzial raptem w bodajze 3 edycjach ale zabawa i emocje jakie temu towarzysza sa naprawde kapitalne ... wczesniej zawsze sprawdzalem typki w konkursie czy aby czasem pewne autorytety tenisowe nie graja odwrotnie niz ja zamierzam ! wiele jest takich osob !!! ilu z nich chcialoby wziasc udzial w tym konkursie ?!?!? wydaje mi sie, ze konkurs powinien ruszyc bo po prostuy szkoda, zeby go nie bylo ! ale zeby byla wieksza mobilizacja potrzebne sa jakies nagrody - w przypadku braku sponsora mysle, ze mozna podniesc wpisowe do 100 zika (wieeeeelkiej roznicy to to chyba nie zrobi w portfelikach) ... moze i mniej osob sie zglosi ale wiem, ze 10 chlopa sie zbierze i z pulka 1000 mozna juz 3 pierwszych jakos nagrodzic Pozdrawiam odwiedzajacych KT PS:ATP & WTA już umarły ... PS2:co do wpisowego to mam generalnie wyjeb... moze tez byc 50 PLN-ow ale od AO wypadaloby ruszyc PS3:oczywiscie in 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Siemers mam podobne zdanie....
in.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Tez jestem za zwiekszeniem wpisowego. Wieksza pula wieksze emocje. A w koncu konkurs trwa ponad 2 miechy, wiec mysle, ze inwestowanie stowki nie jest chyba duzym problemem nawet dla mniej zamoznych graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Hmmm... ja IN. Ale nie wiem jak z kwotą wpisowego, boję się, że to odstraszy potencjalnych uczestników. Dobra to proponuję aby każdy kto chce wziąć udział w konkursie, napisał ile może przeznaczyć wpisowego. Zobaczymy która opcja przeważy. Mi to jest obojętne  50/100 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
1. majner - 50/100 zł 2. [a]domaitis - 50/100 zł 3. gigabait - 50/100 zł 4. Siemers - 100zł 5. Exp - 100zł 6. W8inG4DeatH - 100zł 7. Fro - 100 zł 8. kobay - 50/100 zł 9. lucmacher - 50/100 zł 10. Aslan - 100 zł ... ... ... ... ...
Last edited by Fro_Lech; 07/01/2010 16:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Niestety nie udało mi się pozyskać sponsora  - kilku nawet nie raczyło odpisać na moje maile :/ - tak więc pozostaje wpisowe. U mnie obecnie krucho z czasem szykują się spore zmiany w moim życiu osobistym, bo być może jeszcze w tym tygodniu urodzi mi się baby  - tak więc na podliczanie typów pewnie nie będę miał czasu - chyba, że będę "zaliczał nocki" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Gratulacje Tomku !!!  Wyczekane, wycacane, a jak jeszcze to będzie córeczka to już w ogóle przyszły Tatuś nam przepadnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
No to może jeszcze ustalmy parę rzeczy z regulaminu. Optuję za dodaniem dwóch buków do listy - 5Dimes, Tobet I co z Fortuną ? Ja nie zamierzam im udostępniać danych osobowych I długość konkursu ? 10 czy 12 tygodni ? Jeżeli zaczniemy od AO to skończymy na Miami( 10 tyg.) lub na Houston(clay) i Casablance (12 tyg.)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
wchodzę w to  50/100
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 588 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Fortuna out - nie będę udostępniał swoich danych, a do punktu biegać mi się nie chce  5dimes, Tobet, Unibet - dodać  12 tygodni konkursu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
b365 tez ma zawsze dobra oferte
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Ponieważ ten temat na tym forum jest jednym z niewielu, w którym ciągle widzę posty uznanych autorytetów z czasów, kiedy na tym forum można było znaleźć dużo więcej ciekawych informacji niż obecnie, postanowiłem w kończu dołączyć do grona konkursowiczów, bo do tej pory tak się jakoś z reguły nie składało, albo też nie było mnie długimi okresami na forum (teraz też jestem rzadko, ale spróbuję). W związku z powyższym - wchodzę. Stawka - bez różnicy (może być 50, może być 100 - jak nie ma sponsora to 100 wydaje się atrakcyjniejszą propozycją jako bardziej mobilizująca  ). Pozdrawiam PS. THOM-owi gratulujemy pożycia... Serdeczne gratulacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Aslan, to Ty żyjesz ?  THOM, gratki, gratki  Żeby nie było offtopica, uważam, że bez sponsora ta stówka wydaje się być dużo ciekawszą propozycją 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
mozna by przyklejic ten temmat do innych dzialow 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|