Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
#361994 22/06/2005 16:21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Monfils - Hrbaty 1 @2.51
Mój typ dnia na dzisiaj. Młody francuz przekonuje mnie do siebie. Jest to talent, gra z polotem, fantazją i przede wszystkiem jest fajterem. Mam zasade ze stawiam na graczy ktorzy lubia walczyc. A Hrbaty jak to Hrbaty ... wygral moze w karierze z 3 mecze na trawie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W 1 rudznie pokonal gladko strasznie slabego Sulniera czy jakos tak.
Po takim kursie grzechem bylobt nie sprobowac żabojada.

J.Johans.-Rusedski 2 @2
Anglik wydaje mi sie ze jest obecnie wl epszej formie, a zapotym po jego stronie stoi angielska publicznosc. Napewno mecz bedzie zaciety, 4 sety raczej napewno... moze byc nawet 5. Po takim kursie ... trzeba zagrac Anglika.

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#361995 22/06/2005 16:24
Dołączył: Jun 2005
Posty: 49
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 49
Quote
Quote
No wczoraj byl udany w miare dzionek. Soderling mnie tylko zawiodl. Dzisiaj chyba pewniejsze meczyki sa do obstawienia.

Ja dzisiaj zagralem Ferrero, Safina, Denta oraz Gonzaleza...

Kursik jak na te mecze nawet nawet...wiec zycze powodzonka...

Pozdrawiam

Ja Tobie tez zycze powodzonka, bo będzie Ci bardzo, bardzo potrzebne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

No i sie udalo. Czulem ze Ferrero troche sie pomeczy,ale ze wygra. I wszystko ladnie siadlo i zarobilem pare zlotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#361996 22/06/2005 16:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
T
TOM Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
Quote
Quote
ale dzis koles - zmnawca tenisa ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) kuponik w sts za 300 na safina denta safarowa hrbatego i ako mial za male toposzedl jeszce hewitta nojak dla mnei to wybral pewniaki oprocz tewgo dobil debalmi kobiet po 1,08 powiedzialem mu tylko powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

to musiał być zajebisty znawca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na razie to mu wchodzi więc taki głupi to on nie był

Bravo Marat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#361997 22/06/2005 19:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Quote
Ciezko cokoliwek dzis wybrac wiec znow spokojnie postawie spiesze sie na uczelnie wiec szybciutko:
Kiefer- Di Mauro 1 , mimo ze Kefir mial 5 setowke z Bennetau to uwazam ze spokojnie pojedzie Mauro .......
Ancic - Udomchoke 1 no comment Taj wraca do domu
Ferrero - Lee 1 , Lee wogole mnie nie przekonuje a Ferrereo rozjechal wilczka Delgado i nie wierze ze dzis polegnie pewna jedynka
Lopez- Sherwood 1 moim zdaniem czas Anglikow dobiegnie konca dzis Robin Hood i mozlwie ze dziadek Greg a jutro reszta ......
ako 1,84
stawka 7/10

jak to milo kolejny dzien na wimlbie do przodu kto skorzytsal ten bogaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#361998 22/06/2005 19:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Quote
Quote
Quote
ale dzis koles - zmnawca tenisa ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) kuponik w sts za 300 na safina denta safarowa hrbatego i ako mial za male toposzedl jeszce hewitta nojak dla mnei to wybral pewniaki oprocz tewgo dobil debalmi kobiet po 1,08 powiedzialem mu tylko powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

to musiał być zajebisty znawca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na razie to mu wchodzi więc taki głupi to on nie był

Bravo Marat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Chyba byl Glupi....Monfils - Hrbaty 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#361999 22/06/2005 19:59
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
Jutro proponuje tak
Coria-Malisse 2
Nalbadain-Kucera 1
Gasquet-Elsnerr 1
Garcia-Djokovic 2
Mirnyj-Rochus 1

A pewniaczki to Rodick i Johanson-pozdrawiam

#362000 22/06/2005 20:06
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
Nieoficjalne!!!!!!!!!!!!!
Dawidienko to krętacz i gra w zakłady i pewnie postawił na swoją przegraną bo on tak już nie raz zrobił!!!!!!!
dlatego pisałem zeby dać na słabego bjorkmana który w nasteonej rundzie poleci z hukiem!!!!!!!
Proponuje na jutro
Nalbadian-Kucera 1
Coria-Malisse 2
Garcia-Djokovic 2
Mirnyj-Rochus 1
i zwyciestwa Gasqueta i Rodicka

#362001 22/06/2005 20:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Quote
Nieoficjalne!!!!!!!!!!!!!
Dawidienko to krętacz i gra w zakłady i pewnie postawił na swoją przegraną bo on tak już nie raz zrobił!!!!!!!
dlatego pisałem zeby dać na słabego bjorkmana który w nasteonej rundzie poleci z hukiem!!!!!!!
Proponuje na jutro
Nalbadian-Kucera 1
Coria-Malisse 2
Garcia-Djokovic 2
Mirnyj-Rochus 1
i zwyciestwa Gasqueta i Rodicka

Stary skad ty sie wziales?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przeciez stawki Davidenko - Bjorkman bylo prawie po rowno 1.8 - 1.8 to ile by zyskal musialby naprawde grubo zagrac a chyba lepiej jakby przeszedl dalej i mial na SWOJA WPADKE calkiem wiekszy kurs i moze napisz cos wiecej o tych typach bo inaczej skieruj sie do PP Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#362002 22/06/2005 20:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 268
jestem niewinny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[quote] canas
He said that he was innocent.

"The matter of the positive is difficult. I don't know what happened. I've been over everything I've taken with my team and there is nothing, which is prohibited. I trust the system. I hope it's a mistake and nothing more.

"I've never looked to take anything extra or anything which isn't permitted to gain an advantage in tennis," added Canas who has also withdrawn from Wimbledon.

KEPT QUIET

Both newspapers said that the alleged positive test happened during the Acapulco ATP tournament in February in Mexico. The ATP said on Wednesday it could not confirm or deny the test.

"I've kept quiet for a long time because the ATP didn't allow me to speak," Canas said. "I don't know how the rumours started and I'm not interested. Now, I've got chance to speak and I want people to know from my own mouth."

He added: "I didn't want to go through this. I've never looked to take anything extra or anything which isn't permitted to gain an advantage in tennis. It's ugly and it's strange.

"In doping, there are a lot of medicines which give positive results but which are not drugs. A herb tea infusion can give a positive result."

Another high-profile player, Briton Greg Rusedski, also revealed last year he had given a positive test for nandrolone before the results were announced by the ATP.

The 1997 U.S. Open finalist later successfully argued that the ATP's own supplement drinks could have caused the result and he was exonerated.

Canas's compatriots Guillermo Coria and Mariano Puerta have been suspended in the past.

Coria was banned for seven months and fined $98,500 in 2001 after testing positive for nandrolone.

Puerta was suspended for nine months after he was found to have the banned substance clenbuterol in his system during a doping test at a tournament in Chile in 2003.

[quote]
dane za agncją reutersa, jak by kogoś interesowało to tu link
http://today.reuters.com/news/newsArticl...S-DOPING-DC.XML [today.reuters.com]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#362003 22/06/2005 20:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Qrwa mać kiedy na marsa ktoś w końcu wyekspediuje tych kolesi, których jedyną frajdą w życiu jest podanie tu że trafili kupon?... ech

Jutro bezproblemowo powinny przejść dalej młode wilczki. Zarówno rywale Nadala jak i Gaqueta mizerni i nie powinni im zagrozić. Nie wiem na ile poważnie Spadea potraktował mecz, ale miał tylko jedna szansę (zresztą niewykorzystaną) na przełamanie Nadala. Po za tym Nadal bardzo mało niewymuszonych błędów - jestem niezmiernie ciekaw jak sobie Rafael poradzi z kimś z wyższej półki ( szkoda że trafia w następnej rundzie na Rycha,żal że któryś z nich pojedzie tak szybko do domu )

Melzer chyba powinien odesłać do domu Caltrave, choc kurs niski to pewnie sie skusze do jakiegos combo.

Roddick zagra z Braccialim, i lepiej ten mecz omijać z daleka. Kurs na Roddicka 1,05 czy cos koło tego, a Bracciali pokazał że może być groźny.

Arthurs - Popp 1 - to mi sie podoba chyba najbarziej z jutrzejszych spotkań. Popp wygrał bo grał z kelnerem. Obaj popełniali ogromne ilości niewymuszonych błędów (Haehnel -41, Popp - 60). Druga sprawa do jeśli chodzi o takiego drawala jak Popp to oczekuje coś więcej po jego serwisie. A tak tylko 7 asów serwisowych w 4 setach, i aż 10 szans na przełamanie dla żabojada. Wczoraj Niemiec miał szcześcia bo rywal tych szans nie wykorzystywał, a Popp na 6 az 5 wykorzystanych. Wayne to stara wyga, serwis ma nienajgorszy - nie da tak dupy jak Francuz.

Lu -Tipsarevic 1 - no tutaj konsekwentnie wychodze z założenia ze Tipsi + grass= porazka. Lu waleczny, bardziej ograny na trawie powinno wystarczyć. A Tipsi niech dziękuje bogom za porażke Kefira.

Po za tym niby powinni wygrać ToJo, Nalbi i Coria, ale jakoś cos mi w tych spotkaniach nie pasuje. ToJo niedawno jakiś krecz zaliczył, a Coria gra z X-menem który jest dla mnie całkowitą zagadką i nigdy nie wiem w którą strone go obstawiać.

pozdr.

#362004 22/06/2005 20:54
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Typy na dzień 23.06.05

10/10

Mirnyi- Rochus 1
Bartoli- Craybas 1
Pietrowa- Beltrame 1
Dechy- Odonoghue 1

8/10

Dulko- Penneta 1
Zwonariewa- Peschke 2!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Stepanek- Murray 1

7/10
Djokovic- Garcia Lopez 2
Andrejew-Sanguinetti 1
Martinez- Brandi 2!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Srebotnik- Y.J.Cho 1
Danilidou-Granville 1
Novak- Santoro 1

Hmmm, to są moje typy na jutrzejszy dzien. Odpuszczam sobie takie mecze jak Sharpova itp po kursie 1.04 bo to nie ma sensu... Z tych wiekszych kursów polecam Peschke i Brandi, naprawde jak dla mnie za duze kursy na te zawodniczki. Jutro wyjda zwyciesko obie ze swoich pojedynków. Z panów zdecydowanie Mirnyi. Trzeba bedzie jeszcze puscic singla na Tima, jest w nieciekawej formie i jutro mozliwe ze pozegna sie ze swoim kochanym Wimmbledonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Kurs na Tursunowa ciekawy koło 5zł.

#362005 22/06/2005 20:58
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
http://www.mecz.org/ubbthreads/show...1561&an=0&page=0#1781561

Starego tematu nie blokuję ponieważ pojawiły się tu już typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#362006 22/06/2005 21:25
Dołączył: May 2005
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 502
Siema kozaki!Mam do was ogromną prośbe.Prawidziwi znawcy tenisa napiszcie mi swoje przemyślenia i sugestie na następujące mecze chce zagrać za większą stawke ale kursy po 1.1 mnie nie interesują bo nie raz sie na nich przejechałem.Co byście grali na następujące mecze prosze o analize i wasze przymyślenia będe bardzo wdzięczny.Bez waszej pomocy grałym tak:
Andreev-Sanguinet 1
Coria-Malisse 1
Arthurs-Popp 1
Novak-Santoro 1
Djokovic-Garcia L.2
Tipsarevic-Lu 2
Mirnyi-O.Rochus 1

Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo prosze o Wasze sugestie.Jutro dzień ojca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#362007 23/06/2005 08:51
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
Czesc.Moim zdaniem Coria-Mallise 2 bo Guihlermo jest typowym ziemniakiem a gra na trawie słabiutko.Poleci z Mallise!!!!!!!! Proponuje także Hennman-Tursunov 2 ale to za mało kase czesc

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,712 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,267
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1