Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 36 1 2 33 34 35 36
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Originally Posted by Daramanian
Alves, co za gosc blush
Teraz 40*:15 mial i 40:ad ;/
i złamany puke

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Thiago Alves

laugh

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Alves pieknie, co za typ

Dołączył: Jul 2008
Posty: 136
member
member
Dołączył: Jul 2008
Posty: 136
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by wujek cos
(Q) Iván Endara (ECU) a (Q) Pierre Ludovic Duclos (CAN) 2-6, 6-3, 6-4


wujek cos gdzie ten wynik wisi?

http://www.itgtennis.com/salinas2010/html/resultados.htm

oficjalna

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
gdzie sa kwale w necie..?

NiUNiU #3615061 13/01/2010 04:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
doxxbet, fonbet

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
unibet

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
i nawet bwin grin

Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
zadnego z tych bukow nie trawie smile Fonbet ma przykry layout i obsluge.Ewentualnie Unibet smile Zaden buk wiecej nie ma kwali?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
00:00 Begemann, A - Amritraj, P 2,65 1,45
00:00 Bogdanovic, A - Slanar, M 1,40 2,85
00:00 Dimitrov, G - Kendrick, R 2,35 1,55
00:00 Guez, D - Bemelmans, R 1,37 3,00
00:00 Kindlmann, D - Santos, Pablo 1,28 3,50
00:00 Koubek, S - DeHeart, R 1,53 2,42
00:00 Kyu-Tae Im - Crugnola, M 1,77 2,00
00:00 Millot, V - Roger-Vasselin, E 2,18 1,65
00:00 Polansky, P - Ilhan, M 1,64 2,20
00:00 Sweeting, R - Sugita, Y 1,25 3,75
01:20 Groth, S - Delgado, R 2,65 1,45
01:20 Lopez, Marc - Young, D 3,50 1,28
01:20 Marchenko, Illya - Dasnieres de Veigy, J 1,30 3,35
01:20 Millman, J - Vagnozzi, S 2,15 1,65
01:20 Okun, N - Capdeville, P 2,14 1,66
01:20 Oswald, P - Evans, B 1,70 2,10
01:20 Phau, B - Del Bonis, F 1,30 3,35
01:20 Poch-Gradin, C - Ebden, M 2,70 1,43
01:20 Przysiezny, M - Jaziri, M 1,25 3,75
01:20 Robert, S - Menendez-Maceiras, A 1,35 3,10
01:20 Suzuki, T - Udomchoke, D 2,00 1,77
01:20 Ward, J - Reid, Matt 1,50 2,50
02:40 Beck, Karol - Bachinger, M 1,37 3,00
02:40 Bogomolov Jr., A - Cervenak, P 1,40 2,85
02:40 Checa-Calvo, J - Witten, J 3,75 1,25
02:40 Clar-Rossello, P - Karanusic, R 3,40 1,29
02:40 Dolgopolov Jr., O - Stadler, Simon 1,45 2,65
02:40 Hocevar, R - Kirillov, E 1,45 2,65
02:40 Kontinen, H - Niland, C 1,70 2,10
02:40 Kravchuk, K - Ascione, T 2,40 1,54
02:40 Machado, R - Klein, Brydan 1,55 2,35
02:40 Olaso, G - Anderson, Kevin 4,00 1,22
02:40 Sergeyev, I - Jones, Greg 2,40 1,54
02:40 Stoppini, A - Klizan, M 1,74 2,04
04:00 Balleret, B - Sorensen, L 2,60 1,47
04:00 Bozoljac, I - Tosic, G 1,20 4,30
04:00 Bubka, S - Yani, M 2,25 1,60
04:00 Dodig, I - De Chaunac, S 2,15 1,65
04:00 Duckworth, J - Devvarman, S 11,00 1,04
04:00 Kim, Kevin - Hensel, K 1,25 3,75
04:00 Ouanna, J - Sirianni, J 1,50 2,50
05:20 Darcis, S - Lemke, J 1,25 3,75
05:20 Klec, I - Brown, Dustin 3,50 1,28
05:20 Levy, H - Bautista-Agut, R 1,25 3,75
05:20 Malisse, X - Kuznetsov, Alex 1,30 3,35
05:20 Sijsling, I - Cipolla, F 2,50 1,50
06:40 Ventura, S - Gremelmayr, D 2,35 1,55

z unibet kwale smile jakies pomysly? smile u MNie Koubek, Bogdanovic i Kenndrick smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by budzias
zadnego z tych bukow nie trawie smile Fonbet ma przykry layout i obsluge.Ewentualnie Unibet smile Zaden buk wiecej nie ma kwali?

Porównywarki kursów nie gryzą - http://www.oddsportal.com/tennis/australia/atp-australian-open-qualification/

wink

Goget #3615232 13/01/2010 05:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Nie znalem tej strony wybacz smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Co powiecie o Formie Hewitta i dzisiejszym jego meczu z Seppim? Da radę??

Wacoo #3615414 13/01/2010 05:49
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by Wacoo
Co powiecie o Formie Hewitta i dzisiejszym jego meczu z Seppim? Da radę??


ja nie chciałem się pakować w to po takim kursie, kangur nie wiadomo jak się zachowa, co z tego jak Sydney jak dostał juz tu od Seppiego, oglądałem go z Gulpisem i nie wyglądał wcale tak marnie..

crova #3615428 13/01/2010 05:53
Dołączył: Jun 2009
Posty: 100
3
member
member
3 Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 100
Czesc,
jakies sugestie do takiego kuponiku:
Gasquet, Richard - Becker, Benjamin 1
Ferrero, Juan Carlos - Lammer, Michael 1
Robredo, Tommy - Greul, Simon 1
Pennetta, Flavia - Rezai, Aravane 1
Azarenka, Victoria - Cibulkova, Dominika 1

3x3x #3615439 13/01/2010 06:01
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ja bym na Flavię uważał, Rezai jest w bardzo dobrej formie fizycznej na początku sezonu, mecz z Cibulkovą mimo przegranej był w jej wykonaniu dobry, tylko gorąca głowa i masa niewymuszonych błędów ją położyła. Wczoraj ładnie ograła Szavay i dziś też ma szansę z włoszką, aczkolwiek jej w tym roku nie widziałem. Jeden finał już miała, z tego co niektórzy tu pisali też wygląda dobrze, ale ja pobrałem Rezai +1,5 po 1.70.

Ryszard dla mnie pefka smile Azarenkę kombinuje 2-0 łapać, bo póki co Dominika bardziej wygrywa na błędach rywalek ( mam na myśli te lepsze tenisistki ) niż swojej jakiejś fantastycznej grze, aczkolwiek Viki też ma skłonność do psucia, więc moze być różnie.

No i tasiemka z kwali też poszła, już nie chce mi się tego wypisywać, a opisywać tym bardziej trudno, bo obecnie nie mam pojęcia jak ci tenisiści się prezentują.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 100
3
member
member
3 Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 100
Dzieki za wskazowki smile

3x3x #3615470 13/01/2010 06:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
a ja czekam do 24 smile

NiUNiU #3615491 13/01/2010 06:31
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Niuniu pamietasz jak kiedys napisales ze masz dlug wdziecznosci wobec mnie ? Ja pamietam grin

Jak mozesz to wklej do translatora ze strony glownej ten artykul z Doha o meczu z Nadalem i wklej po polsku lub ang. Nie widze zeby mial angielska wersje a nie jestem w domu

www.stevedarcis.com [stevedarcis.com]

dz smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by bad bet
Niuniu pamietasz jak kiedys napisales ze masz dlug wdziecznosci wobec mnie ? Ja pamietam grin

Jak mozesz to wklej do translatora ze strony glownej ten artykul z Doha o meczu z Nadalem i wklej po polsku lub ang. Nie widze zeby mial angielska wersje a nie jestem w domu

www.stevedarcis.com [stevedarcis.com]

dz smile


http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.stevedarcis.com%2Fnews%2F163%2FDarcis%2B%25E2%2580%259CL%25E2%2580%2599atout%2Bde%2BRafa%2BL%25E2%2580%2599effet%2Bdonne%2Ba%2Bson%2Bcoup%2Bdroit%25E2%2580%259D.html&sl=auto&tl=pl&swap=1

Strona 35 z 36 1 2 33 34 35 36

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1