Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
#361934 22/06/2005 07:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
No wczoraj byl udany w miare dzionek. Soderling mnie tylko zawiodl. Dzisiaj chyba pewniejsze meczyki sa do obstawienia.

Ja dzisiaj zagralem Ferrero, Safina, Denta oraz Gonzaleza...

Kursik jak na te mecze nawet nawet...wiec zycze powodzonka...

Pozdrawiam

Ja Tobie tez zycze powodzonka, bo będzie Ci bardzo, bardzo potrzebne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#361935 22/06/2005 07:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
No nie Fozzie fajny kupon do zagrania w druugą strone systemem 2/4 tongue

#361936 22/06/2005 08:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
Quote
No nie Fozzie fajny kupon do zagrania w druugą strone systemem 2/4 tongue

no tak ale wejda ci wtedy tylko dwa mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> trafisz porazki Safina i Denta, ale niestety Ferrero i Gonzo przody, ja doloze jeszcze do JCF i Fernando - Marka i Gimelstoba i jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#361937 22/06/2005 08:00
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Ja postawilem Kiefera , Ancica a do tego moj typ na dziś a mianowicie Ferrero po kursie ok 1.5 i AKO wyszlo 1.7 jakos i za 100 puscilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#361938 22/06/2005 08:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
Moj dzisiejszy TYP NO1 to BURGSMULLER po kursie kolo 2,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mysle ze rozjedzie Berdycha czecha:) (oby)

A co do Ferrera to nie bylbym taki pewny w 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lee tez cos gra i to calkiem niezle na trawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam i zycze wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#361939 22/06/2005 08:25
Dołączył: Jun 2005
Posty: 53
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 53
Ja sie chyba skusze jak wiekszosc osob na mecz
Philippoussis 2.73-1.42 Safin . Kurs na australijczyka jest bardzo dobry.Kto widzial wczoraj mecz ruska i taja widzial jak "ruchliwy" jest Safin.Co wy o tym myslicie?

#361940 22/06/2005 08:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
No nie Fozzie fajny kupon do zagrania w druugą strone systemem 2/4 tongue

A nawet 3/4, bo Ferrero, aż takim pewniakiem tez mi sie nie wydaje...

#361941 22/06/2005 08:39
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
Owszem.Kangur zaczoł rzeczywiście od niedawna coś grać i na ATP w Londynie odpadł z Rodickiem. Ostatnio też sobie dobre poczyniał a Mzarat od Australian Open nic nie gra tylko w Hamburgu doszedło do finały gdzie nie miał szans z Redererem..Postawić na Gracza Lepszego( Safina) czy będącego według mnie w lepszej formie(Pihipoo)..Ja bym dał 2 labo nie grał wogole w myśl zasady

,, Jedyną niespodzianką w sporcie, jest brak niespodzianek"

#361942 22/06/2005 09:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Ciezko cokoliwek dzis wybrac wiec znow spokojnie postawie spiesze sie na uczelnie wiec szybciutko:
Kiefer- Di Mauro 1 , mimo ze Kefir mial 5 setowke z Bennetau to uwazam ze spokojnie pojedzie Mauro .......
Ancic - Udomchoke 1 no comment Taj wraca do domu
Ferrero - Lee 1 , Lee wogole mnie nie przekonuje a Ferrereo rozjechal wilczka Delgado i nie wierze ze dzis polegnie pewna jedynka
Lopez- Sherwood 1 moim zdaniem czas Anglikow dobiegnie konca dzis Robin Hood i mozlwie ze dziadek Greg a jutro reszta ......
ako 1,84
stawka 7/10

#361943 22/06/2005 09:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Tymczasem w Expie właśnie poleciał kurs na Bjorkmana-wybieram,wiebieram sobie meczyki do sytemiku no i jak sie juz zdecydowałem biore sie za wysyłanie a tu info ze nie ma takiego meczyku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> - myslałem ze łajzy wogóle wycofali ale po kilku minutach mecz wrocił ale juz z kursem 1,99 przedtem był 2,11... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Tak wiec jaki z tego morał-trza sie spieszyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#361944 22/06/2005 09:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Witam. Nagle wszyscy stawiają na Marka Philippoussisa, a jakoś w 1 rundzie nikt nie był przekonany do niego jak grał z Beckiem. Powiem tak, Wy to jesteście przerzuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, oczywiście nie dosłownie. Wg. mnie jest to dziś najbardziej elektryzujące spotkanie dnia. Spotykają się dwaj doświadczeni zawodnicy, posiadający bombowy serwis. Ciężko coś tutaj wytypować. Marata nie będe brał po kursie 1.45, ale juz np.Marka mogę wziąść po kursie 2.3. Tak więc typuje Marka na zwycięzce tego pojedynku.

#361945 22/06/2005 09:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Może to bez sensu, ale miałem SEN, że Davydienko awansował do 3 rundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> POLECAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#361946 22/06/2005 09:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545
Likes: 11
Quote
Może to bez sensu, ale miałem SEN, że Davydienko awansował do 3 rundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> POLECAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Off top

Kuerten a nie snilo ci sie nic o Nakamurze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#361947 22/06/2005 09:38
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Dzisiaj cięzko

Berdych-Burgsmul. 1 1.65
F.Mayer-Verdasco 1 1.7
Gimelstob-Massu 1 1.61
Safin-Philipp. 1 1.57

Ferrero - H.T Lee 2 2.80

#361948 22/06/2005 09:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
w Pinnacle kurs na Gimelstoba 1,962 a jeszcze przed chwila 2..
Poszlo za drobne na Marka P. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W ostatnim turnieju Mark powedrowal az do połfinalu w Hertogenbosch, gdzie rozegral zaciety boj z Llordą, ja sie juz spalilem na Safinie w RG, mysle ze bedzie to 5setowa batalia obu doswiadczonych panow, a zdarzyc sie moze wszystko . 2/10

A co do meczu Gimelstoba z Massu to jzu sam nei wiem, jeszcze wczoraj chcialem typowac Massu, alechyba bedzie no bet.

Niech ten dzien przyniesie nam duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#361949 22/06/2005 09:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,185
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,185
Quote
Witam. Nagle wszyscy stawiają na Marka Philippoussisa, a jakoś w 1 rundzie nikt nie był przekonany do niego jak grał z Beckiem. Powiem tak, Wy to jesteście przerzuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, oczywiście nie dosłownie. Wg. mnie jest to dziś najbardziej elektryzujące spotkanie dnia. Spotykają się dwaj doświadczeni zawodnicy, posiadający bombowy serwis. Ciężko coś tutaj wytypować. Marata nie będe brał po kursie 1.45, ale juz np.Marka mogę wziąść po kursie 2.3. Tak więc typuje Marka na zwycięzce tego pojedynku.

Ja grałem Marka z Beckiem - łatwa kaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#361950 22/06/2005 09:56
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Dokładam jeszcze jeden mecz, a mianowicie :

Berdych, Tomas - Burgsmüller, Lars 1 @1.50 8/10

Talent kontra drewno? Wybieram talent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Oczywiście poza tym, nie wycofuję się z wcześniej zagranego Davydenki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#361951 22/06/2005 10:03
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Dzisiaj Safin wyje.ie z kasy polowe forum. Tenisisci tacy jak Safin czy Hewitt nie patrza na to czy boli ich kolanko czy paluszek. Moze zauwaza po meczu w szatni ze cos jest nie tak z ich zdrowiem. Dla mnie rusek da rade dzisiaj ale wazniejsze ze bedzie fajny meczyk do obejrzenia za 50zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

PS

Wie ktos moze jak nazywaly sie te potwory (ich przywodca byl Tołdi) z gumisiow?

#361952 22/06/2005 10:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
to mogły być ogry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ps. Tołdi nie był ich przywódcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#361953 22/06/2005 10:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
dzisiaj wygra BURGSMULLER

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1