Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Millenium proponuje 1.85 na Szwecje (1-2) w grupie.
Stawiam ich na rowni z Polska, troche za nimi Niemcy. Kurs przesadzony, zespol bardzo dobry - pelen monolit.
Niemcy beda mieli z nimi wielki problem. Polacy zreszta tez, chociaz naszym bedzie latwiej pokonac zoltych Wikingow. Ta trojka to ten sam level (moj 2 koszyk, gdybym ja ustalal kursy podmienilbym kursy na 1-2 Niemcow i Szwedow) :-) (pierwszy koszyk Francja i Chorwacja) Dunczycy to takie spoiwo, ktore moze trafic w cwierfinale na Francje i czesc. A co do zespolow z 2 levelu podlaczylbym Norwegie i Hiszpanie, ktora widze w polfinale (czyt. 4 miejsce w imprezie smile
1)Francja
2)Chorwacja
3)Szwecja/Polska (kwestia szczescia)
4)Hiszpania
5)Dania
6)Polska/Szwecja
7)Norwegia
8)Serbia

Szwedzi w Naszej grupie niedoceniani, lepsi od Niemcow, w top2.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Dom, samochód, nerke postawie, że dania nie trafi na Francje w ćwierfinale tongue

Co do szwedów to się zgodze smile. Ale napewno w 1-4 nie będzie razem Francji, Szweci/Polski i Hiszpani.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by drfocus
Dom, samochód, nerke postawie, że dania nie trafi na Francje w ćwierfinale tongue

Co do szwedów to się zgodze smile. Ale napewno w 1-4 nie będzie razem Francji, Szweci/Polski i Hiszpani.
Nerki nie potrzebuje, Dom sie przyda. Jaki samochod? To wejde w ten zaklad. Takie glupie przeczucie, wcale nie niemozliwe. Francuzi jak juz zapewnia sobie awans moga odpuscic, ile to juz razy tak grano..
Jakbym wkleil liste wedlug bukmachera TTo by mnie pojechano wink
Tak ladnie na pewno nie bedzie i trzeba szukac lekkich niespodzianek. Chorwacja i Francja w top4 + rownie dobrze Polska + Hiszpania /badz/ Dania + Norwegia.
wiec o braz beda sie bila (Dania,Norwegia,Szwecja,Hiszpania i Polska) kazda dwojka z tej 5 ma swoje szanse wink

btw: pamietacie srebrny medal na ms 2007? tez dawales nerke?:)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by drfocus
Dom, samochód, nerke postawie, że dania nie trafi na Francje w ćwierfinale tongue
2 lata temu przeciez cwiercfinalow w ME nie bylo, ABCD -> E(A123B123)+F(C123D123) -> 1/2 E1:F2 + E2:F1 // 5m: E3:F3 // 7m: E4:F4 ..
czy tak jest i tym razie? smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Dokładnie, Francja z Danią w 1/4 nie zagra bo ich nie bedzie. W pierwszym poście kliknij w rozkład jady i tam masz wszystko rozpisane. Nawet nie ma meczu o 7 miejsce. 1 i 2 miejsca awans do 1/2 fianłu a Ci co zajmią 3 miejsca w grupach glównych grają mecz o 5 miejsce.

Visca el Barca wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Chorwacja(-2,5)-Norwegia 1 po 1,93 na dobry początek widze , ponadto Polska lubi zawalić takie mecze jak ten z Niemcami więc tutaj po 2,5 raczej skłaniałbym się do pogrania naszych sąsiadów...


Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
W dzisiejszym wywiadzie dla Sportbild,Heiner Brand stawia sprawę jasno -"Polacy najgrozniejsi",i mam nadzieję ,że taki wyraz twarzy jutro po meczu jeszcze raz ujrzymy

[Linked Image] [img205.imageshack.us]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 273
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 273
przy tak wyrównanej stawce jakoś cieżko mi grać kursy poniżej 2.0 za to widze value w zakładzie Hiszpania miejsca 7-12 kurs 7,20 tobet ja to pobrałem mam nadzieje ze się da to ładnie skontrować. Noga juz im sie powinąć może z Czechami (tu mam też +5,5 tydz temu zagrane).no może jeszcze i Polsaka 7-12 miejsce 3,20 ,jak nie wejdzie to się pocieszymy lepszym wynikem naszych (oby z grupy wyszli), wydaje się też niezłym betem Dania -2,5 ht w pierwszym meczu ale kurs dziadowski 1,65

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
balonik napompowany husaria się rzuciła do grania Polaków dzięki czemu mamy 2,87 na Niemców i po takim kursie nie pozostaje mi nic innego jak zagrać pod prąd temu owczemu pędowi wink

Na meczu Niemcy mogą się poczuć jak u siebie w domu około 7000 niemieckich kibiców ma wspierać ich szczypiornistów.

Ostatnie porażki to nie efekt słabej formy a raczej ciężkich treningów , Niemcy to zawsze drużyna turniejowa...




Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
A ja na dziś na start 2 betki smile

1. Niemcy dla mnie kurs na "szwabków" jest satysfakcjonujący i po prostu trzeba to zagrać bo to value czystej krwi smile .
2. Chorwacja -2.5 - nie wiem czemu Norwedzy są upatrywani przec coponiktórych jako kandydat do namieszania w czołówce. Ani jakichś spektakularnych sukcesów, ani silnej ligi, dotego mecze przed mistrzostwami też bez jakichś specjalnych wyników które by mogły dawać do myślenia. Norwegia to szczypiorniak kobiet... facetom conieco brakuje do poziomu mistrzowskiego jaki na pewno reprezentują Chorwaci.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
dobrze gdzies tam slyszalem ze Niemiaszki dzisiaj bez Glandorfa i Hensa?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 261
Originally Posted by bazyl
dobrze gdzies tam slyszalem ze Niemiaszki dzisiaj bez Glandorfa i Hensa?

tylko bez Hensa, Glandorf jest w składzie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by Navarro
Originally Posted by bazyl
dobrze gdzies tam slyszalem ze Niemiaszki dzisiaj bez Glandorfa i Hensa?

tylko bez Hensa, Glandorf jest w składzie
W skladzie jest, bo pojechal na mistrzostwa z nadzieja ze bedzie gotowy do gry w nastepnej fazie mistrzostw, podobnie ma sie sprawa (tylko lepiej z M,Lijewskim :-)

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
na Chorwację w sportingbecie nagle z 1,28 na 1,363 ;] ktoś może wie dlaczego?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by Paweł
na Chorwację w sportingbecie nagle z 1,28 na 1,363 ;] ktoś może wie dlaczego?
na Szwecje w bet365 z 1.45 na 1.55? hmm

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Chorwaci już 1,49 w Pin , handi -2,5 2,07 wygląda kusząco wink zobaczymy po naszm meczu narazie Helmuty tylko pograne

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
1.7 Na Polske to już jednak przesada i nie opłacalne. Na dzisiaj jeszcze polecam tylko nie wiem czy już się nie pozmieniały kursy bo grałem rano.

Cupić over 5,5 gola 1.83 Expekt, 1.85 Tobet 2/10

Strzela karne, pare bramek z kontry, do tego pod znakiem zapytania brak innego strzelca Lackovica (może potwierdzony jego brak i dlatego skoczyły kursy na Chorwatów). Na MŚ średnio 6,6 bramek na mecz. To i z typowo overową Norwegią te 6 na lajcie wrzucić

Kaufman over 4,5. 1.72 LB 2/10
Przy nieobecności Glandorfa (choć to znak zapytania) i Hensa to on jest czołowym strzelecem drużyny, linia śmiesznie niska. 5 bramek na lajcie

I oba te kurs a Ako w bwin 2.80 2/10

Tłuczyński under 6,5 1,57 4/10 Tobet
Mimo, że Tomek strzela karne to 7 bramek w meczu to rzadko on zdobywa. W ataku pozycyjnym jak raz trafi to będzie dobrze. Z niemcacmi strzeli ze 3 z karnych coś z kontry. Dla mnie max 5 bramek.

Jicha under 8,5 1.57 3/10 Tobet. Przy całym szacunku dla tego gracz z Hiszpanami będzie mu trudo przekorczyć tę linie, strzeli 3,4 bramki na początku i dostanie plastra.

Islandia - Serbia over 61,5 + Dania + Francja Ako 2.26 Tobet 3/10

Linia wysoka, ale to są typowe ekipy co grają szybkie ataki. Linia spokojnie do przeskoczenia

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Tak słabych Niemców jak wczoraj, to ja dawno nie widziałem. Nie umniejsza to oczywiście zwycięstwa, na które zasłużyliśmy. Bardzo podobał mi się Rosiński, który wprawdzie nie pograł sobie za dużo, ale zaimponował mi dynamiką i odwagą przy oddawaniu rzutów w końcówce. Miał też jedną fatalną stratę i niewykorzystaną "setkę", ale ogólnie bardzo dobry występ. Korol w końcówce pierwszej połowy rozstrzelał Niemców i martwi tylko to, że daliśmy Niemcom zbliżyć się na 2 bramki.
Jakże dziwny mecz wczoraj Szwedów, którzy zdawałoby się kontrolują spotkanie ze Słoweńcami, a końcówka okazała się dla nich tragiczna.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Dzisiaj rozgrywane spotkania grupy C i D.
Pierwszym typem, który już postawiłem jest under w meczu Słowenii Z Niemcami. Jak grają Niemcy mówić nie trzeba bo chyba każdy kto jest zainteresowany tymi mistrzostwami wczorajszy mecz oglądał. NA pochwały zasługuje przede wszystkim bramkarz Niemiec- Johannes Bitter, który zanotował 39 % skuteczności (17/44). W drugim spotkaniu naszej grupy padł dokładnie taki sam wynik jak w naszym meczu na korzyść Słoweńców, którzy do samego końca walczyli o 2 pkt. Szwedzi już po 5 minutach wygrywali 5:0, na przerwę schodzili z 5 bramkami przewagi (13:7; 20 bramek do połowy - tyle samo co w meczu Polski z Niemcami 12:8). Na pochwałę z drużyny Słowenii oprócz bramkarza- Gorazda ©kof (44%, 20/45) zasługują również Luka Zvizej (8 bramek na 10 oddanych strzałów) oraz prawoskrzydłowy Vid Kavticnik (7 bramek na 8 strzałów; w tym 7/7 z 7 m. ).
Słoweńcy to nie Polacy, więc teoretycznie Bitter będzie miał łatwiejsze zadanie a Niemcy jak dla mnie słabi jak jasna cholera- nie wydaje mi się by w niespełna 24 h mogli dokonać aż takiej metamorfozy.
Under 29.5 do połowy (1.9) & 58.5 (1.85) na koniec wydaje się ciekawym rozwiązaniem.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Na dzis widze cos takiego:

WEGRY-HISZPANIA 1 kurs 4.50 5/10

strasznie zdziwil mnie kurs na Wegrow, napewno nie dzili ich az taka roznica od Hiszpani. Wczoraj ladnie walczyli z badz co badz MS Francuzami, to dlaczego dzis nie moga pokusic sie o WIN w meczu z przecietna Hiszpania smile Taki wysoki kurs to pobieram smile

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, $-man, betowiec, bukma, poozon, rymoholik, aker, Akhu), 2,326 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1