|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Connecticut @ Los Angeles 10:30pm
Gospodarz po prawej. Czas amerykański.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Wg. mnie najwyższy czas na to aby koszykarki z Connecticut przegrały bo mają serie 7 wygranych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Los angeles jest groźne u siebie ale czy dzis wygra tego niewiem...dla mnie dzisiejszy mecze jest "no bet" i dlatego niepokusze sie o żadne typowanie..
pozdrówka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 217 |
To dzisiejsze spotkanie trzeba doglębnie przeanalizować. Kurs na Connecticut Sun w Pinnacle 2.79! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />, a zawodniczki słoneczka są przecież na dlugo trwającej fali i nic się nie stanie, jeżeli przedłużą ją o jedno spotkanie. Wg mnie warto zaryzykować ml, ale z drugiej strony Sparks...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 217 |
Zobaczymy jak wypadnie moj debiut w typowaniu wnba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Kursy na Connecticut maleją, ale zdąrzyłem wysłać po 2.65 w GB. Dzisiejszy mecz jest trudny do wytypowania, ponieważ grają równorzędne drużyny, a ich H2H jest podobne. Sparks bez dobrej strzelczyni Mwadi Mabik'i, a kurs na Sun powyżej 2.5 jest warty ryzyka. Zagram też over 145.5 dlatego, że obie team'y należą do czołówki wnba pod względem zdobywanch punktów. Jednak gram to spotkanie lajtowo, dla ew. satysfakcji z wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podsumowując:
#1 Los Angeles - Connecticut --> [2] --> 2.65 #2 Connecticut - Los Angeles (u145.5/o145.5) --> [2] --> 1.90
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 217 |
Podsumowując: [color:"green"] #1 Los Angeles - Connecticut --> [2] --> 2.65 70-90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> #2 Connecticut - Los Angeles (u145.5/o145.5) --> [2] --> 1.90 160pts <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> [/color] [color:"black"] Debiut wymarzony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Oby częściej takie kursy wchodzily tak łatwo. Zagrane lajtowo, ale skromny zysk, a przede wszystkim satysfakcja z dzisiejszej nocy jest. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"black"] [/color]
|
|
|
Link skopiowany do schowka