|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Millenium proponuje 1.85 na Szwecje (1-2) w grupie. Stawiam ich na rowni z Polska, troche za nimi Niemcy. Kurs przesadzony, zespol bardzo dobry - pelen monolit. Niemcy beda mieli z nimi wielki problem. Polacy zreszta tez, chociaz naszym bedzie latwiej pokonac zoltych Wikingow. Ta trojka to ten sam level (moj 2 koszyk, gdybym ja ustalal kursy podmienilbym kursy na 1-2 Niemcow i Szwedow) :-) (pierwszy koszyk Francja i Chorwacja) Dunczycy to takie spoiwo, ktore moze trafic w cwierfinale na Francje i czesc. A co do zespolow z 2 levelu podlaczylbym Norwegie i Hiszpanie, ktora widze w polfinale (czyt. 4 miejsce w imprezie  1)Francja 2)Chorwacja 3)Szwecja/Polska (kwestia szczescia) 4)Hiszpania 5)Dania 6)Polska/Szwecja 7)Norwegia 8)Serbia Szwedzi w Naszej grupie niedoceniani, lepsi od Niemcow, w top2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Dom, samochód, nerke postawie, że dania nie trafi na Francje w ćwierfinale  Co do szwedów to się zgodze  . Ale napewno w 1-4 nie będzie razem Francji, Szweci/Polski i Hiszpani.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Dom, samochód, nerke postawie, że dania nie trafi na Francje w ćwierfinale  Co do szwedów to się zgodze  . Ale napewno w 1-4 nie będzie razem Francji, Szweci/Polski i Hiszpani. Nerki nie potrzebuje, Dom sie przyda. Jaki samochod? To wejde w ten zaklad. Takie glupie przeczucie, wcale nie niemozliwe. Francuzi jak juz zapewnia sobie awans moga odpuscic, ile to juz razy tak grano.. Jakbym wkleil liste wedlug bukmachera TTo by mnie pojechano  Tak ladnie na pewno nie bedzie i trzeba szukac lekkich niespodzianek. Chorwacja i Francja w top4 + rownie dobrze Polska + Hiszpania /badz/ Dania + Norwegia. wiec o braz beda sie bila (Dania,Norwegia,Szwecja,Hiszpania i Polska) kazda dwojka z tej 5 ma swoje szanse  btw: pamietacie srebrny medal na ms 2007? tez dawales nerke?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Dom, samochód, nerke postawie, że dania nie trafi na Francje w ćwierfinale  2 lata temu przeciez cwiercfinalow w ME nie bylo, ABCD -> E(A123B123)+F(C123D123) -> 1/2 E1:F2 + E2:F1 // 5m: E3:F3 // 7m: E4:F4 .. czy tak jest i tym razie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Dokładnie, Francja z Danią w 1/4 nie zagra bo ich nie bedzie. W pierwszym poście kliknij w rozkład jady i tam masz wszystko rozpisane. Nawet nie ma meczu o 7 miejsce. 1 i 2 miejsca awans do 1/2 fianłu a Ci co zajmią 3 miejsca w grupach glównych grają mecz o 5 miejsce. Visca el Barca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Chorwacja(-2,5)-Norwegia 1 po 1,93 na dobry początek widze , ponadto Polska lubi zawalić takie mecze jak ten z Niemcami więc tutaj po 2,5 raczej skłaniałbym się do pogrania naszych sąsiadów...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
W dzisiejszym wywiadzie dla Sportbild,Heiner Brand stawia sprawę jasno -"Polacy najgrozniejsi",i mam nadzieję ,że taki wyraz twarzy jutro po meczu jeszcze raz ujrzymy [Linked Image] [ img205.imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 273 |
przy tak wyrównanej stawce jakoś cieżko mi grać kursy poniżej 2.0 za to widze value w zakładzie Hiszpania miejsca 7-12 kurs 7,20 tobet ja to pobrałem mam nadzieje ze się da to ładnie skontrować. Noga juz im sie powinąć może z Czechami (tu mam też +5,5 tydz temu zagrane).no może jeszcze i Polsaka 7-12 miejsce 3,20 ,jak nie wejdzie to się pocieszymy lepszym wynikem naszych (oby z grupy wyszli), wydaje się też niezłym betem Dania -2,5 ht w pierwszym meczu ale kurs dziadowski 1,65
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
balonik napompowany husaria się rzuciła do grania Polaków dzięki czemu mamy 2,87 na Niemców i po takim kursie nie pozostaje mi nic innego jak zagrać pod prąd temu owczemu pędowi Na meczu Niemcy mogą się poczuć jak u siebie w domu około 7000 niemieckich kibiców ma wspierać ich szczypiornistów. Ostatnie porażki to nie efekt słabej formy a raczej ciężkich treningów , Niemcy to zawsze drużyna turniejowa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
A ja na dziś na start 2 betki 1. Niemcy dla mnie kurs na "szwabków" jest satysfakcjonujący i po prostu trzeba to zagrać bo to value czystej krwi  . 2. Chorwacja -2.5 - nie wiem czemu Norwedzy są upatrywani przec coponiktórych jako kandydat do namieszania w czołówce. Ani jakichś spektakularnych sukcesów, ani silnej ligi, dotego mecze przed mistrzostwami też bez jakichś specjalnych wyników które by mogły dawać do myślenia. Norwegia to szczypiorniak kobiet... facetom conieco brakuje do poziomu mistrzowskiego jaki na pewno reprezentują Chorwaci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
dobrze gdzies tam slyszalem ze Niemiaszki dzisiaj bez Glandorfa i Hensa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261 |
dobrze gdzies tam slyszalem ze Niemiaszki dzisiaj bez Glandorfa i Hensa? tylko bez Hensa, Glandorf jest w składzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
dobrze gdzies tam slyszalem ze Niemiaszki dzisiaj bez Glandorfa i Hensa? tylko bez Hensa, Glandorf jest w składzie W skladzie jest, bo pojechal na mistrzostwa z nadzieja ze bedzie gotowy do gry w nastepnej fazie mistrzostw, podobnie ma sie sprawa (tylko lepiej z M,Lijewskim :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
na Chorwację w sportingbecie nagle z 1,28 na 1,363 ;] ktoś może wie dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
na Chorwację w sportingbecie nagle z 1,28 na 1,363 ;] ktoś może wie dlaczego? na Szwecje w bet365 z 1.45 na 1.55? hmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Chorwaci już 1,49 w Pin , handi -2,5 2,07 wygląda kusząco  zobaczymy po naszm meczu narazie Helmuty tylko pograne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
1.7 Na Polske to już jednak przesada i nie opłacalne. Na dzisiaj jeszcze polecam tylko nie wiem czy już się nie pozmieniały kursy bo grałem rano.
Cupić over 5,5 gola 1.83 Expekt, 1.85 Tobet 2/10
Strzela karne, pare bramek z kontry, do tego pod znakiem zapytania brak innego strzelca Lackovica (może potwierdzony jego brak i dlatego skoczyły kursy na Chorwatów). Na MŚ średnio 6,6 bramek na mecz. To i z typowo overową Norwegią te 6 na lajcie wrzucić
Kaufman over 4,5. 1.72 LB 2/10 Przy nieobecności Glandorfa (choć to znak zapytania) i Hensa to on jest czołowym strzelecem drużyny, linia śmiesznie niska. 5 bramek na lajcie
I oba te kurs a Ako w bwin 2.80 2/10
Tłuczyński under 6,5 1,57 4/10 Tobet Mimo, że Tomek strzela karne to 7 bramek w meczu to rzadko on zdobywa. W ataku pozycyjnym jak raz trafi to będzie dobrze. Z niemcacmi strzeli ze 3 z karnych coś z kontry. Dla mnie max 5 bramek.
Jicha under 8,5 1.57 3/10 Tobet. Przy całym szacunku dla tego gracz z Hiszpanami będzie mu trudo przekorczyć tę linie, strzeli 3,4 bramki na początku i dostanie plastra.
Islandia - Serbia over 61,5 + Dania + Francja Ako 2.26 Tobet 3/10
Linia wysoka, ale to są typowe ekipy co grają szybkie ataki. Linia spokojnie do przeskoczenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Tak słabych Niemców jak wczoraj, to ja dawno nie widziałem. Nie umniejsza to oczywiście zwycięstwa, na które zasłużyliśmy. Bardzo podobał mi się Rosiński, który wprawdzie nie pograł sobie za dużo, ale zaimponował mi dynamiką i odwagą przy oddawaniu rzutów w końcówce. Miał też jedną fatalną stratę i niewykorzystaną "setkę", ale ogólnie bardzo dobry występ. Korol w końcówce pierwszej połowy rozstrzelał Niemców i martwi tylko to, że daliśmy Niemcom zbliżyć się na 2 bramki. Jakże dziwny mecz wczoraj Szwedów, którzy zdawałoby się kontrolują spotkanie ze Słoweńcami, a końcówka okazała się dla nich tragiczna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
Dzisiaj rozgrywane spotkania grupy C i D. Pierwszym typem, który już postawiłem jest under w meczu Słowenii Z Niemcami. Jak grają Niemcy mówić nie trzeba bo chyba każdy kto jest zainteresowany tymi mistrzostwami wczorajszy mecz oglądał. NA pochwały zasługuje przede wszystkim bramkarz Niemiec- Johannes Bitter, który zanotował 39 % skuteczności (17/44). W drugim spotkaniu naszej grupy padł dokładnie taki sam wynik jak w naszym meczu na korzyść Słoweńców, którzy do samego końca walczyli o 2 pkt. Szwedzi już po 5 minutach wygrywali 5:0, na przerwę schodzili z 5 bramkami przewagi (13:7; 20 bramek do połowy - tyle samo co w meczu Polski z Niemcami 12:8). Na pochwałę z drużyny Słowenii oprócz bramkarza- Gorazda ©kof (44%, 20/45) zasługują również Luka Zvizej (8 bramek na 10 oddanych strzałów) oraz prawoskrzydłowy Vid Kavticnik (7 bramek na 8 strzałów; w tym 7/7 z 7 m. ). Słoweńcy to nie Polacy, więc teoretycznie Bitter będzie miał łatwiejsze zadanie a Niemcy jak dla mnie słabi jak jasna cholera- nie wydaje mi się by w niespełna 24 h mogli dokonać aż takiej metamorfozy. Under 29.5 do połowy (1.9) & 58.5 (1.85) na koniec wydaje się ciekawym rozwiązaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Na dzis widze cos takiego: WEGRY-HISZPANIA 1 kurs 4.50 5/10 strasznie zdziwil mnie kurs na Wegrow, napewno nie dzili ich az taka roznica od Hiszpani. Wczoraj ladnie walczyli z badz co badz MS Francuzami, to dlaczego dzis nie moga pokusic sie o WIN w meczu z przecietna Hiszpania  Taki wysoki kurs to pobieram 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|