|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Od niedawna w Centrebecie istnieje mozliwosc wplaty karta VISA ELECTRON INTELIGO, z pewnoscia ta informacja ucieszy wszystkich, ktorzy mieli problem z wplata do tego buka, a nie dysponowali karta VISA CLASSIC.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
czesc
Wlasnie ostatnio na centrebet rzucilo sie troche ludzi z polski(dlatego ze nie tylko maja szeroka oferte ale mozna grac tam Speedway Liga Polska ,E-Liga oraz 1 liga polska ! ) mniedzy innymi ja ,jak sie dowiedzialem od tomka ze mozna wplacic Inteligo VE , wiec ruszylem do akcji z pomoca kolegi(toomeq i ath-em co za to im dziekuje) bo z tymi wypelnieniami to nie jestem na topie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oczywiscie zalozeniem konta jak i wyslanie skanow(paszport, diwie strony karty inteligo oraz rachunku) bylo wszystko ok,jak sami napisali w emailu:
"Thank you for your first request to transfer funds from your Centrebet betting account.
We have received copies of your identification and credit card. These documents have been passed to the Accounts Department to verify. Your settlement should be processed on our next banking day.
Should you have any queries in relation to the above, please do not hesitate to contact us." i drugim: "Thank you for promptly supplying your identification. As these documents have now been verified, there will be no delay in processing your first settlement request.
The credit card details that you sent are not on file do you wish for these details to be entered on your betting account?"
No ale problem sie zaczol jak chcialem zrobic depozyt karta pare euro dla rozgladu a potem wieksza sume wplacic i oczywiscie po wpisaniu ostatnich 4 liczb karty i powielu probach i na rozne sposoby , caly cas wyswietla mi ze nie prawidlowe sa ostatnie cztery liczby -" Following errors occurred with your from : incorrect last digits."
Moze to jakis brak autoryzaci kart tak jak poprzednicy pisali...hmm...moze cos sie im znow odwidzilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Moe ktos mial taki problem? Wkazdym razie napisalem do nich emaila(meczac sie z jezykiem) ale narazie czekam na ich odpis. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70 |
Ja tez niedawno zakladalem u nich konto. Z tym ze wplacam do nich e-karta mBanku i wszystko jest OK.
Mozna pisac do nich maile po polsku.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał Mariusz W: [qb]Ja tez niedawno zakladalem u nich konto. Z tym ze wplacam do nich e-karta mBanku i wszystko jest OK.
Mozna pisac do nich maile po polsku.
Pozdrawiam.[/qb] To znaczy ze na Email: centrebet@centrebet.com ,moge pisac po polsku i bez problemu mi odpowiedza?? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70 |
Dokładnie.
Tylko w mailu musisz podać numer klienta, aby mogli sprawdzic z jakiego kraju jestes.
Pozdrawiam.
PS. Tez bylem zszkowany jak po rejestracji napisali mi maila w jezyku polskim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
C.D. mojego problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak sie okazalo Problem wynikal z mojej przyczynya mianowice centerbet odpisal mi w emailu ze nie dodalem karty i innych informacji dotyczacych karty na swojim koncie w centerbecie w opcji"Update Credit/Debit Card Details" ,oczywiscie odrazu to wszystko wpisalem czyli wypelnilem ten formularz w opcji"Update Credit/Debit Card Details" no i w koncu wszystko ruszylo jak trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))) No i depozyt dokonany bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i teraz spokojnie moge se pogrywac speedway <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) i nie tylko.. pozdro
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Można wplacac do nich depozyt przez e-kartę z mBanku? Jeśli mozna to trzeba im przeslac wyciąg ile sie ma pieniedzy na karcie? Czy jakies inne dokumenty zwiazane z posiadaniem e-karty?. Jak wiecie jakie napiszcie bede bardzo wdzieczny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 767 |
Witam
Mam pytanie czy do Centrebet.com mozna wplacac karta Kredyt Bank Maestro ??
Dzieki za odpowiedz
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kartą Maestro nie można nigdzie wpłacać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70 |
Oryginalnie wysłał [email]Abat@:<br[/email] />[qb]Można wplacac do nich depozyt przez e-kartę z mBanku? Jeśli mozna to trzeba im przeslac wyciąg ile sie ma pieniedzy na karcie? Czy jakies inne dokumenty zwiazane z posiadaniem e-karty?. Jak wiecie jakie napiszcie bede bardzo wdzieczny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Tak jak pisalem wczesniej w tym temacie mozna do nich wplacac karta mBanku. Trzeba wyslac do nich tylko scan tej karty (karta ta jest wydawana w postaci plastiku). Pozdrawiam Mariusz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
Czy jest pobierana jakaś prowizja przy wypłacie z CB??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Mariusz W: Trzeba wyslac do nich tylko scan tej karty (karta ta jest wydawana w postaci plastiku). I jak wyslales nie zwrocili Ci uwagi, ze 2 strona karty jest nieczytelna i, ze nie akceptuja wirtualnych kart VISA ?! (mimo udanego depozytu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2002
Posty: 70 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb] Oryginalnie wysłał Mariusz W: Trzeba wyslac do nich tylko scan tej karty (karta ta jest wydawana w postaci plastiku). I jak wyslales nie zwrocili Ci uwagi, ze 2 strona karty jest nieczytelna i, ze nie akceptuja wirtualnych kart VISA ?! (mimo udanego depozytu)[/qb] Zwrocili uwage na to ze na 2 stronie karty nie ma numeru CCV, i zapytali w jaki sposob go otrzymalem oraz porposili o jego podanie. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291 |
Tutaj kolega Franky poruszył temat wypłat z CB. No właśnie, czy ktoś robił wypłatę?
Na swojej witrynie CB informuje, że przelew międzynarodowy może być objęty opłatą. Interesuje mnie jak wysoka jest ta opłata?
Czy CB robi zwrot na kartę do wysokości depozytu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Witam mam problem. I licze na szybka odpowiedz.Probuje zalozyc sobie konto w Centerbecie.Wszystko jest ok do momentu gdy wybieram ze bede wplacal za pomoca Visy mbanku.Co to jest za adres biiling??I drugi problem gdy podaje numer karty dostaje odpowiedz ze to bledny numer!!Moze trzeba wpisac tylko czesc numeru?? Nie wiem.Prosze o pomoc. I wlasnie jak z wyplatami?Acha czy skan trzeba wyslac za nim sie wplaci,czy pozniej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Szczerze mówiąc nie wiem w jakim momencie należy im przesłać skany (nie mogę znaleźć szczegółów na stronie), ale jeśli chodzi o billing adres to należy wpisać adres gdzie przychodzi wyciąg z banku na tę kartę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Dzieki Conrad.Ale mam jeszcze jeden problem.Jak podaje numer karty to zwraca mi ze zly numer!!A z karta wszystko ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
juz wszytko ok. I jeszcze jedno pytanko.Jak sprawa wyglada z wyplatami??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Witam,
Trochę dziwne wydaje się odrzucenie karty. Przecież jest to chyba karta Visa z 16-cyfrowym numerem? Jaki wyświetla się komunikat - czy chodzi o brak akceptacji czy system po prostu odrzuca liczbę cyfr?
Jeśli chodzi o wypłaty to podejrzewam, że trzeba to zrobić przelewem bądź czekiem. Osobiście mam konto bankowe w Australii tak więc w moim przypadku transakcje są tylko lokalne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Juz wszytko ok. Mam pytanie jak z wyplatami,czy tak jak w GB ze depozyt ktory sie zlozylo zwracaja na karte? A czy obsluguje moneybookers?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|