|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Wyplacal ktos juz pieniadze z tego buka?? Sa wiarygodni? I jak wyplacaja na karte czy bezposrednio na konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Moneybookers na pewno nie obsługują. Jeśli chcesz dokonać wypłaty to na ich stronach widnieje tylko info o przelewie bankowym. Nie ma chyba innego sposobu.
Jeśli chodzi o Australię to z tego co wiem to buki z tego kraju nie wypłacają pieniędza na kartę (nawet do wysokości depozytu).
Co do wiarygodności to nie ma się czym przejmować - Centrebet to potężna firma z klientami na całym świecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Czyli przelewaja pieniadze na konto? To ciekawe jak jest prowizja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Wlasnie przegladam ich oferte i jestem pod ogromnym wrazeniem ich bogatej oferty!!Czemu nikt wczesniej nic o nich nie mowil. A na maile odpowiadaj w ciagu godziny!! I na samym poczatku maja juz duzgeo plusa u mnie. Pora zabierac kase z GB i przenosic do Centerbetu.Tylko wciaz martwia mnie te przelewy bezposrednio na konto.Jesli COnrad moglbys dokladnie sie dowiedziec jak to wyglada bylbym Ci bardzo wdzieczny!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał mankiet: [qb]Wlasnie przegladam ich oferte i jestem pod ogromnym wrazeniem ich bogatej oferty!!Czemu nikt wczesniej nic o nich nie mowil. A na maile odpowiadaj w ciagu godziny!! I na samym poczatku maja juz duzgeo plusa u mnie. Pora zabierac kase z GB i przenosic do Centerbetu.Tylko wciaz martwia mnie te przelewy bezposrednio na konto.Jesli COnrad moglbys dokladnie sie dowiedziec jak to wyglada bylbym Ci bardzo wdzieczny!![/qb] Nie ma się o co martwic. :zobacz: Wprawdzie ponosi się pewne koszty manipulacyjne ale wypłaty są przeprowadzane bardzo solidnie (po małym wsparciu mailowym przy wstukaniu kwoty w niedzielny wieczór,na konice PKO BP była on we...wtorek rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Bardzo dziekuje DJ SOSNA za szybka odpowiedz!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Kosztami manipulacyjnymi nazywasz S.O.S.na 60$... Dwa Światy! (na polsacie ofcourse) (osobiscie nie robilem wyplaty bo konto mam od kwietnia specjalnie na zuzel zalozone ale info jest prawdziwe)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
60$ !!! O kurcze to duzo!! Moze sa jakies inne metody wyplaty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Mankiet tzn np. jak wyplaczasz 50$ to ci przyjdzie powiedzmy na konto z 42$. Ale jak wyplacasz juz rzedu kilku stowek to niestety jest drozej. (duzo drozej)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Szakal to ile % pobieraja prowizji?? To jest dla mnie najwazniejsze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Z tego co wiem: Oni nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja nie moge sie dokladnie do tego ustosunkować bowiem nie robilem wyplaty z Cb a jedynie bazuje na wiarygodnej informacji. Czesc sumy ginie dlatego poniewaz zjadaja je operacje miedzybankowe i dlatego dochodzi do nas uszczuplona kwota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie powinno być znaczącej różnicy między wypłatą $50 a $500. Przelew to przelew, i płacisz głównie za operację. Z moich doświadczeń wynika, że dopiero od kilku tysięcy opłata wzrasta, i to tylko o około $10-20.
Ogólnie taki przelew powinien kosztować około $25-35. Można też próbować dokonać "transfer zysku" poprzez przegranie w C'becie a odebraniu wygranej w innym buku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291 |
Też byłem zachwycony jak zobaczyłem ofertę Centrebet.com, jednak niejasność co do wysokości opłat za przelew troszkę mnie zraziła. Co innego jak Canbet twierdzi, że wypłaty poniżej 400$ mogą zostać obciążone kwotą 30$, a co innego jak ktoś nie podaje sumy. Wówczas nie wiem czego się spodziewać.
Natomiast zauważyłem, że równie świetny jest Sportingbet.com i ma bardzo dobre kursy oraz szeroką ofertę. Do tego nie biorą prowizji od depozytu oraz możesz wypłacić na kartę dowolną kwotę (jak w Hillu). Chyba założę tam konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Witam to jak jest naprawde z tymi wplatami do centerbetu,Chce wplacic za pomoc mkarty.na stronach mecz.pl jest napisane ze oni przeliczaja walute na dolary australijskie!!A przeciez ja wybralem ze bede operowal na euro.I nie wiecie jaki % pobiera mbank przy wyplatach z australii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Według informacji na ich stronie wpłaty kartą kredytową są dokonywane w walucie jaką zaznaczyłeś przy otwarciu konta... ale w niektóych przypadkach ("poza kontrolą firmy...") transakcje może być wykonana w AUD.
Jeśli chodzi o wypłaty to przy przelewie możesz się spodziewać ok. $20 z ich strony (jeśli obciążają grasza swoimi kosztami, ale o tym nic nie piszą na stronie...), oraz pewnie $5-10 ze strony mBanku (chyba, że Centrebet weźmie cały koszt przelewu na siebie).
Tak mniej więcej to szacuję. Jeśli ktoś dokonał już wypłaty z Centrebet na konto w Polsce to niech da znać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
mBank nie bierze opłat za przelewy z zagranicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Witam wyplacilem czesc srodkow z Cb bo ciasno bylo i ani jedna informacja sie nie sprawdzila nt. przelewow ponioszonych przez uczestnika zakladow.
Prowizja 0% Tyle ile wyplacilem tyle jest na koncie. mBank przeliczyl dolca po 3.89
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czyli w całości pokrywają koszty transferu. Dobra informacja, dzięki za info.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Conrad mozliwe ze jest to zalezne od mbanku ktory jak ktos wspomnial nie pobiera prowizji za wplywy zagranicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, oczywiście, ale miło też ze strony C'betu, że pokrywają koszt przelewu ze swojej strony (dla przykładu Neteller "przerzuca" wszystko na odbiorcę).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|