Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#36212 12/04/2003 16:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Wyplacal ktos juz pieniadze z tego buka?? Sa wiarygodni? I jak wyplacaja na karte czy bezposrednio na konto?

Bonus: Unibet
#36213 12/04/2003 17:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Moneybookers na pewno nie obsługują. Jeśli chcesz dokonać wypłaty to na ich stronach widnieje tylko info o przelewie bankowym. Nie ma chyba innego sposobu.

Jeśli chodzi o Australię to z tego co wiem to buki z tego kraju nie wypłacają pieniędza na kartę (nawet do wysokości depozytu).

Co do wiarygodności to nie ma się czym przejmować - Centrebet to potężna firma z klientami na całym świecie.

#36214 12/04/2003 17:21
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Czyli przelewaja pieniadze na konto? To ciekawe jak jest prowizja?

#36215 12/04/2003 17:38
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Wlasnie przegladam ich oferte i jestem pod ogromnym wrazeniem ich bogatej oferty!!Czemu nikt wczesniej nic o nich nie mowil. A na maile odpowiadaj w ciagu godziny!! I na samym poczatku maja juz duzgeo plusa u mnie. Pora zabierac kase z GB i przenosic do Centerbetu.Tylko wciaz martwia mnie te przelewy bezposrednio na konto.Jesli COnrad moglbys dokladnie sie dowiedziec jak to wyglada bylbym Ci bardzo wdzieczny!!

#36216 12/04/2003 17:51
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]Wlasnie przegladam ich oferte i jestem pod ogromnym wrazeniem ich bogatej oferty!!Czemu nikt wczesniej nic o nich nie mowil. A na maile odpowiadaj w ciagu godziny!! I na samym poczatku maja juz duzgeo plusa u mnie. Pora zabierac kase z GB i przenosic do Centerbetu.Tylko wciaz martwia mnie te przelewy bezposrednio na konto.Jesli COnrad moglbys dokladnie sie dowiedziec jak to wyglada bylbym Ci bardzo wdzieczny!![/qb]
Nie ma się o co martwic.
:zobacz:
Wprawdzie ponosi się pewne koszty manipulacyjne ale wypłaty są przeprowadzane bardzo solidnie (po małym wsparciu mailowym przy wstukaniu kwoty w niedzielny wieczór,na konice PKO BP była on we...wtorek rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#36217 12/04/2003 17:53
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Bardzo dziekuje DJ SOSNA za szybka odpowiedz!!

#36218 12/04/2003 18:27
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Kosztami manipulacyjnymi nazywasz S.O.S.na 60$... Dwa Światy! (na polsacie ofcourse) (osobiscie nie robilem wyplaty bo konto mam od kwietnia specjalnie na zuzel zalozone ale info jest prawdziwe)

#36219 12/04/2003 18:44
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
60$ !!! O kurcze to duzo!! Moze sa jakies inne metody wyplaty?

#36220 12/04/2003 19:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Mankiet tzn np. jak wyplaczasz 50$ to ci przyjdzie powiedzmy na konto z 42$. Ale jak wyplacasz juz rzedu kilku stowek to niestety jest drozej. (duzo drozej)

#36221 12/04/2003 19:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Szakal to ile % pobieraja prowizji?? To jest dla mnie najwazniejsze!

#36222 12/04/2003 19:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Z tego co wiem: Oni nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja nie moge sie dokladnie do tego ustosunkować bowiem nie robilem wyplaty z Cb a jedynie bazuje na wiarygodnej informacji. Czesc sumy ginie dlatego poniewaz zjadaja je operacje miedzybankowe i dlatego dochodzi do nas uszczuplona kwota.

#36223 12/04/2003 21:03
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie powinno być znaczącej różnicy między wypłatą $50 a $500. Przelew to przelew, i płacisz głównie za operację. Z moich doświadczeń wynika, że dopiero od kilku tysięcy opłata wzrasta, i to tylko o około $10-20.

Ogólnie taki przelew powinien kosztować około $25-35. Można też próbować dokonać "transfer zysku" poprzez przegranie w C'becie a odebraniu wygranej w innym buku.

#36224 12/04/2003 23:36
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Też byłem zachwycony jak zobaczyłem ofertę Centrebet.com, jednak niejasność co do wysokości opłat za przelew troszkę mnie zraziła. Co innego jak Canbet twierdzi, że wypłaty poniżej 400$ mogą zostać obciążone kwotą 30$, a co innego jak ktoś nie podaje sumy. Wówczas nie wiem czego się spodziewać.

Natomiast zauważyłem, że równie świetny jest Sportingbet.com i ma bardzo dobre kursy oraz szeroką ofertę. Do tego nie biorą prowizji od depozytu oraz możesz wypłacić na kartę dowolną kwotę (jak w Hillu). Chyba założę tam konto.

#36225 14/04/2003 16:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Witam to jak jest naprawde z tymi wplatami do centerbetu,Chce wplacic za pomoc mkarty.na stronach mecz.pl jest napisane ze oni przeliczaja walute na dolary australijskie!!A przeciez ja wybralem ze bede operowal na euro.I nie wiecie jaki % pobiera mbank przy wyplatach z australii?

#36226 14/04/2003 16:43
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Według informacji na ich stronie wpłaty kartą kredytową są dokonywane w walucie jaką zaznaczyłeś przy otwarciu konta... ale w niektóych przypadkach ("poza kontrolą firmy...") transakcje może być wykonana w AUD.

Jeśli chodzi o wypłaty to przy przelewie możesz się spodziewać ok. $20 z ich strony (jeśli obciążają grasza swoimi kosztami, ale o tym nic nie piszą na stronie...), oraz pewnie $5-10 ze strony mBanku (chyba, że Centrebet weźmie cały koszt przelewu na siebie).

Tak mniej więcej to szacuję. Jeśli ktoś dokonał już wypłaty z Centrebet na konto w Polsce to niech da znać.

#36227 15/04/2003 00:41
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
mBank nie bierze opłat za przelewy z zagranicy.

#36228 16/04/2003 21:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Witam wyplacilem czesc srodkow z Cb bo ciasno bylo i ani jedna informacja sie nie sprawdzila nt. przelewow ponioszonych przez uczestnika zakladow.

Prowizja 0% Tyle ile wyplacilem tyle jest na koncie. mBank przeliczyl dolca po 3.89

#36229 16/04/2003 21:20
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czyli w całości pokrywają koszty transferu. Dobra informacja, dzięki za info.

#36230 16/04/2003 21:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Conrad mozliwe ze jest to zalezne od mbanku ktory jak ktos wspomnial nie pobiera prowizji za wplywy zagranicy.

#36231 16/04/2003 21:57
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, oczywiście, ale miło też ze strony C'betu, że pokrywają koszt przelewu ze swojej strony (dla przykładu Neteller "przerzuca" wszystko na odbiorcę).

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,644 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,268
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1