Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#36192 13/03/2003 16:27
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Od niedawna w Centrebecie istnieje mozliwosc wplaty karta VISA ELECTRON INTELIGO, z pewnoscia ta informacja ucieszy wszystkich, ktorzy mieli problem z wplata do tego buka, a nie dysponowali karta VISA CLASSIC.

Bonus: Unibet
#36193 02/04/2003 19:16
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
czesc

Wlasnie ostatnio na centrebet rzucilo sie troche ludzi z polski(dlatego ze nie tylko maja szeroka oferte ale mozna grac tam Speedway Liga Polska ,E-Liga oraz 1 liga polska ! ) mniedzy innymi ja ,jak sie dowiedzialem od tomka ze mozna wplacic Inteligo VE , wiec ruszylem do akcji z pomoca kolegi(toomeq i ath-em co za to im dziekuje) bo z tymi wypelnieniami to nie jestem na topie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Oczywiscie zalozeniem konta jak i wyslanie skanow(paszport, diwie strony karty inteligo oraz rachunku) bylo wszystko ok,jak sami napisali w emailu:

"Thank you for your first request to transfer funds from your Centrebet
betting account.

We have received copies of your identification and credit card. These
documents have been passed to the Accounts Department to verify. Your
settlement should be processed on our next banking day.

Should you have any queries in relation to the above, please do not
hesitate to contact us."
i drugim:
"Thank you for promptly supplying your identification. As these documents
have now been verified, there will be no delay in processing your first
settlement request.

The credit card details that you sent are not on file do you wish for these
details to be entered on your betting account?"

No ale problem sie zaczol jak chcialem zrobic depozyt karta pare euro dla rozgladu a potem wieksza sume wplacic i oczywiscie po wpisaniu ostatnich 4 liczb karty i powielu probach i na rozne sposoby , caly cas wyswietla mi ze nie prawidlowe sa ostatnie cztery liczby -" Following errors occurred with your from : incorrect last digits."

Moze to jakis brak autoryzaci kart tak jak poprzednicy pisali...hmm...moze cos sie im znow odwidzilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Moe ktos mial taki problem?
Wkazdym razie napisalem do nich emaila(meczac sie z jezykiem) ale narazie czekam na ich odpis.
pozdro

#36194 02/04/2003 19:44
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
Ja tez niedawno zakladalem u nich konto. Z tym ze wplacam do nich e-karta mBanku i wszystko jest OK.

Mozna pisac do nich maile po polsku.

Pozdrawiam.

#36195 02/04/2003 19:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał Mariusz W:
[qb]Ja tez niedawno zakladalem u nich konto. Z tym ze wplacam do nich e-karta mBanku i wszystko jest OK.

Mozna pisac do nich maile po polsku.

Pozdrawiam.[/qb]
To znaczy ze na Email: centrebet@centrebet.com ,moge pisac po polsku i bez problemu mi odpowiedza??
pozdro

#36196 02/04/2003 20:26
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
Dokładnie.

Tylko w mailu musisz podać numer klienta, aby mogli sprawdzic z jakiego kraju jestes.

Pozdrawiam.

PS. Tez bylem zszkowany jak po rejestracji napisali mi maila w jezyku polskim.

#36197 02/04/2003 23:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
C.D. mojego problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jak sie okazalo Problem wynikal z mojej przyczynya mianowice centerbet odpisal mi w emailu ze nie dodalem karty i innych informacji dotyczacych karty na swojim koncie w centerbecie w opcji"Update Credit/Debit Card Details" ,oczywiscie odrazu to wszystko wpisalem czyli wypelnilem ten formularz w opcji"Update Credit/Debit Card Details" no i w koncu wszystko ruszylo jak trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))
No i depozyt dokonany bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
i teraz spokojnie moge se pogrywac speedway <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) i nie tylko..
pozdro

#36198 04/04/2003 18:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Można wplacac do nich depozyt przez e-kartę z mBanku? Jeśli mozna to trzeba im przeslac wyciąg ile sie ma pieniedzy na karcie? Czy jakies inne dokumenty zwiazane z posiadaniem e-karty?. Jak wiecie jakie napiszcie bede bardzo wdzieczny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#36199 07/04/2003 18:22
Dołączył: Mar 2003
Posty: 767
_
old hand
old hand
_ Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 767
Witam

Mam pytanie czy do Centrebet.com mozna wplacac karta Kredyt Bank Maestro ??

Dzieki za odpowiedz

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#36200 07/04/2003 20:50
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kartą Maestro nie można nigdzie wpłacać.

#36201 07/04/2003 22:07
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
Quote
Oryginalnie wysłał [email]Abat@:<br[/email] />[qb]Można wplacac do nich depozyt przez e-kartę z mBanku? Jeśli mozna to trzeba im przeslac wyciąg ile sie ma pieniedzy na karcie? Czy jakies inne dokumenty zwiazane z posiadaniem e-karty?. Jak wiecie jakie napiszcie bede bardzo wdzieczny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Tak jak pisalem wczesniej w tym temacie mozna do nich wplacac karta mBanku.
Trzeba wyslac do nich tylko scan tej karty (karta ta jest wydawana w postaci plastiku).

Pozdrawiam Mariusz.

#36202 08/04/2003 03:37
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
Czy jest pobierana jakaś prowizja przy wypłacie z CB??

#36203 08/04/2003 05:01
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Mariusz W:
Trzeba wyslac do nich tylko scan tej karty (karta ta jest wydawana w postaci plastiku).
I jak wyslales nie zwrocili Ci uwagi, ze 2 strona karty jest nieczytelna i, ze nie akceptuja wirtualnych kart VISA ?! (mimo udanego depozytu)

#36204 08/04/2003 16:18
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Mariusz W:
Trzeba wyslac do nich tylko scan tej karty (karta ta jest wydawana w postaci plastiku).
I jak wyslales nie zwrocili Ci uwagi, ze 2 strona karty jest nieczytelna i, ze nie akceptuja wirtualnych kart VISA ?! (mimo udanego depozytu)[/qb]
Zwrocili uwage na to ze na 2 stronie karty nie ma numeru CCV, i zapytali w jaki sposob go otrzymalem oraz porposili o jego podanie.

Pozdrawiam.

#36205 09/04/2003 02:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Tutaj kolega Franky poruszył temat wypłat z CB. No właśnie, czy ktoś robił wypłatę?

Na swojej witrynie CB informuje, że przelew międzynarodowy może być objęty opłatą. Interesuje mnie jak wysoka jest ta opłata?

Czy CB robi zwrot na kartę do wysokości depozytu?

#36206 11/04/2003 19:04
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Witam mam problem. I licze na szybka odpowiedz.Probuje zalozyc sobie konto w Centerbecie.Wszystko jest ok do momentu gdy wybieram ze bede wplacal za pomoca Visy mbanku.Co to jest za adres biiling??I drugi problem gdy podaje numer karty dostaje odpowiedz ze to bledny numer!!Moze trzeba wpisac tylko czesc numeru?? Nie wiem.Prosze o pomoc. I wlasnie jak z wyplatami?Acha czy skan trzeba wyslac za nim sie wplaci,czy pozniej?

#36207 11/04/2003 19:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Szczerze mówiąc nie wiem w jakim momencie należy im przesłać skany (nie mogę znaleźć szczegółów na stronie), ale jeśli chodzi o billing adres to należy wpisać adres gdzie przychodzi wyciąg z banku na tę kartę.

#36208 11/04/2003 19:40
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Dzieki Conrad.Ale mam jeszcze jeden problem.Jak podaje numer karty to zwraca mi ze zly numer!!A z karta wszystko ok.

#36209 11/04/2003 19:51
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
juz wszytko ok. I jeszcze jedno pytanko.Jak sprawa wyglada z wyplatami??

#36210 11/04/2003 20:02
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Witam,

Trochę dziwne wydaje się odrzucenie karty. Przecież jest to chyba karta Visa z 16-cyfrowym numerem? Jaki wyświetla się komunikat - czy chodzi o brak akceptacji czy system po prostu odrzuca liczbę cyfr?

Jeśli chodzi o wypłaty to podejrzewam, że trzeba to zrobić przelewem bądź czekiem. Osobiście mam konto bankowe w Australii tak więc w moim przypadku transakcje są tylko lokalne.

#36211 11/04/2003 22:33
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Juz wszytko ok. Mam pytanie jak z wyplatami,czy tak jak w GB ze depozyt ktory sie zlozylo zwracaja na karte? A czy obsluguje moneybookers?

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, latajaca_holenderka, kamel, burbon, Lukasz111, Sensei), 1,001 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1