Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#36232 16/04/2003 22:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Jaki bank również nie pobiera nic za przelew z zagranicy i jednocześnie oferuje konto dolarowe?

Bonus: Unibet
#36233 16/04/2003 22:59
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
ING BANK SLASKI na 100%

#36234 17/04/2003 19:15
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
1.czy centrebecie robi tak jak np Betandwin że zamyka konto jak ktoś za dużo wygrywa?
2.Czy robią problemy jak gra tam ktoś minimalne kursy za bardzo duże stawki?

#36235 17/04/2003 20:34
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z mojego doświadczenia przynajmniej...

1. Nie
2. Nie

Tak z ciekawości czy znasz buka, który nie lubi jak klient gra dużą stawkę po minimalnym kursie?

#36236 21/04/2003 04:07
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Conrad dzięki za odpowiedź

A co do pytania...
W takim razie dlaczego w niektórych bukach mozna grać poszczególne mecze tylko np w 3 lub 5 komb?

#36237 21/04/2003 04:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Zauważ w jakich, buehehehe...

#36238 23/04/2003 16:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Mam konto w Inteligo, a przeczytałem wyżej że Centrebet nie wypłaca pieniędzy na kartę tylko przelewem. Nie bardzo się orientuję w tematach bankowych więc mam pytanie: jak ewentualnie mam wypłacić od nich pieniądze? Czy dojdą na konto w Inteligo?

#36239 23/04/2003 17:27
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Tak.

#36240 23/04/2003 21:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Moj nr gg 1043950. Jesli ktos bedzie mial ochotę pomoc mi w zarejestrowaniu sie do CB prosze o kontakt. Z gory dziekuje.

P.S
Najlepiej jak najszybciej.

#36241 23/04/2003 23:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Bardzo bym prosil o podanie inf. na temat :

1) jesli wypłacam pieniadze z CB na VE z PKO jaki jest procent pobierany przez CB, bank , a moze jeszcze inne instytucje. ( czyli o ile dostane mniej niz wygralem.)

2) Skan dokumentow jest potrzebny tylko do wypłaty czy do rozpoczecie gry.

#36242 24/04/2003 00:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Z tego co tu się ostatnio mówiło wynika, że Centrebet pokrywa swoje koszta bankowe przy wypłacie, więc "problemem" jest najwyżej twój bank. Inteligo chyba ma jakies prowizje, w przeciwieństwie do mBanku?

#36243 24/04/2003 00:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Inteligo , mbank maja jakies prowizje? Jak maja to jakie?

#36244 24/04/2003 01:54
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
mBank nie pobiera prowizji za przychodzące przelewy zagraniczne. Jak z Inteligo, to nie wiem.

#36245 24/04/2003 03:03
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
W Inteligo jeśli przelew jest w złotówkach to nie pobierają prowizji (miałem tak przy wypłacie z expektu, kasa szła z Londynu). Jeśli przelew jest w walucie zagranicznej to pobierają prowizje 11 PLN.

#36246 24/04/2003 20:14
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Ludzie pomóżcie!!! Zakładam konto i nie wiem co mam wpisać w:
1.CV2 Number (3 digits)
2.Issue Number
3.Issue Date
4.Billing Address Line 1 i 2
5.Billing itd (to są dane banku? jeśli tak to w przypadku Inteligo mam podać adres korespondencyjny do nich czy jakiś inny np adres PKO BP?)
Błagam o pomoc!!!

#36247 24/04/2003 20:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Luke 66 czyli jak wypłacam z centrebetu w wlucie EURO to mam zaplacic 11 zł? ILe zapłace, zależy od wygranej czy jest stała opłata?

#36248 24/04/2003 20:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Pomocy!!!

#36249 24/04/2003 23:10
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Nie wiem czy ten buk jeszcze kiedykolwiek ujrzy moje pieniądze... O godz 18:49 zrobiłem depozyt i chciałem obstawić mecze ligi i pucharu Danii, które zaczynają się od 19:00. Tymczasem otrzymałem informacje "serwis chilowo nieczynny" i tak na 15 minut... Jak nie trudno policzyć, nie zdążyłem obstawić tych spotkań.

Wielki minus dla CB za powyższy numer.

#36250 25/04/2003 18:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gra ktoś w centrebecie Visą Electron. Jeśli tak dacjcie znac. Prosze. gg 1043950

#36251 26/04/2003 06:35
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
DUZY +

Obstawilem mecz dzisiaj mojim zdaniem pewny poniewazd druzyna ktora grala walczy o Play Off i oczywiscie wygrala!!! 33-30 tak bylo podane na oficjalnej stronie ligi oraz innej stonie a ja wchodze na konto i widze Loss 33-33 szok, odrazu email donich!!!
o to email:

Przemyslaw

Thank you for your email.

This result has been corrected

I hope the above information has addressed your query, however, should our
response to your email not fully explain any questions you may have, or if
you have additional questions please do not hesitate to make further
contact via [email][email protected].<br[/email] />
Centrebet is dedicated to providing our clients with quality customer
service.

Yours sincerely,

Rebecca
Centrebet

Centaur Client Id:

Hallo

Name:Przemyslaw
Surename XXXXXXXX
ID Client: XXXXXXXX
Email:XXXXXXX

Lost
Swiss - Men's Nationalliga - GRASSHOPPER- CLUB ZÜRICH v TV SUHR - Draw
Option - GRASSHOPPER-CLUB ZÜRICH Win
1.25 300.00 0.00
DRAW 33 - 33 (Lost)

Bad result has been validated , As I have result checked on other internet
,And it totals :GRASSHOPPER- CLUB ZÜRICH v TV SUHR 33-30 !!!

http://www.swisstxt.ch/index2.php?pageno=221&channel=SF1 -Handball result
and
Official part :www.swisshandball.ch
So, please, about correction of result.

No duzy plus dlanich za tak blyskawiczna odpowiedz ,az sie nie spodziewalem trawlo to z 10minut cos im tam nabredzilem po angielsku ale zrozumieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W kazdym razie bylo by lepiej aby na przyszlosc sie nie mylili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1