Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#362796 28/09/2005 10:17
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 222
tak tez mozesz bzykac tylko pozycje masz ograniczone

Bonus: Unibet
#362797 28/09/2005 10:37
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

polalem sie ze smiechu!!! miedzioryt jests fajny, lubie Cie! mialem od rana zly humor i mi nagle przeszlo. nie wiem czemu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#362798 28/09/2005 10:46
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Interesujący temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#362799 28/09/2005 11:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Sprawa jest tutaj banalna do rozwiązania. Zazywaj brom.

A wg mnie wiekszy problem by byl gdyby twoj przyjaciel podwijal ogon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#362800 28/09/2005 11:11
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Quote
Proponuje zaczac chodzic z kątownikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
no nie gosciu rozwaliles mnie ale beka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#362801 28/09/2005 11:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Pij wiecej piwa. Wtedy brzuch zacznie rosnac a wraz z nim twoj przyjaciel zacznie sie odchylac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#362802 28/09/2005 11:24
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Pij wiecej piwa. Wtedy brzuch zacznie rosnac a wraz z nim twoj przyjaciel zacznie sie odchylac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

NO tak tylko zauwaz snoopol ze wtedy jesli spojrzy w dol bedzie widzial tylko brzuch i zeby zobaczyc przyjaciela bedzie musial stanac przed lustrem by sie z nim przywitac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#362803 28/09/2005 11:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Szakal Ty z legnicy, fan miedzianki. Przypuszczam, ze pod nickiem miedzioryt to wlasnie Ty sie ukrywasz, hahahaha. Odpisalem w temacie pod prawdziwym nickiem by zmylic ludzi, ale snoopola nie nabierzesz heheh.

#362804 28/09/2005 11:30
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Qrde wyszlo na jaw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

wiedzialem ze kto jak kto ale ty mnie rozpoznasz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#362805 28/09/2005 12:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Quote
zomki wy się smiejecie ale to naprawde nie jest śmieszne, jeszcze nigdy nie dmuchałem panieny to nie wiem. a mam pytanko. jak np. lezycie na podłodze i wam stoi to jest pionowo czy opada ?


jutro ci powiem jak laska rano bedzie wtedy sprawdze, jak bedziesz dmuchal to bedzie ci obojetne czy przylega czy nie

#362806 28/09/2005 12:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Quote
zomki wy się smiejecie ale to naprawde nie jest śmieszne, jeszcze nigdy nie dmuchałem panieny to nie wiem. a mam pytanko. jak np. lezycie na podłodze i wam stoi to jest pionowo czy opada ?

Ale jak leżymy na brzuchu czy na plecach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ?

Jak poczytam jeszcze parę takich postów twoich to będę leżał ze śmiechu to mogę sprawdzić, ale podłoga jakoś tak mnie nie podnieca, żebym dostawał wzwodu leżąc na niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#362807 28/09/2005 17:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
bzykanie to rzecz ludzka, raz na wozie raz pod wozem.

#362808 28/09/2005 17:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
bzykanie to rzecz ludzka, raz na wozie raz pod wozem.
jak mialbym wybierac to wybralbym na wozie bo pod wozem moga lezec konskie placki ale w sumie to ja sie nie znam na bzykaniu ale zawsze mozesz z [color:"green"] Bzykiem [/color] pogadac on ponoc jest niezly w bzykaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#362809 28/09/2005 17:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 355
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 355
miedzioryt niestety musza ci odciac ptaka, innego wjscia nie ma

#362810 28/09/2005 17:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
bzykanie to rzecz ludzka, raz na wozie raz pod wozem.

miedzioryt niczym Terencjusz: "Człowiekiem jestem i nic co ludzkie, nie jest mi obce"

#362811 28/09/2005 17:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 733
Quote
zomki wy się smiejecie ale to naprawde nie jest śmieszne, jeszcze nigdy nie dmuchałem panieny to nie wiem. a mam pytanko. jak np. lezycie na podłodze i wam stoi to jest pionowo czy opada ?

No bo te rzeczy robi sie po 12 roku życia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#362812 28/09/2005 18:40
Dołączył: Feb 2004
Posty: 562
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 562
Quote
ziom ale o to chodzi ze przylega do bruzhca to ja mam zadupczyc, powinien chyba byc pod katem 90 stopni do brzucha zeby móx zapiąc a ja nie moge zrobic nawet 20 stopni ;/;/

jak nie mozesz po stopniach to jezdzij winda ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#362813 28/09/2005 18:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Quote
ziom ale o to chodzi ze przylega do bruzhca to ja mam zadupczyc, powinien chyba byc pod katem 90 stopni do brzucha zeby móx zapiąc a ja nie moge zrobic nawet 20 stopni ;/;/

jak nie mozesz po stopniach to jezdzij winda ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


No chyba ze chodzi o stopnie celsjusza, aby wchodzil jak w maslo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
To sie miedzioryt nie martw, 90 stopni jakbys mial to by ci go spalilo a partnerke bys tylko przypalil.
Ale z tym tylko 20 stopni to tez niedobrze, bo zbyt zimnego goscia tam masz i jak dojdzie co do czego to gosciowa bedzie sie musiala w plaszczu zimowych kochac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A jesli 20 stopni Fahrenheita to to na nasze -6,6666 celszuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oj zimny bolek bedzie hehehe.
90 Fah. zas to bedzie 32,2222 cel. troche cieplo ale lepsze to niz zamrazalnik.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#362814 28/09/2005 21:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
SKLEJANIE NA KLATE TEŻ WYCHODZI NA DOBRE ?

#362815 28/09/2005 23:02
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
coś w klimacie.
Penisowa piosenkowa [funnyinside.com]

świetny pomysł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1