|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
No wczoraj byl udany w miare dzionek. Soderling mnie tylko zawiodl. Dzisiaj chyba pewniejsze meczyki sa do obstawienia.
Ja dzisiaj zagralem Ferrero, Safina, Denta oraz Gonzaleza...
Kursik jak na te mecze nawet nawet...wiec zycze powodzonka...
Pozdrawiam Ja Tobie tez zycze powodzonka, bo będzie Ci bardzo, bardzo potrzebne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
No nie Fozzie fajny kupon do zagrania w druugą strone systemem 2/4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 283 |
No nie Fozzie fajny kupon do zagrania w druugą strone systemem 2/4  no tak ale wejda ci wtedy tylko dwa mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> trafisz porazki Safina i Denta, ale niestety Ferrero i Gonzo przody, ja doloze jeszcze do JCF i Fernando - Marka i Gimelstoba i jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
Ja postawilem Kiefera , Ancica a do tego moj typ na dziś a mianowicie Ferrero po kursie ok 1.5 i AKO wyszlo 1.7 jakos i za 100 puscilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562 |
Moj dzisiejszy TYP NO1 to BURGSMULLER po kursie kolo 2,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mysle ze rozjedzie Berdycha czecha:) (oby)
A co do Ferrera to nie bylbym taki pewny w 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lee tez cos gra i to calkiem niezle na trawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i zycze wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 53 |
Ja sie chyba skusze jak wiekszosc osob na mecz Philippoussis 2.73-1.42 Safin . Kurs na australijczyka jest bardzo dobry.Kto widzial wczoraj mecz ruska i taja widzial jak "ruchliwy" jest Safin.Co wy o tym myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
No nie Fozzie fajny kupon do zagrania w druugą strone systemem 2/4  A nawet 3/4, bo Ferrero, aż takim pewniakiem tez mi sie nie wydaje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721 |
Owszem.Kangur zaczoł rzeczywiście od niedawna coś grać i na ATP w Londynie odpadł z Rodickiem. Ostatnio też sobie dobre poczyniał a Mzarat od Australian Open nic nie gra tylko w Hamburgu doszedło do finały gdzie nie miał szans z Redererem..Postawić na Gracza Lepszego( Safina) czy będącego według mnie w lepszej formie(Pihipoo)..Ja bym dał 2 labo nie grał wogole w myśl zasady
,, Jedyną niespodzianką w sporcie, jest brak niespodzianek"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Ciezko cokoliwek dzis wybrac wiec znow spokojnie postawie spiesze sie na uczelnie wiec szybciutko: Kiefer- Di Mauro 1 , mimo ze Kefir mial 5 setowke z Bennetau to uwazam ze spokojnie pojedzie Mauro ....... Ancic - Udomchoke 1 no comment Taj wraca do domu Ferrero - Lee 1 , Lee wogole mnie nie przekonuje a Ferrereo rozjechal wilczka Delgado i nie wierze ze dzis polegnie pewna jedynka Lopez- Sherwood 1 moim zdaniem czas Anglikow dobiegnie konca dzis Robin Hood i mozlwie ze dziadek Greg a jutro reszta ...... ako 1,84 stawka 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
Tymczasem w Expie właśnie poleciał kurs na Bjorkmana-wybieram,wiebieram sobie meczyki do sytemiku no i jak sie juz zdecydowałem biore sie za wysyłanie a tu info ze nie ma takiego meczyku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> - myslałem ze łajzy wogóle wycofali ale po kilku minutach mecz wrocił ale juz z kursem 1,99 przedtem był 2,11... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Tak wiec jaki z tego morał-trza sie spieszyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Witam. Nagle wszyscy stawiają na Marka Philippoussisa, a jakoś w 1 rundzie nikt nie był przekonany do niego jak grał z Beckiem. Powiem tak, Wy to jesteście przerzuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, oczywiście nie dosłownie. Wg. mnie jest to dziś najbardziej elektryzujące spotkanie dnia. Spotykają się dwaj doświadczeni zawodnicy, posiadający bombowy serwis. Ciężko coś tutaj wytypować. Marata nie będe brał po kursie 1.45, ale juz np.Marka mogę wziąść po kursie 2.3. Tak więc typuje Marka na zwycięzce tego pojedynku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Może to bez sensu, ale miałem SEN, że Davydienko awansował do 3 rundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> POLECAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
Może to bez sensu, ale miałem SEN, że Davydienko awansował do 3 rundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> POLECAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Off top Kuerten a nie snilo ci sie nic o Nakamurze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Dzisiaj cięzko
Berdych-Burgsmul. 1 1.65 F.Mayer-Verdasco 1 1.7 Gimelstob-Massu 1 1.61 Safin-Philipp. 1 1.57
Ferrero - H.T Lee 2 2.80
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
w Pinnacle kurs na Gimelstoba 1,962 a jeszcze przed chwila 2.. Poszlo za drobne na Marka P. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W ostatnim turnieju Mark powedrowal az do połfinalu w Hertogenbosch, gdzie rozegral zaciety boj z Llordą, ja sie juz spalilem na Safinie w RG, mysle ze bedzie to 5setowa batalia obu doswiadczonych panow, a zdarzyc sie moze wszystko . 2/10
A co do meczu Gimelstoba z Massu to jzu sam nei wiem, jeszcze wczoraj chcialem typowac Massu, alechyba bedzie no bet.
Niech ten dzien przyniesie nam duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,185
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,185 |
Witam. Nagle wszyscy stawiają na Marka Philippoussisa, a jakoś w 1 rundzie nikt nie był przekonany do niego jak grał z Beckiem. Powiem tak, Wy to jesteście przerzuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, oczywiście nie dosłownie. Wg. mnie jest to dziś najbardziej elektryzujące spotkanie dnia. Spotykają się dwaj doświadczeni zawodnicy, posiadający bombowy serwis. Ciężko coś tutaj wytypować. Marata nie będe brał po kursie 1.45, ale juz np.Marka mogę wziąść po kursie 2.3. Tak więc typuje Marka na zwycięzce tego pojedynku. Ja grałem Marka z Beckiem - łatwa kaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
Dokładam jeszcze jeden mecz, a mianowicie :
Berdych, Tomas - Burgsmüller, Lars 1 @1.50 8/10
Talent kontra drewno? Wybieram talent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oczywiście poza tym, nie wycofuję się z wcześniej zagranego Davydenki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
Dzisiaj Safin wyje.ie z kasy polowe forum. Tenisisci tacy jak Safin czy Hewitt nie patrza na to czy boli ich kolanko czy paluszek. Moze zauwaza po meczu w szatni ze cos jest nie tak z ich zdrowiem. Dla mnie rusek da rade dzisiaj ale wazniejsze ze bedzie fajny meczyk do obejrzenia za 50zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
PS
Wie ktos moze jak nazywaly sie te potwory (ich przywodca byl Tołdi) z gumisiow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
to mogły być ogry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ps. Tołdi nie był ich przywódcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,562 |
dzisiaj wygra BURGSMULLER
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|