|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wlasnie, nie znalazlem buka gdzie moglbym zagrac AKO, ktory to oferowal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
betako, ale tam od stawki 100 zl dzwonia po potwierdzenie...max. za kilka stowek peewnie by przyjeli, do tego zydowskie kursy i 10% podatku.
Co do filmow, to bede zasmucony jak Oskarow za rezyserie i za film nie lyknie Slummdog.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,594
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,594 |
Co do filmow, to bede zasmucony jak Oskarow za rezyserie i za film nie lyknie Slummdog. no, ja będę zasmucony jeśli tak efekciarski film zdobędzie te dwie statuetki... naprawdę. A już w ogóle podwójne napisy na koniec [raz bollywoodzkie, raz hollywoodzkie] to nic innego, jak robienie z widza kretyna... przecież każdy zauważył, że to ukłon w stronę bollywood, po co to jeszcze tak podkreślać!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Experto, AKO w sieci mozna bylo grac w bet-at-home.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200 |
[ Linked Image] Wielka ściema co widać na załączonym obrazku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200 |
Dodam jeszcze link pod którym można sprawdzić co się działo http://je.pl/xnao
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777 |
Złote maliny rozdane.
NAJGORSZY FILM ROKU "Guru miłości"
NAJGORSZA AKTORKA Paris Hilton ("Muza i meduza")
NAJGORSZY REŻYSER Uwe Boll ("Tunnel Rats", "Dungeon Siege: W imię króla" i "Postal") Gratuluje, rezysera i aktorke swietnie wytypowales, po niezlych kursach! PS. Ogladalem Guru milosci i mnie ten film naprawde rozbawil :), byc moze mam nadziewne poczucie humoru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
ZLOTE GLOBY 2010 moze macie swoje typy , ruszymy ja zaczne  wszystkie kursy z fortuny: NAJLEPSZA AKTORKA-DRAMAT: C.Mulligan V kurs 2.2  10/10 jedyna przeciwniczka moze tu byc Sandra Bullock, chodz Ja za gruba stawke postawie tu na odkrycie roku Mulligan  NAJLEPSZY REZYSER: J.Cameron V kurs 4.00 5/10 nie rozumiemtu kursow na K.Bigelow 1.85 daje fortuna, badz co badz byla zona Jamesa  rywalizacja bedzie zacieta a kurs 4.00 na Cemarona biore z pocalowaniem reki  ale za drobne , bo jednak Bigeliow zbiera znakomite recenzje, ale AVATAR hmmm kto ogladal ten wie  NAJLEPSZY AKTOR Musical/komedia MATT DEMON V kurs 5.00 7/10 To jest perelka zdecydowanie  Ogromnym zdziwieniem byłby triumf Daniela Day-Lewisa ( kurs 1.50) . Jego film Nine - Dziewięć nie cieszy się zbyt wielkim uznaniem ani publiczności, ani krytyki. W większości recenzji zwraca się uwagę jednak na kobiece kreacje i mówi, że panie zupełnie zdominowały znakomitego skądinąd aktora. Matt moze jydynie przegrac tu z Sherlockiem Holmesem , czyli Downey Jr. na ktorego kurs o\scyluje ponad 6.00  poza tymi typami to oczywiscie Najlepszy film animowany_odlot 1.20 kurs, bez konkurencji raczej, do tego Meryl Streep aktorka musical 1.21 tez zdecydowany glob 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,408 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,408 Likes: 2 |
Sandra Bullock +Matt Demon, i tej wersji będę wierny
bo ?
Last edited by Skiper; 17/01/2010 06:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
ja pograłem już tydzień temu ostro dubelka: Christoph Waltz+ M. Streep za J&J @ 1,50 , a nadto tripel: Nine + Up in the Air + G. Clooney i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nine nie widziałem, nie widziałem też It's complicated- ale tej pozycji bukmacherzy nie dają większych szans, pozostałe 3 pozycje: 500 dni miłości, Julie & Julia i Kac Vegas, są przeciętne stąd najpewniejszym typem wydaje mi się byc wlasnie Nine i to gram też w singlu po 1.89 w BF, do tego Waltz za rolę pułkownika L. w Bękartach wydaje się być niemal takim bankerem jak Joker w ubiegłorocznych Oskarach: genialna po prostu kreacja + przeciętni konkurenci. Bardzo delikatnie też podpisalem się pod dubelkiem Mulligan + Demon, bowiem uważam że gdzieś czai się niespodzianka i spośród wszystkich faworytów najmniejszym wydaje się być własnie Day-Lewis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
ja pograłem już tydzień temu ostro dubelka: Christoph Waltz+ M. Streep za J&J @ 1,50 , a nadto tripel: Nine + Up in the Air + G. Clooney i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nine nie widziałem, nie widziałem też It's complicated- ale tej pozycji bukmacherzy nie dają większych szans, pozostałe 3 pozycje: 500 dni miłości, Julie & Julia i Kac Vegas, są przeciętne stąd najpewniejszym typem wydaje mi się byc wlasnie Nine i to gram też w singlu po 1.89 w BF, do tego Waltz za rolę pułkownika L. w Bękartach wydaje się być niemal takim bankerem jak Joker w ubiegłorocznych Oskarach: genialna po prostu kreacja + przeciętni konkurenci. Bardzo delikatnie też podpisalem się pod dubelkiem Mulligan + Demon, bowiem uważam że gdzieś czai się niespodzianka i spośród wszystkich faworytów najmniejszym wydaje się być własnie Day-Lewis  moim zdaniem po takiej fali krytyki jaka dostal musical NINE , bedzie to najwiekszy niewypal tej gali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Dlatego jesli nie Nine to moim zdaniem 500 dni miłosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,290 |
Dlatego jesli nie Nine to moim zdaniem 500 dni miłosci. zgadzam sie z Toba Kolego w 100 %  tez tak zagralem , a kurs 7.00 na ten typ lekko przesadzony chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Dlatego jesli nie Nine to moim zdaniem 500 dni miłosci. zgadzam sie z Toba Kolego w 100 %  tez tak zagralem , a kurs 7.00 na ten typ lekko przesadzony chyba  słaby, przewidywalny, film jakich powstaje rocznie kilka zeby nie powiedzieć kilkanaście. typowa do bólu lekka, nic nie wnosząca komedia romantyczna, film dobry na walentynki, ale nie zeby dostac globa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Myśle, że mimo wszystko Nine idealnie pasuje do globa  Na bf @1.94 i to sobie lekko chyba zagram. Transmisja na c+ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
http://www.metanafoksal.pl/to tak troche OT - jak ktos bedzie w Warszawie - polecam, dobry lokal na rozgrzewkę  A ze Złotych Globów spróbujemy tak: Zakład na Zwycięzcę - Najlepszy Aktor pierwszoplanowy (Komedia lub Musical) Zakład na zwycięzcę - Typ: Matt Damon (The Informant) 6,50 Zakład na Zwycięzcę - Najlepsza Aktorka drugoplanowa (Dramat) Zakład na zwycięzcę - Typ: Carey Mulligan (AN Education) 2,40 Zakład na Zwycięzcę - Najlepszy Aktor drugoplanowy (Dramat) Zakład na zwycięzcę - Typ: George Clooney (Up In The Air) 2,00 Zakład na Zwycięzcę - Najlepszy obcojęzyczny film Zakład na zwycięzcę - Typ: A Prophet (FRA) 6,50 Zakład na zwycięstwo - Najlepszy film (komedia lub Musical) Zakład na zwycięzcę - Typ: (500) Days of Summer 7,00 Zakład na zwycięstwo - Najlepszy Film (Dramat) Zakład na zwycięzcę - Typ: Up In The Air 1,65
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Gra ktoś Złote Maliny?  Rok temu Paris Hilton dała sporo zarobic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
mi rok temu dal Uwe zarobic....w tym roku ubzduralem sobie ze Sandra Bullock dostanie Maline juz tlumacze dlaczego....jest glowna faworytka do Oscara...a jesli dostanie i Maline i Oscara to bedzie to 1. taki przypadek w historii, aby dostac obie nagrody w jednym roku  na poczatku byl na nia kurs ok 7...teraz 2,5-3...sprobowalem... Giertyszek...jaki bukmacher oferuje na to zaklady? bet365..centrebet i bwin...tyle wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
ja wlasnie w bet365 widzialem...a co sadzisz ze maline za najgorszy film dostanie transformers ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
hmmm, trzyma ktoś ofertę oprócz paddypower? Pare dni temu zerkałem to inne buki też te 3 podstawowe opcje do gry miały (aktor, aktorka, film). Dzisiaj tylko paddy, a i kursy mocno się zmieniły jakby poszły jakieś przecieki  Ferrel i Bullock są po śmiesznych kursach, a przecież bracia Jonas i Megan Fox nie są bez szans. Zresztą myślę, że szczególnie Megan ma duże szanse. Śmieszna laleczka, takie "stop" dla niej by się przydało  W końcu Lohan, Hilton, Britney, Lopezówna już wygrywały, więc Megan tym bardziej mi tu pasuje. Najgorszy film? Tu "G.I. Joe: The Rise of Cobra" powinien pozamaatać konkurencję. Szkoda, że nikt zapewne nie da kursów na pozostałe kategorie. Hiltonówna najgorszą aktorką dekady, Pattison najgorszy aktor drugoplanowy, Jonasi najroszą parą ekranową. Pograłoby się.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|