|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
malecki jakie 2 przyjęcia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
no wiadoma sprawa lepiej sie zaaklimatyzowali toz to bylo wiadomo przed meczem ze nasi ciezko znosza warunki klimatyczne i potrzebuja minimum 3 tyg zeby sie przyzwyczaic bo pić to trza umić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,378 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,378 Likes: 2 |
dobrze ze na 2012 nie bedziemy musieli sie aklimatyzowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
Kiełb blisko ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
kiełba już zupełnie powaliło...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
dobrze ze na 2012 nie bedziemy musieli sie aklimatyzowac taa ale wtdy to bedzie ze kibice za glosno dopingowali i sie nie slyszeli na boisku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
bedzie gdzies cafe futbol w necie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
znowu zacznie się dyskusja-po h.uj było tam jechać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
czy ktos moze cos napisac o tym zawodniku ??? Kielb ??
Rzadko sie udzielam na czacie ale po prostu mnie interesuje jego historia bo nie widzialem jak zyje slabszego zawodnika !!!!!
Kto to ku..rwa jest ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
czy ktos moze cos napisac o tym zawodniku ??? Kielb ??
Rzadko sie udzielam na czacie ale po prostu mnie interesuje jego historia bo nie widzialem jak zyje slabszego zawodnika !!!!!
Kto to ku..rwa jest ?? malolat z korony kielce chyba 21 lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
dobrze ze na 2012 nie bedziemy musieli sie aklimatyzowac Eeee no w razie fnału na Ukrainie to juz inna strefa czasowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
czy ktos moze cos napisac o tym zawodniku ??? Kielb ??
Rzadko sie udzielam na czacie ale po prostu mnie interesuje jego historia bo nie widzialem jak zyje slabszego zawodnika !!!!!
Kto to ku..rwa jest ?? malolat z korony kielce chyba 21 lat małolaty występują do 18 lat...to to stary i drewniany BYK jest...produkt naszej Ekstraklasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
Onda nie wiesz ze u nas do 25roku to mldoy talent po 25 roku dobrze zapowiadajacy sie kopacz a po 30 doswiadczony gracz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
czy ktos moze cos napisac o tym zawodniku ??? Kielb ??
Rzadko sie udzielam na czacie ale po prostu mnie interesuje jego historia bo nie widzialem jak zyje slabszego zawodnika !!!!!
Kto to ku..rwa jest ?? Legia chciala go sciagnac ale dostala zaporowa cene tylko niepamietam jaka sume jebnela Korona ale byla bardzo wysoka jak na takiego kopacza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,378 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,378 Likes: 2 |
Kiełb sie uczyl grac na moim podworku więc musi byc dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Qrwa 16 drużyn i ani jedna nie weźmie człowieka z prawdziwego zdarzenia od przygotowania fizycznego - debile(właściciele klubów) robią biznesy - zarabiają kupę forsy i żaden z nich nie wpadł na pomysł ,żeby jego chłopcy potrafili biegać przez pełne 90 minut- to jakiś sadomasochizm filipiaków i innych.
I jeszcze do tego tylu ludzi podniecających się tym kalectwem ,które nie jest w stanie przejść eliminacji do rundy przedwstępnej w pucharach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
czy ktos moze cos napisac o tym zawodniku ??? Kielb ??
Rzadko sie udzielam na czacie ale po prostu mnie interesuje jego historia bo nie widzialem jak zyje slabszego zawodnika !!!!!
Kto to ku..rwa jest ?? Legia chciala go sciagnac ale dostala zaporowa cene tylko niepamietam jaka sume jebnela Korona ale byla bardzo wysoka jak na takiego kopacza znaczy sie chcialem napisac ze za malo chciala Legii doplacic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Panowie, gdzie dziś czujecie overki  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
widzę Anioł Pański u Szaranowicza zamiast studia...może to i lepiej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,378 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,378 Likes: 2 |
widzę Anioł Pański u Szaranowicza zamiast studia...może to i lepiej... to chyba nie przypadek
|
|
|
Link skopiowany do schowka