|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
czyli w bonus balance będzie "0"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
konto miałem, kod nie działa nie zrażać się, za 3 razem zaskoczyło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
50 free spinów w deck the halls i wygrana 20E ogólnie, masakra nic nie dawała w tych spinach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 437
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 437 |
50 free spinów w deck the halls i wygrana 20E ogólnie, masakra nic nie dawała w tych spinach  jakie to kasyno?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
nie za friko te 50 free... tylko sam wygrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
mail z północy info o zamknięciu w lutym parkietu Betsson [ record.affiliatelounge.com] i na samym dole info o 3 darmowych euro tak więc inni tez powinni miec mail od Betsson [ record.affiliatelounge.com] ZDRAPKA 3 darmowe zakłady Euro!* Twój kod vouchera to: 4DKR2 ND6TH MYK35 * bonus jest dostępny do 28 lutego 2010 a kwota bonusu musi być obrócona 20 razy. Przyjęto kod vouchera i aktywowano bonus. Produkt: Bonus: 12,15PLN Wymagania dot. zakładów: Zakład 243,00PLN Kwota widoczna jest na Twoim koncie w . na zdrapkach za 2zł jak na razie +74zł może się uda coś więcej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
sam się dowiedziałem na czacie, odnośnie tego bonusu 15 euro to obrót x30, mam 120 e na koncie a do obrotu 194, jest szansa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336 |
Wie ktos jak wylaczyc wyskakujace komunikaty o turniejach na Diamondbet [ ads.mrgreen.com]? z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
mam pytanie zostało mi 1.10 EUR na Opoker [ ads.mrgreen.com] wyszedłem z pokera i automatycznie mi zabarało srodki z pokera zalogowałem sie ponownie i jest napisane ze moge przelac min 2 EUR jest jakis sposob zeby te 1.10 przelac na pokera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,730 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,730 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
wyjątkowo mi się farciło i po zrobieniu obrotu poszła niemała wypłata, teraz jestem ciekawy co wymyślą, że tej kasy nigdy nie ujrzę na MB, że promocja nie dla Polaków ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
wyjątkowo mi się farciło i po zrobieniu obrotu poszła niemała wypłata, teraz jestem ciekawy co wymyślą, że tej kasy nigdy nie ujrzę na MB, że promocja nie dla Polaków ? mowie oczywiscie o tym Royal vegas casino [ royalvegas.eu] gdzie dawali 15 euro free
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jesli nie zrobiles spina wiekszego niz 4,5 to chyba nie powinienes miec problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
jesli nie zrobiles spina wiekszego niz 4,5 to chyba nie powinienes miec problemow nie zrobilem, najwiekszy spin 75 coins, czyli 0,75 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
mail z północy info o zamknięciu w lutym parkietu Betsson [ record.affiliatelounge.com] i na samym dole info o 3 darmowych euro tak więc inni tez powinni miec mail od Betsson [ record.affiliatelounge.com] ZDRAPKA 3 darmowe zakłady Euro!* Twój kod vouchera to: 4DKR2 ND6TH MYK35 * bonus jest dostępny do 28 lutego 2010 a kwota bonusu musi być obrócona 20 razy. Przyjęto kod vouchera i aktywowano bonus. Produkt: Bonus: 12,15PLN Wymagania dot. zakładów: Zakład 243,00PLN Kwota widoczna jest na Twoim koncie w . na zdrapkach za 2zł jak na razie +74zł może się uda coś więcej  chyba tylko dla wybranych bo nic nie mam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
wyjątkowo mi się farciło i po zrobieniu obrotu poszła niemała wypłata, teraz jestem ciekawy co wymyślą, że tej kasy nigdy nie ujrzę na MB, że promocja nie dla Polaków ? mowie oczywiscie o tym Royal vegas casino [ royalvegas.eu] gdzie dawali 15 euro free spokojnie możesz czekać na kasę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
mail z północy info o zamknięciu w lutym parkietu Betsson [ record.affiliatelounge.com] i na samym dole info o 3 darmowych euro tak więc inni tez powinni miec mail od Betsson [ record.affiliatelounge.com] ZDRAPKA 3 darmowe zakłady Euro!* Twój kod vouchera to: 4DKR2 ND6TH MYK35 * bonus jest dostępny do 28 lutego 2010 a kwota bonusu musi być obrócona 20 razy. Przyjęto kod vouchera i aktywowano bonus. Produkt: Bonus: 12,15PLN Wymagania dot. zakładów: Zakład 243,00PLN Kwota widoczna jest na Twoim koncie w . na zdrapkach za 2zł jak na razie +74zł może się uda coś więcej  Dzięki za info bo olałem tego mejla:) Udało się obrócić i niezłą kwotę przelać na zakłady. Polecam zdrapkę champaigne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
wyjątkowo mi się farciło i po zrobieniu obrotu poszła niemała wypłata, teraz jestem ciekawy co wymyślą, że tej kasy nigdy nie ujrzę na MB, że promocja nie dla Polaków ? mowie oczywiscie o tym Royal vegas casino [ royalvegas.eu] gdzie dawali 15 euro free spokojnie możesz czekać na kasę napisz jak dostaniesz kasę... robisz u nich depozyt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|