|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
[ Linked Image] Strona mistrzostw [ ehf-euro.com] Kwalifikacje [ eurohandball.com] Rozkład jazdy - PDF [ ehf-euro.com] Group A: Croatia, Russia, Norway, Ukraine Group B: Denmark, Iceland, Austria, Serbia Group C: Germany, Sweden, Poland, Slovenia Group D: France, Spain, Hungary, Czech Republic ME 2008 w Norwegii 1. Dania 2. Chorwacja 3. Francja 19.01. - 18:30 Polska - Niemcy 20.01. - 20:30 Polska - Szwecja 22.01. - 20:15 Polska - Słowenia Mecze w Polsacie. Zapowiadają się bardzo ciekawe mistrzostwa. Zapraszam do typowania POLSKA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Niemcy - Polska 2 2.05 3/10 WH 19.01.10 - było po 2.30
Z Niemcami dośc często spotykamy się w grupie w waznej imprezie. Co prawda ostatnio w Chorwacji przegraliśmy 23:30, ale warto zaznaczyć, że potrafiliśmy pokonac naszych zachodnich sąsiadów na ich terenie 27:25, niestety przegrywając w finale 24:29. Pół roku później przyszedł czas na rewanż i ponownie wygrywamy w Niemczech 32:28: 22.01.2007 27:25 04.02.2007 24:29 27.10.2007 32:28 22.01.2009 23:30 19.01.2010 - wychodzi że wygrana Niemcy ostatnio prezentują się słabiutko. Wygrana w ostatnich sekundach z przeciętną Austrią 31-30 z którą my wygrywamy bez problemów. Oraz dwie porażki przed własną publicznąśćią przy kompletach publiczności z Islandią 4 bramkami. Jak już pisałem z kadry zrezygnował Hens, a do tego z powodu kontuzji wypadł Glandorf (choć moze bedzie gotowy na dalszą część ME), natomiast wczesniej wypadl także Preis. Jak ważni są to gracze pokazuje choćby, że w ostatnim pojedynku Niemcy-Polska strzelili oni 13 z 30 bramek. Polska natomiast wydaje się być świetnie przygotowana do MŚ. Co prawda przegrali oni ostatni sparing z vice mistrzami świata, lecz warto dodać, że zagrali bez Bieleckiego i Jurasika - a Ci dwaj piłkarze pojawią się już za tydzień w Austrii. W spotkaniu z Chorwacją trener Wenta dal pograć zawodnikom typu Wyszomirski, Miszka, Gliński głównie po to aby przekonac się czy może na nich liczyć już za tydzień. Mimo troszke słabszego składy Polska pokazała się z dobrej stronu. I jeszcze miejsca obu ekip w ostatnich imprezach MŚ 2009 Polska 3, Niemcy 5 IO 2008 Polska 5, Niemcy nie wychodzą z grupy!! ME 2008 Polska 7, Niemcy 4 MŚ 2007 Polska 2, Niemcy 1 - Niemcy gospodarz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
Niemcy - Polska 2 2.05 3/10 WH 19.01.10 - było po 2.30
Z Niemcami dośc często spotykamy się w grupie w waznej imprezie. Co prawda ostatnio w Chorwacji przegraliśmy 23:30, ale warto zaznaczyć, że potrafiliśmy pokonac naszych zachodnich sąsiadów na ich terenie 27:25, niestety przegrywając w finale 24:29. Pół roku później przyszedł czas na rewanż i ponownie wygrywamy w Niemczech 32:28: 22.01.2007 27:25 04.02.2007 24:29 27.10.2007 32:28 22.01.2009 23:30 19.01.2010 - wychodzi że wygrana Niemcy ostatnio prezentują się słabiutko. Wygrana w ostatnich sekundach z przeciętną Austrią 31-30 z którą my wygrywamy bez problemów. Oraz dwie porażki przed własną publicznąśćią przy kompletach publiczności z Islandią 4 bramkami. Jak już pisałem z kadry zrezygnował Hens, a do tego z powodu kontuzji wypadł Glandorf (choć moze bedzie gotowy na dalszą część ME), natomiast wczesniej wypadl także Preis. Jak ważni są to gracze pokazuje choćby, że w ostatnim pojedynku Niemcy-Polska strzelili oni 13 z 30 bramek. Polska natomiast wydaje się być świetnie przygotowana do MŚ. Co prawda przegrali oni ostatni sparing z vice mistrzami świata, lecz warto dodać, że zagrali bez Bieleckiego i Jurasika - a Ci dwaj piłkarze pojawią się już za tydzień w Austrii. W spotkaniu z Chorwacją trener Wenta dal pograć zawodnikom typu Wyszomirski, Miszka, Gliński głównie po to aby przekonac się czy może na nich liczyć już za tydzień. Mimo troszke słabszego składy Polska pokazała się z dobrej stronu. I jeszcze miejsca obu ekip w ostatnich imprezach MŚ 2009 Polska 3, Niemcy 5 IO 2008 Polska 5, Niemcy nie wychodzą z grupy!! ME 2008 Polska 7, Niemcy 4 MŚ 2007 Polska 2, Niemcy 1 - Niemcy gospodarz. Podpisuje sie pod tym typem zdecydowanie warto teraz zagrac bo kurs leci caly czas! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Kadra Polski
Bramkarze: Sławomir Szmal, Piotr Wyszomirski
Rozgrywający: Karol Bielecki, Bartłomiej Jaszka, Michał Jurecki, Mariusz Jurkiewicz, Krzysztof Lijewski, Marcin Lijewski, Tomasz Rosiński,
Obrotowi: Bartosz Jurecki, Daniel Żółtak, Artur Siódmiak
Skrzydłowi: Mateusz Jachlewski, Patryk Kuchczyński, Tomasz Tłuczyński, Mariusz Jurasik
Moim zdaniem duże szanse na FINAŁ!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,008 |
TAAAAAKK !!!! HAAHAHAHAAAA Polacy w najważniejszych meczach w imprezach rangi mistrzowskiej zawsze przegrywali z drużyną Niemiec. Ostatnim razem w MŚ ,też Polacy mieli wygrać i przegrali sromotnie , tym razerm będzie tak samo. Nie brałbym pod uwagę meczów , które rozgrywane są towarzysko i itp. Trener Niemiec Brand zdaje sobie sprawę z tego że porażka na dzień dobry z Polską może oznaczać klęskę na tych ME i brak medalu bo w grupie jest chyba najsilniejsza Szwecja w tej grupie z której będzie nie łatwo wygrać. Jak dla mnie brak dwóch , trzech zawodników przy tak naszpikowanym zespole gwiazd nie jest wielkim problemem.
WIĘC BIORĘ NA NIEMCY WE WTOREK 2,5 jak wszyscy się rzucą na polaków !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Jak dla mnie brak dwóch , trzech zawodników przy tak naszpikowanym zespole gwiazd nie jest wielkim problemem. wrzuc nazwiska tych gwiazd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Trener Niemców Heiner Brand w Austrii z powodu kontuzji nie będzie mógł skorzystać z trzech podstawowych swoich zawodników. Do kołowego Sebastiana Preissa oraz rozgrywającego Pascala Hensa w ostatnich dniach dołączył Holger Glandorf, prawo rozgrywający
Ten chudy z Lemgo ponoć jest w składzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Tak widzę wszyscy o jednym meczyku - zasrany obowiązek oglądać...czy grać ? jak tak to za nie wiele... Wróćmy do kwiatków powystawianych przez miłościwie chcących nas zrobić w balona bukófff.
1)Sweden-Slovenia over 62,0...albo się mocno napili albo na kacu... 57 golików by ździwiło co dopiero 62 ? UNDER !!!
2)Spain - Czesie +-4,5 - no według mnie Czesie w pierwszym meczyku mogą się bardzo mocno postawić...Zaufamy Czesiom - 5 golików bogaty zapas...
3)Denmarki z Gospodarzami - 6,0 - wszystko ładnie ,ale Duńczyki nawet rotując w drugiej połowie powinni to pokryć (jak Austriackie krowy...)
Taki tripelek widzę ( nie wierzę co prawda w over 61,5 Islandczyków - ale to byłoby już za dużo...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Trener Niemców Heiner Brand w Austrii z powodu kontuzji nie będzie mógł skorzystać z trzech podstawowych swoich zawodników. Do kołowego Sebastiana Preissa oraz rozgrywającego Pascala Hensa w ostatnich dniach dołączył Holger Glandorf, prawo rozgrywający
Ten chudy z Lemgo ponoć jest w składzie Glandorf jest,chociaż chyba nie zagra od początku mistrzostw. Skład Niemców: Goal: Johannes Bitter, Carsten Lichtlein, Silvio Heinevetter Field players: Stefan Schröder, Christian Sprenger, Holger Glandorf, Michael Müller, Michael Kraus, Michael Haaß, Lars Kaufmann, Sven-Sören Christophersen, Torsten Jansen, Uwe Gensheimer, Oliver Roggisch, Christoph Theuerkauf, Manuel Späth Na papierze myślę,że nasi faworytem toteż kurs 2,50 tydzień temu przyjąłem z lekkim zdziwieniem. Ale z Niemcami nam zwykle idzie jak po grudzie,więc wziąłem tylko ze względu na kurs,normalnie to dla mnie no bet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,058 |
znow wielkie nadzieje, niemcy bez szans, teraz ich pokonamy itp.itd. nie twierdzę ze przegramy ale te kursy na Polskę to lekkie przegięcie pały
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,803 |
Wielkie nadzieje to były na ostatnich Igrzyskach w Pekinie,tam mieliśmy pakę na złoto.Niestety ta paka dała dupy w jednym jedynym meczu i wyszło jak wyszło.Wszystko co po Pekinie to dla mnie próba powrotu do tego co wtedy grali,lekko nie jest,ale wychodzi to nawet nieźle vide ostatnie WCH. Teraz mamy Mistrzostwa Europy,które nam nigdy nie wychodziły,ale na tle tego co grają inne drużyny,myslę że mamy prawo oczekiwać przyzwoitego wyniku* * przyzwoity wynik = medal
Niemcy tego przyzwoitego wyniku w tej formie oczekiwać nie powinni. A co do meczu to historia uczy,że lekko nie będzie niezależnie od składów i oczekiwań.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Zapowiada się ostra walka-Niemcy dużo słabsza siła rażenia,ale dobra obrona +znakomity bramkarz.Dla mnie under. Nam brakuje w zasadzie jednego ,ale kluczowego zawodnika-środek rozegrania.Jaszka jakoś nie potrafi pokierować atakiem,te rzuty z odchylenia takie na siłę to trochę za mało.Rosa chyba lepszy ale też to nie zawodnik pokroju Tkaczyka w formie.Może Wenta szykuje jakąs niespodziankę-np Lijewski na środku-mniej prawdopodobny Jurasik.Wierzę w Naszych.Szczególnie z Niemcami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Moim zdaniem wielka szkoda, że zabraknie w naszym zespole Tkaczyka, który zmaga się z kontuzją. Z nim nasza gra wygląda zupełnie inaczej, a Jaszka i Rosiński przy całej sympatii dla nich, nie są w stanie dać drużynie tyle, ile dawał Grzesiek. Niewiadomą jest też forma kolejnego kluczowego zawodnika Marcina Lijewskiego. W drużynie niemieckiej także kilka absencji i jak dla mnie szanse w jutrzejszym meczu 50/50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Tkaczyk nie gra już dosć długo w kadrze więc skończcie jęczeć jak to było z Grześkiem...ma być przede wszystkim walka o każdy cm boiska a będzie dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
W tej chwili nie mam czasu na pisanie czegokolwiek ale zauważyłem w milenium dość duży kurs na miejsca 1-2 Serbów @2.1, co dla mnie jest promocją. Z wieczora coś o tym napisze na pewno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
tez tak myslalem, ale czy nie lepiej w takim razie zagrac serbia-islandia 2,05 - lepsza pozycja w grupie
Unibet 2,05 Milenium 2,1 (1,89 po podatku)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Tkaczyk w formie to jeden z najlepszych pilkarzy recznych swiata, a na pewno absolutny top wsrod technikow, ale tak jak Sebkos napisal walczy z kontuzjami juz od dluzszego czasu i Wenta z druzyna jako tako nauczyli sie radzic sobie bez niego.
Rzadko mam zwyczaj tak pisac, ale w tym przypadku powrot bez medalu dla mnie bedzie porazka.
Z Niemcami roznie nam sie gra i chyba to jest jedyny powod, dla ktorego mozna sie tego spotkania obawiac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
tez tak myslalem, ale czy nie lepiej w takim razie zagrac serbia-islandia 2,05 - lepsza pozycja w grupie
Unibet 2,05 Milenium 2,1 (1,89 po podatku) ja w milenium widzę już tylko 1.9 na ten pojedynek dlatego decyduje się jednak na miejsce 1-2. Dla mnie w tej grupie 4 miejsce zajmuje gospodarz, 1 raczej Dania o 2 miejsce biją się właśnie Serbia i Islandia więc po co brać 1.9 skoro można brać 2.1 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 321 |
w totomixie na pozycje 1-2 tylko 1,65 ale moim zdaniem jesli serbia ma byc wyzej to moze win w pierwszym i to bezposrednim meczu @2,4 moze tak sprobowac pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Dokładnie Tkaczyk nie gra już w kadrze kawał czasu, a po takiej przerwie nie wiadomo jak zagra. Ja osobiście chciałbym żeby na środku grał Rosa gdyz to fajny zawodnik. A Niemcy są słabi jak nigdy i wcale bym się nie zdziwił jakby powtórzyli wynik z IO gdzie nawet z grupy nie wyszli (4.50 Tobet). Niemcy drużyna naszpikowana gwiazdami?? Kto taki niby Kaufmann?? Niemcy juz dawno nie mieli tak słabej druzyny.
Z typów na całą runde warto pograć w Tobecie, że Cupić strzeli więcej bramek on Tłuczyńskiego. 1.50 5/10. Nie widze także ekipy która mogłaby zdetronizować Francje. Narcisse, Karabatic, Omeyer, Gille. Pake mają niesamowitą i 2.50 w betclick także do pobrania 5/10. A i jeszcze najlepszego strzelca Polski - Józek za 4.20. Mario w formie jest niesamowitej i nie ma co brać na serio jego kontuzji bo jego zawsze cos boli i strzela potem 10 bramek. Sam mówi, że jedzie na ME żeby być wartościowym zawodnikiem.
co do typów ondy to uważałbym z tym underem Szwedów. Też myslałem o tym typie, ale Słoweńcy grają cholernie szybka piłke. Co prawda linia wysoka bo ja bym dał z 58-59. Ale ja jednak ten mecz odpuszcze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|